Bu-hu-hu Gaming
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Aici ne intalnim sa radem si sa barfim
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Shoutbox
Ultimele subiecte
» Un noua grupare de pisici auto-intitulata "labute-roz" tulbura linistea publica
performantele mele I_icon_minitimeScris de nea*Nicu Dum Mai 03, 2015 8:35 pm

» Elder Scrolls 5 - Skywind
performantele mele I_icon_minitimeScris de Cotoi Lun Mar 23, 2015 12:03 pm

» ESO -f2p
performantele mele I_icon_minitimeScris de Cotoi Mier Mar 18, 2015 12:49 pm

Parteneri

 

 performantele mele

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
alandala

alandala


Numarul mesajelor : 80
Varsta : 43
Location : Caras-Severin
Lungimea cozii : 88
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 0
Data de inscriere : 23/09/2011

performantele mele Empty
MesajSubiect: performantele mele   performantele mele I_icon_minitimeJoi Mar 08, 2012 1:08 pm

hai sa va arat ce perofrmante am reusit si eu in ultimele luni... defapt de prin aprilie anu trecut.. si am sfarsit prin a o face lata anu asta in februarie.. BEHOLD...
PS: NU FUGITI ... sunt doar eu... temrinat... adeca sper sa imi revin dar na... dupa un razbel... fiti blanzi va rog Smile

[img]performantele mele Fotografie0157[/img][img][/img]


[img]performantele mele 2012-03-05220320[/img]
Sus In jos
http://origamiaddict.weebly.com/gallery.html
alandala

alandala


Numarul mesajelor : 80
Varsta : 43
Location : Caras-Severin
Lungimea cozii : 88
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 0
Data de inscriere : 23/09/2011

performantele mele Empty
MesajSubiect: Re: performantele mele   performantele mele I_icon_minitimeJoi Mar 08, 2012 1:09 pm

scude de calitatea imaginilor si de marimea lor Sad dar nu pot sta mult la comp pe scaun ... si nu mai am nervi sa modific acuma.. umm ati vazut ca am un picor acu mai mare.. in sensul ca il pot concura pe YETI sau pe robocop.. Smile asa sunt eu zielle astea ,. in casa.. cu picorul ... nu mai zic nika.. sper doar sa fie bine si sa treaca
Sus In jos
http://origamiaddict.weebly.com/gallery.html
Lalla

Lalla


Numarul mesajelor : 585
Varsta : 35
Location : Constanta
Lungimea cozii : 656
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 11
Data de inscriere : 21/09/2011

performantele mele Empty
MesajSubiect: Re: performantele mele   performantele mele I_icon_minitimeJoi Mar 08, 2012 1:45 pm

Mi se pare mie sau ai slabit rau? Cum iti e picioru`? te mai doare?Sad
Sus In jos
alandala

alandala


Numarul mesajelor : 80
Varsta : 43
Location : Caras-Severin
Lungimea cozii : 88
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 0
Data de inscriere : 23/09/2011

performantele mele Empty
MesajSubiect: Re: performantele mele   performantele mele I_icon_minitimeJoi Mar 08, 2012 1:49 pm

am slabit, dar mai rau arata piciorul.. defapt sau dus muschii de la piciorul stang.. sunt atrofiati.. din cauza ca nu am fol acel picior si inca nu am voie sa calc pe el.. inca 1 sapt.. si abea sapt avioatoare .. putin cate putin tre sa pun greutate pe el... dar nu totul dintr-o data.. habar nu am cum sa fac dar o sa incep cumva .. vedem ce mai zice si docotrul pt ca sapt care vine merg la spital la timisoara sa ma evalueze si sa imi prelungeasca concediul medical.
Sus In jos
http://origamiaddict.weebly.com/gallery.html
alandala

alandala


Numarul mesajelor : 80
Varsta : 43
Location : Caras-Severin
Lungimea cozii : 88
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 0
Data de inscriere : 23/09/2011

performantele mele Empty
MesajSubiect: Re: performantele mele   performantele mele I_icon_minitimeJoi Mar 08, 2012 1:54 pm

umm mai am de purtat vreo 4-5 sapt orteza aia pe picior.. apoi tre s ao dau jos si sa incep recuperarea la kinetoterapie.. nasol.. pt ca eu nu imi mai recunosc piciorul.. deci parca nu mai este al meu si tre sa invat iara ca si un copil mic sa invat sa merg.. oi vedea ce va fi.. cu mult tupeu.. defapt nu pre cu mult ca nu stiu ce stricaciuni voi face in interior.. deci .. am avut in fatza la glezna la tendoanele care duc spre degetele de la picior.. chjist.. si un osteofit.. a trebuit sa fie taiat acel osteofit si sa se curete de chist.. iar in spate.. tendonul lui Achile era scurtat.. deci . a trebuit taiat si in spate acolo sa fie lungit tendonul... am 2 taieturi lungi cat o palma.. riscuri dac an faceam: osteofitul crestea si nu se oprea.. iar tendonul ori se rupea si era jale.. ori ramaneam schiop.. sa vedem ce a iesit din toate astea.. tre doar sa am rabdare si oi vedea in 6 luni cum o sa fiu , eu sper mai rapid de atata sa ma recuperez.
Sus In jos
http://origamiaddict.weebly.com/gallery.html
alandala

alandala


Numarul mesajelor : 80
Varsta : 43
Location : Caras-Severin
Lungimea cozii : 88
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 0
Data de inscriere : 23/09/2011

performantele mele Empty
MesajSubiect: Re: performantele mele   performantele mele I_icon_minitimeJoi Mar 08, 2012 1:57 pm

era sa uit.. da.. dureri mai sunt.. da rnu ca in prima saptamana... este umflat... il simt ciudat.. si evident in fiecare zi tre sa fac injectii in burta... e un anticoagulant.. am deja burta, in jurul buricului, vanata.. deja mi sa pus pata pe acele alea turbez.. si cand ma gandesc .. inca 4 sapt de facut zi de zi injectii .. vai si amar..
Sus In jos
http://origamiaddict.weebly.com/gallery.html
Continut sponsorizat





performantele mele Empty
MesajSubiect: Re: performantele mele   performantele mele I_icon_minitime

Sus In jos
 
performantele mele
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bu-hu-hu Gaming :: Ne dam mari cu performantele de relaxare-
Mergi direct la: