Bu-hu-hu Gaming
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Aici ne intalnim sa radem si sa barfim
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Shoutbox
Ultimele subiecte
» Un noua grupare de pisici auto-intitulata "labute-roz" tulbura linistea publica
cum e sa fii nascut de ziua pacalelilor? I_icon_minitimeScris de nea*Nicu Dum Mai 03, 2015 8:35 pm

» Elder Scrolls 5 - Skywind
cum e sa fii nascut de ziua pacalelilor? I_icon_minitimeScris de Cotoi Lun Mar 23, 2015 12:03 pm

» ESO -f2p
cum e sa fii nascut de ziua pacalelilor? I_icon_minitimeScris de Cotoi Mier Mar 18, 2015 12:49 pm

Parteneri

 

 cum e sa fii nascut de ziua pacalelilor?

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
geaba

geaba


Numarul mesajelor : 267
Varsta : 47
Lungimea cozii : 280
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 0
Data de inscriere : 31/10/2011

cum e sa fii nascut de ziua pacalelilor? Empty
MesajSubiect: cum e sa fii nascut de ziua pacalelilor?   cum e sa fii nascut de ziua pacalelilor? I_icon_minitimeSam Mar 31, 2012 10:53 am

LMA Cotoi Smile
Sus In jos
nea*Nicu

nea*Nicu


Numarul mesajelor : 1141
Varsta : 49
Location : Bucharest
Lungimea cozii : 1719
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 10
Data de inscriere : 21/09/2011

cum e sa fii nascut de ziua pacalelilor? Empty
MesajSubiect: Re: cum e sa fii nascut de ziua pacalelilor?   cum e sa fii nascut de ziua pacalelilor? I_icon_minitimeSam Mar 31, 2012 11:25 am

intentia frumoasa geaba dar Cotoi parca pune la misto data nasterii pe forumuri, a fost acum citeva luni ziua lui.
Sus In jos
Cotoi
Admin
Cotoi


Numarul mesajelor : 1846
Varsta : 42
Location : Constanta
Lungimea cozii : 2609
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 6
Data de inscriere : 18/05/2008

cum e sa fii nascut de ziua pacalelilor? Empty
MesajSubiect: Re: cum e sa fii nascut de ziua pacalelilor?   cum e sa fii nascut de ziua pacalelilor? I_icon_minitimeSam Mar 31, 2012 11:50 am

Smile)))))))))) pai uite chiar asa este sa fi nascut de ziua pacalelilor, primii pacaliti sunt cei care se prezinta din senin cu totrtul Smile))))))) eu sunt nascut in iarna dar mereu mi-am dorit sa fie vara ziua mea si cum sunt glumet din fire oameni nevinovati si cu intentii bune pica in plasa Very Happy, iti multumesc oricum pentru intentie Very Happy
Sus In jos
https://outcasts.forumgratuit.ro
geaba

geaba


Numarul mesajelor : 267
Varsta : 47
Lungimea cozii : 280
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 0
Data de inscriere : 31/10/2011

cum e sa fii nascut de ziua pacalelilor? Empty
MesajSubiect: Re: cum e sa fii nascut de ziua pacalelilor?   cum e sa fii nascut de ziua pacalelilor? I_icon_minitimeSam Mar 31, 2012 1:37 pm

HS
Sus In jos
Continut sponsorizat





cum e sa fii nascut de ziua pacalelilor? Empty
MesajSubiect: Re: cum e sa fii nascut de ziua pacalelilor?   cum e sa fii nascut de ziua pacalelilor? I_icon_minitime

Sus In jos
 
cum e sa fii nascut de ziua pacalelilor?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» ziua cind m-am lasat de jocuri...

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bu-hu-hu Gaming :: Mistere si curiozitati-
Mergi direct la: