Bu-hu-hu Gaming
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Aici ne intalnim sa radem si sa barfim
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Shoutbox
Ultimele subiecte
» Un noua grupare de pisici auto-intitulata "labute-roz" tulbura linistea publica
solutia la criza alimentelor :D I_icon_minitimeScris de nea*Nicu Dum Mai 03, 2015 8:35 pm

» Elder Scrolls 5 - Skywind
solutia la criza alimentelor :D I_icon_minitimeScris de Cotoi Lun Mar 23, 2015 12:03 pm

» ESO -f2p
solutia la criza alimentelor :D I_icon_minitimeScris de Cotoi Mier Mar 18, 2015 12:49 pm

Parteneri

 

 solutia la criza alimentelor :D

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
Cotoi
Admin
Cotoi


Numarul mesajelor : 1846
Varsta : 42
Location : Constanta
Lungimea cozii : 2609
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 6
Data de inscriere : 18/05/2008

solutia la criza alimentelor :D Empty
MesajSubiect: solutia la criza alimentelor :D   solutia la criza alimentelor :D I_icon_minitimeMar Mar 20, 2012 11:38 am

Sus In jos
https://outcasts.forumgratuit.ro
nea*Nicu

nea*Nicu


Numarul mesajelor : 1141
Varsta : 49
Location : Bucharest
Lungimea cozii : 1719
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 10
Data de inscriere : 21/09/2011

solutia la criza alimentelor :D Empty
MesajSubiect: Re: solutia la criza alimentelor :D   solutia la criza alimentelor :D I_icon_minitimeMar Mar 20, 2012 12:03 pm

auzisem de indianul ala care nu maninca, nu bea si nu merge la WC de la 8 ani dar...nu stiu ce sa cred, o fi adevarat?
Sus In jos
iqloose

iqloose


Numarul mesajelor : 290
Varsta : 26
Lungimea cozii : 313
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 1
Data de inscriere : 21/09/2011

solutia la criza alimentelor :D Empty
MesajSubiect: Re: solutia la criza alimentelor :D   solutia la criza alimentelor :D I_icon_minitimeMar Mar 20, 2012 1:39 pm

Interesant articolul. Nu stiam de chestia asta...
Sus In jos
Cotoi
Admin
Cotoi


Numarul mesajelor : 1846
Varsta : 42
Location : Constanta
Lungimea cozii : 2609
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 6
Data de inscriere : 18/05/2008

solutia la criza alimentelor :D Empty
MesajSubiect: Re: solutia la criza alimentelor :D   solutia la criza alimentelor :D I_icon_minitimeMar Mar 20, 2012 1:53 pm

da, se pare ca e adevarat. problema este ca nu sunt mediatizate cazurile. Poate ca sunt eu extrem paranoic dar va dati seama ca in cazul in care acest fenomen s-ar extinde pana la generalizare, baietii veseli vor pierde principala parghie de manipulare? Adica asa si ma dai afara si ce dac? Beau apa de ploaie sau dintr-o fantana sapata si gata. Cea mai mare frica a oamenilor a fost sa nu moara de foame. ce dragut ar fi daca 90% din spatiul agricol ar fi eliberat din cauza ca mancarea nu ar mai fi necesara. Hmmm. Probabil ca asta este unul dintre cele mai bine pazite ale lor, cum sa nu mai ai nevoie de mancare Very Happy
Sus In jos
https://outcasts.forumgratuit.ro
iqloose

iqloose


Numarul mesajelor : 290
Varsta : 26
Lungimea cozii : 313
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 1
Data de inscriere : 21/09/2011

solutia la criza alimentelor :D Empty
MesajSubiect: Re: solutia la criza alimentelor :D   solutia la criza alimentelor :D I_icon_minitimeMar Mar 20, 2012 2:20 pm

Mie mi se pare plauzibil.. adica, stim cu totii cat de puternic este creierul uman si cat de putin il folosim.. Razz Uite caz.. cred cu tarie de cand eram copil ca medicamentele nu m-ajuta adica.. nu-mi trebuie. Am in jur la 6 ani de cand n-am mai racit.. nici macar o raceala usoara, nimic... e clar ca organismul meu s-a adaptat iar sistemul imunitar pare putin mai puternic Very Happy
Sus In jos
Cotoi
Admin
Cotoi


Numarul mesajelor : 1846
Varsta : 42
Location : Constanta
Lungimea cozii : 2609
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 6
Data de inscriere : 18/05/2008

solutia la criza alimentelor :D Empty
MesajSubiect: Re: solutia la criza alimentelor :D   solutia la criza alimentelor :D I_icon_minitimeMar Mar 20, 2012 4:02 pm

eu sunt convins ca exista astfel de oameni. Problema mea este cum pot ajunge si eu asa
Sus In jos
https://outcasts.forumgratuit.ro
iqloose

iqloose


Numarul mesajelor : 290
Varsta : 26
Lungimea cozii : 313
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 1
Data de inscriere : 21/09/2011

solutia la criza alimentelor :D Empty
MesajSubiect: Re: solutia la criza alimentelor :D   solutia la criza alimentelor :D I_icon_minitimeMar Mar 20, 2012 4:04 pm

Meditatii Cotoi.. si da, tre' sa incepi sa crezi cu adevarat in asta.. altfel nu functioneaza Smile
Sus In jos
geaba

geaba


Numarul mesajelor : 267
Varsta : 47
Lungimea cozii : 280
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 0
Data de inscriere : 31/10/2011

solutia la criza alimentelor :D Empty
MesajSubiect: Re: solutia la criza alimentelor :D   solutia la criza alimentelor :D I_icon_minitimeJoi Mar 22, 2012 1:39 pm

ma lasi frate. si daca exista 3000 de astia dc nu auzim mai des de ei?
si o planta care traieste din fotosinteza si carbon are nevoie de apa. astia ar trebui sa n-aibe stomac ci alt tip de organ. stomacul se micsoreaza daca nu mananci. dispare cu totul?
apare urina in vezica. de unde? stim ca in aer exista vapori de apa dar nici planetele nu reusesc s-o asimilez.
cum asimileaza ei urina din vezica? pei din cate stiu urina contine si toxine. dupa purificare e buna de baut. au ei purificator personal? in cazul asta nemaiavand stomac si vezica eu cred ca nu-s oameni ci alte entitati sau monstri genetici.
Sus In jos
Continut sponsorizat





solutia la criza alimentelor :D Empty
MesajSubiect: Re: solutia la criza alimentelor :D   solutia la criza alimentelor :D I_icon_minitime

Sus In jos
 
solutia la criza alimentelor :D
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» scurta explicatie pentru criza :))

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bu-hu-hu Gaming :: Mistere si curiozitati-
Mergi direct la: