Bu-hu-hu Gaming
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Aici ne intalnim sa radem si sa barfim
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Shoutbox
Ultimele subiecte
» Un noua grupare de pisici auto-intitulata "labute-roz" tulbura linistea publica
iq cu plicul :) I_icon_minitimeScris de nea*Nicu Dum Mai 03, 2015 8:35 pm

» Elder Scrolls 5 - Skywind
iq cu plicul :) I_icon_minitimeScris de Cotoi Lun Mar 23, 2015 12:03 pm

» ESO -f2p
iq cu plicul :) I_icon_minitimeScris de Cotoi Mier Mar 18, 2015 12:49 pm

Parteneri

 

 iq cu plicul :)

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
nea*Nicu

nea*Nicu


Numarul mesajelor : 1141
Varsta : 49
Location : Bucharest
Lungimea cozii : 1719
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 10
Data de inscriere : 21/09/2011

iq cu plicul :) Empty
MesajSubiect: iq cu plicul :)   iq cu plicul :) I_icon_minitimeMar Apr 03, 2012 11:51 am

Deci se da un concurs in cadrul unui clan de CF.
Concursul consta in victorii la CW asupra unor adversari stabiliti de lider.
Spre exemplu liderul zice astazi care din voi invingeti la CW clanul X de pe locul 554 primiti un punct, miine o sa fie alt adversar etc.
Pina aici e foarte buna ideea. Primul adversar e relativ usor, deci problema o sa fie mai mult sa-i cauti in joc decit sa-i bati Smile

Partea amuzanta este ca liderul impune si o anume harta, Alaska sa zicem.
Bine dar poate clanul X nu vrea sa joaca decit S&D sau doar Eagle Eye.
Cum ii convingi sa joace Alaska?
Pai sau te milogesti de ei (fie-va mila si jucati Alaska cu noi ca ne da sefu afara din clan) sau te prezinti cu plicul de spaga, ba baieti noi trebuie sa cistigam concursul, va dam 50 euro sa jucati Alaska, chiar daca voua nu va place Smile
Sint curios ce alege iq Razz
Sus In jos
iqloose

iqloose


Numarul mesajelor : 290
Varsta : 26
Lungimea cozii : 313
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 1
Data de inscriere : 21/09/2011

iq cu plicul :) Empty
MesajSubiect: Re: iq cu plicul :)   iq cu plicul :) I_icon_minitimeMar Apr 03, 2012 1:37 pm

Smile) Ti-as spune ce-as alege eu dar mai citesc si copiii forumul. Nu prea-mi pasa , mi-a zis cineva , ceva , de un concurs dar nu ma prea atrag.. Acu c-ai scris detaliile.. sincer, o idee mai proasta n-a putut sa gaseasca.. Smile) Si pentru ce? Pentru cateva cuvinte de lauda si ceva zp ? Smile) Nah, aleg sa fac alte chestii decat sa-mi pierd timpu' cu concursul vietii =)
Fara plicuri Nicule, suntem oameni corecti, ce naiba! Smile)
Sus In jos
nea*Nicu

nea*Nicu


Numarul mesajelor : 1141
Varsta : 49
Location : Bucharest
Lungimea cozii : 1719
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 10
Data de inscriere : 21/09/2011

iq cu plicul :) Empty
MesajSubiect: Re: iq cu plicul :)   iq cu plicul :) I_icon_minitimeMar Apr 03, 2012 1:53 pm

glumeam iq, stiu ca nu te pasioneaza Cupele (cu exceptia celor oficiale, gen ESL) Smile
Premiul nu e in zp, ci un post de locotenent in clanul respectiv.

O alta problema pe care o vad este ca adversarii se anunta cu o zi inainte deci implicit copiii si adolescentii care ajung acasa la ora 14 au tot timpul sa caute si sa invinga adversarii iar unul cu serviciu cind intra si el in joc la 20 seara e prea tirziu, s-a terminat demult misiunea pe ziua respectiva (doar prima echipa care face misiunea primeste puncte).
Deci as putea paria ca acest concurs va fi cistigat de cineva foarte tinar (elev, student).
Sus In jos
Cotoi
Admin
Cotoi


Numarul mesajelor : 1846
Varsta : 42
Location : Constanta
Lungimea cozii : 2609
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 6
Data de inscriere : 18/05/2008

iq cu plicul :) Empty
MesajSubiect: Re: iq cu plicul :)   iq cu plicul :) I_icon_minitimeMar Apr 03, 2012 1:57 pm

nu-i nevoie de plic nicule uite aici tehnici speciale de convingere la IQQ
Sus In jos
https://outcasts.forumgratuit.ro
iqloose

iqloose


Numarul mesajelor : 290
Varsta : 26
Lungimea cozii : 313
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 1
Data de inscriere : 21/09/2011

iq cu plicul :) Empty
MesajSubiect: Re: iq cu plicul :)   iq cu plicul :) I_icon_minitimeMar Apr 03, 2012 2:13 pm

Smile)) Bun clip , bun film. Smile)
Eh Nicu, tocmai de aceea nu`mi plac.. reguli facute aiurea, premii la fel de aiurea, motivare zer0. Post de LT..pfff, ideea asta ar fi functionat in clanul Romania acum 2 ani Smile) Atunci se batea lumea pt. posturi de LT si ma indoiesc ca s-ar fi facut un concurs de genu'.. cum sa dai un post de LT la unul pe care, sa zicem, nici nu-l cunosti? Smile) Gen joaca perioada concursului si il castiga dupa care .. pauza =) ehhhhhh
Sus In jos
nea*Nicu

nea*Nicu


Numarul mesajelor : 1141
Varsta : 49
Location : Bucharest
Lungimea cozii : 1719
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 10
Data de inscriere : 21/09/2011

iq cu plicul :) Empty
MesajSubiect: Re: iq cu plicul :)   iq cu plicul :) I_icon_minitimeDum Apr 08, 2012 10:32 pm

iqloose a scris:
Eh Nicu, tocmai de aceea nu`mi plac.. reguli facute aiurea, premii la fel de aiurea, motivare zer0. Post de LT..pfff

Intre timp, asa cum banuiam, la concursul respectiv s-a ajuns la faza "bateti si voi pe cineva, oricine, si ati cistigat concursul" Smile

Dar nu despre asta voiam sa scriu. Reguli aiurea, premii aurea, motivare zero?
Ce-ar fi insa daca am schimba rolurile? Poate ca e momentul pentru idei noi.
Eu sint prea batrin ca sa ma mai ocup cu asa ceva, dar tu?
Ce zici, te bagi? Chiar as fi curios ce iese Smile

Tu organizator si admin cu puteri nelimitate, iei toate deciziile cu privire la invitatii, reguli de joc, litigii, acuzatii de hack etc. Singur.
Lalla, Cotoi si cu mine jucam (sa nu aud vreun miau Cotoi ca-ti tai coada, e doar un meci ca oricum nu ne calificam).
Nu stiu daca-i cazul de premii ca astia mai batrini joaca de fun dar functie de cum crezi putem gasi o varianta cu paysafecard care sint acceptate si pe Steam dar si in Crossfire, discutam.
Ce zici Iq, te tenteaza sa treci de partea cealalta a baricadei? Sa stii ca nu e mai usor...
Sus In jos
Cotoi
Admin
Cotoi


Numarul mesajelor : 1846
Varsta : 42
Location : Constanta
Lungimea cozii : 2609
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 6
Data de inscriere : 18/05/2008

iq cu plicul :) Empty
MesajSubiect: Re: iq cu plicul :)   iq cu plicul :) I_icon_minitimeLun Apr 09, 2012 12:29 am

apreciez cat de democratic am fost inscris Smile))))))))) ziceti ora si ziua Razz
Sus In jos
https://outcasts.forumgratuit.ro
Lalla

Lalla


Numarul mesajelor : 585
Varsta : 35
Location : Constanta
Lungimea cozii : 656
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 11
Data de inscriere : 21/09/2011

iq cu plicul :) Empty
MesajSubiect: Re: iq cu plicul :)   iq cu plicul :) I_icon_minitimeLun Apr 09, 2012 8:44 am

Scuzati-ma ca ma bag in seama dar... cu ce ocazie sunt pe lista aia?
No clan, no mates
Sus In jos
nea*Nicu

nea*Nicu


Numarul mesajelor : 1141
Varsta : 49
Location : Bucharest
Lungimea cozii : 1719
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 10
Data de inscriere : 21/09/2011

iq cu plicul :) Empty
MesajSubiect: Re: iq cu plicul :)   iq cu plicul :) I_icon_minitimeLun Apr 09, 2012 8:49 am

pai nu te grabi fata, stai sa vedem ce zice iq, poate nu-i suride ideea sau poate ca-i suride dar face un turneu in echipe de 3 insi fara obligatia de a fi in acelasi clan toti 3, adminul decide regulile de participare.
Sus In jos
iqloose

iqloose


Numarul mesajelor : 290
Varsta : 26
Lungimea cozii : 313
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 1
Data de inscriere : 21/09/2011

iq cu plicul :) Empty
MesajSubiect: Re: iq cu plicul :)   iq cu plicul :) I_icon_minitimeLun Apr 09, 2012 12:45 pm

Paii da, suna bine ideea. O sa ma gandesc zilele astea...
Totusi ar trebui sa lasam dupa Pasti.. ca na, pe la mine-i plin timpu' si dau rar pe la pc Razz

Lalla.. no clan , no mates.. but you have friends here. Asa caaa sa nu aud niciun matzait din partea ta >Razz
Sus In jos
Continut sponsorizat





iq cu plicul :) Empty
MesajSubiect: Re: iq cu plicul :)   iq cu plicul :) I_icon_minitime

Sus In jos
 
iq cu plicul :)
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bu-hu-hu Gaming :: Ne dam mari cu performantele de relaxare-
Mergi direct la: