Bu-hu-hu Gaming
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Aici ne intalnim sa radem si sa barfim
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Shoutbox
Ultimele subiecte
» Un noua grupare de pisici auto-intitulata "labute-roz" tulbura linistea publica
noua reclama la Milka :) I_icon_minitimeScris de nea*Nicu Dum Mai 03, 2015 8:35 pm

» Elder Scrolls 5 - Skywind
noua reclama la Milka :) I_icon_minitimeScris de Cotoi Lun Mar 23, 2015 12:03 pm

» ESO -f2p
noua reclama la Milka :) I_icon_minitimeScris de Cotoi Mier Mar 18, 2015 12:49 pm

Parteneri

 

 noua reclama la Milka :)

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
nea*Nicu

nea*Nicu


Numarul mesajelor : 1141
Varsta : 49
Location : Bucharest
Lungimea cozii : 1719
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 10
Data de inscriere : 21/09/2011

noua reclama la Milka :) Empty
MesajSubiect: noua reclama la Milka :)   noua reclama la Milka :) I_icon_minitimeMier Mar 07, 2012 12:22 pm

http://www.descopera.ro/dnews/9374540-o-noua-explozie-din-clasa-x-a-zguduit-soarele-video

Apropo, citesc pe un alt site cum ca sistemul solar a intrat in nu stiu ce nor de particule incarcate si deci furtunile solare vor fi mult mai puternice in viittorul apropiat.
Asta apropo de discutia aia veche cum ca un CME extrem ar putea strapunge magnetosfera si provoca pagube la tot ce inseamna echipamente electrice, exact ca in 1859, doar ca atunci erau putine, acum ar fi nasol de tot.
Pareri?

http://solarstormwarning.com/
Sus In jos
Cotoi
Admin
Cotoi


Numarul mesajelor : 1846
Varsta : 42
Location : Constanta
Lungimea cozii : 2609
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 6
Data de inscriere : 18/05/2008

noua reclama la Milka :) Empty
MesajSubiect: Re: noua reclama la Milka :)   noua reclama la Milka :) I_icon_minitimeMier Mar 07, 2012 2:14 pm

asta apropos de knowing Laughing

eu observ ca tatal soare e din ce in ce mai uracios. pe cei ce se tem de schimbari de orice natura ii sperie de moarte din ce in ce mai des, pe ceilalti care zic sa se duca dracului lumea ii dezamageste in mod constant Smile)))))
Sus In jos
https://outcasts.forumgratuit.ro
geaba

geaba


Numarul mesajelor : 267
Varsta : 47
Lungimea cozii : 280
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 0
Data de inscriere : 31/10/2011

noua reclama la Milka :) Empty
MesajSubiect: Re: noua reclama la Milka :)   noua reclama la Milka :) I_icon_minitimeMier Mar 07, 2012 9:53 pm

mai sunt 8 min pana pe data de 8 deci am scapat?
iar vine sfarsitul?
LMA lala
meserie knowing. trebuia sa-l vezi mai demult Very Happy
Sus In jos
Cotoi
Admin
Cotoi


Numarul mesajelor : 1846
Varsta : 42
Location : Constanta
Lungimea cozii : 2609
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 6
Data de inscriere : 18/05/2008

noua reclama la Milka :) Empty
MesajSubiect: Re: noua reclama la Milka :)   noua reclama la Milka :) I_icon_minitimeJoi Mar 08, 2012 4:32 am

nu stiu geaba dar sa vina odata ca m-am saturat Smile)))))
Sus In jos
https://outcasts.forumgratuit.ro
Lalla

Lalla


Numarul mesajelor : 585
Varsta : 35
Location : Constanta
Lungimea cozii : 656
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 11
Data de inscriere : 21/09/2011

noua reclama la Milka :) Empty
MesajSubiect: Re: noua reclama la Milka :)   noua reclama la Milka :) I_icon_minitimeJoi Mar 08, 2012 5:01 am

Ms geaba. sa`ti traiasca si tie nevasta!
Sus In jos
Cotoi
Admin
Cotoi


Numarul mesajelor : 1846
Varsta : 42
Location : Constanta
Lungimea cozii : 2609
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 6
Data de inscriere : 18/05/2008

noua reclama la Milka :) Empty
MesajSubiect: Re: noua reclama la Milka :)   noua reclama la Milka :) I_icon_minitimeJoi Mar 08, 2012 7:07 am

vad ca acolo scrie ceva de o eruptie solara foarte puternica. sincer ma doare in cot ca distruge nu stiu ce echipamente aici pe pamant, curiozitatea mea este daca va ajunge destula energie pe pamant pentru a declansa vulcanii planetari. Asa cum multa lume stie mai multi vulcani planetari (eu stiam de 5 sau 7) au intrat in ultimii 30 ani din zona de inactivitate (verde) in zona portocalie, adica nu pot erupe decat daca primesc un impuls din exterior ceva gen o o alta eruptie, o miscare a scoiartei terestre, o explozie nucleara sau o explozie solara masiva care sa incalzeasca si mai mult lava. Sincer nu cred ca o explozie solara atat de mare se va produce, dar fulcanii vor putea acumula energia care le lipseste pentru a erupe singuri, in mod treptat de la activitatea solara tot mai intensa, care se preconizeaza a se domoli in 2014. Cred ca ar fi un show unic ca aproximativ o data la 1 luna jumate sa erupa cate un vulcan planetar cum a fost vezuviu Smile)). (acu o sa vina nicu si o sa zica tepes doamne nu facem fata cu productia de tepe, altfel spus avem o deficienta de vulcani planetari Laughing)

Citat :
Award winning astrophysicist Alexia Demetria says our solar system
is entering an interstellar energy cloud that will soon bring global CATastrophe
matz ce ai de zis despre asta? :-w


Ultima editare efectuata de catre Cotoi in Joi Mar 08, 2012 8:19 am, editata de 1 ori
Sus In jos
https://outcasts.forumgratuit.ro
Lalla

Lalla


Numarul mesajelor : 585
Varsta : 35
Location : Constanta
Lungimea cozii : 656
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 11
Data de inscriere : 21/09/2011

noua reclama la Milka :) Empty
MesajSubiect: Re: noua reclama la Milka :)   noua reclama la Milka :) I_icon_minitimeJoi Mar 08, 2012 7:17 am

Nu aveti nici cea mai mica idee ce va pregatesc >Smile Muhahahahahaha


Ultima editare efectuata de catre Cotoi in Joi Mar 08, 2012 8:17 am, editata de 1 ori (Motiv : cuvinte lipsa la apel :D)
Sus In jos
Cotoi
Admin
Cotoi


Numarul mesajelor : 1846
Varsta : 42
Location : Constanta
Lungimea cozii : 2609
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 6
Data de inscriere : 18/05/2008

noua reclama la Milka :) Empty
MesajSubiect: Re: noua reclama la Milka :)   noua reclama la Milka :) I_icon_minitimeJoi Mar 08, 2012 11:41 am

eu zic sa ii punem matzei coada in lanturi de pe acuma Smile))
Sus In jos
https://outcasts.forumgratuit.ro
nea*Nicu

nea*Nicu


Numarul mesajelor : 1141
Varsta : 49
Location : Bucharest
Lungimea cozii : 1719
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 10
Data de inscriere : 21/09/2011

noua reclama la Milka :) Empty
MesajSubiect: Re: noua reclama la Milka :)   noua reclama la Milka :) I_icon_minitimeJoi Mar 08, 2012 11:59 am

OMG -> runnnnnnnn to the hills, we are so dooooooooomed!!!
Sus In jos
Continut sponsorizat





noua reclama la Milka :) Empty
MesajSubiect: Re: noua reclama la Milka :)   noua reclama la Milka :) I_icon_minitime

Sus In jos
 
noua reclama la Milka :)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Geaba face reclama la bere
» Antrenamente filmate si date ca reclama
» o noua carte sfanta?!?
» Noua versiune de DayZ
» ladia in versiune noua

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bu-hu-hu Gaming :: Mistere si curiozitati-
Mergi direct la: