Bu-hu-hu Gaming
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Aici ne intalnim sa radem si sa barfim
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Shoutbox
Ultimele subiecte
» Un noua grupare de pisici auto-intitulata "labute-roz" tulbura linistea publica
interviuri incendiare (1) I_icon_minitimeScris de nea*Nicu Dum Mai 03, 2015 8:35 pm

» Elder Scrolls 5 - Skywind
interviuri incendiare (1) I_icon_minitimeScris de Cotoi Lun Mar 23, 2015 12:03 pm

» ESO -f2p
interviuri incendiare (1) I_icon_minitimeScris de Cotoi Mier Mar 18, 2015 12:49 pm

Parteneri

 

 interviuri incendiare (1)

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
nea*Nicu

nea*Nicu


Numarul mesajelor : 1141
Varsta : 49
Location : Bucharest
Lungimea cozii : 1719
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 10
Data de inscriere : 21/09/2011

interviuri incendiare (1) Empty
MesajSubiect: interviuri incendiare (1)   interviuri incendiare (1) I_icon_minitimeMier Apr 11, 2012 7:24 am

Stimati cititori, deschidem seria interviurilor incendiare cu personalitati din lumea Crossfire cu domnisoara Laura, mai cunoscuta in joc sub nickname-ul de Lalla.
Unii o simpatizeaza, altii o hulesc. Unii o apreciau pentru ca era mereu vesela si dispusa sa ajute si pentru ca a incercat sa mentina grupul activ cind tot mai multi se retrageau, altii ii pun in circa destramarea unuia din clanurile cele mai de succes din istoria Crossfire, Transilvania.
Dar cine e ea cu adevarat? Lady Dy sau Yoko Ono? Incercam sa aflam prin cele 10 intrebari la care a acceptat cu amabilitate sa raspunda, fapt pentru care desigur ca ii multumim.
Sa nu mai pierdem asadar timpul:

1. cum ai descoperit Crossfire? Ce jocuri au fost inainte?

Crossfire mi-a fost prezentat de Cotoi, pe vremea aceea Mossad-Ro, in perioada in care era foarte activ in joc si unul dintre cei mai mari fani ai lui Papa Saidin. La capitolul shootere mai incercasem CS 1.6 pentru 2-3 luni si Call of Duty singleplayer

2. Cum ti s-a parut Transilvania in primele luni de dupa ce ai fost recrutata?

Pentru mine sa ajung in Transilvania a fost o onoare, numai eu stiu cat de fericita eram cand am fost acceptata de insusi El Lider Massimo, 30., cel care prima oara a zis ca sunt prea mica (grad) si o fata intre atatia baieti nu prea este indicat (baietii injura, nu tin cont de prezenta mea si nu se abtin etc). Intr-un final a fost foarte ok si mi-am facut multi prieteni de-a lungul istoriei mele acolo. Partea proasta e ca am pierdut legatura cu alti prieteni din clanurile vechi.

3. La inceputul anului 2011 Transilvania parea un clan de succes, din multe puncte de vedere, apoi in decurs de numai 1 sau 2 luni, totul s-a naruit. Din ce cauza(e)?
Crezi ca daca n-ar fi existat Outcasts situatia Transilvaniei ar fi fost acum mai buna? Caderea era inevitabila sau putea fi macar aminata?
Au existat si greseli ale unora dintre membrii sau caderea s-a datorat unor factori externi, obiectivi?

Transilvania, si nu numai, a mers bine atata timp cat Papa Saidin ne-a permis sa cumparam EXP+ din contul clanului. Cum acest lucru a fost oprit, si jucatorii au lasat-o mai moale, punctele de clan jumatatindu-se in mod drastic din prima saptamana cum a fost retrasa acea optiune. Bineinteles ca mai erau si membri care isi achizitionau singuri acea experienta, dar nu indeajuns pentru a mentine clanul la acea medie de 400 puncte pe zi.
O alta cauza ar fi aparatia hackerilor. Multi sustin ca s-au lasat din cauza asta, dar mi se pare o aberatie. Fiind un clan mare, era imposibil sa nu gasesti alti colegi cu care sa joci, chiar si intr-o camera cu parola, unde chiar nu aveai nici o grija. Partea mai proasta e ca multi au inceput sa se acuze intre ei, de cele mai multe ori dovedindu-se a fi doar paranoia.
Outcasts nu a influentat in nici un fel activitatea Transilvaniei. Cel putin asta cred eu. Outcasts a fost infiintat dupa ce mai mult de 25% din jucatori au plecat in alte clanuri. Au mai fost clanuri care au fost infiintate in timp ce Transilvania "murea" dar nimeni nu a dat vina pe ele.
Am incercat sa aman cadere clanului, numai ca toti gaseau diverse motive sa "se traga pe coada" cum zice cineva. Seara de seara incercam clan room`uri dar incercam in zadar, nimeni nu se sinchisea sa dea pe acolo. Tovarasul iq_ este martor.


4. Ai parasit clanul Transilvania ca urmare a unui conflict cu citiva membrii dar intr-un moment in care la conducere se afla unul dintre apropiatii tai, iqloose. De ce ai iesit? Nu era mai simplu sa-ti pastrezi locul si sa-i inlaturi pe adversari?

Nu mai avea rost sa raman intr-un loc unde nu eram dorita, eram acuzata si aratata cu degetul, si injurata prin unele canale de TS. Cand simt ca incurc, ma retrag. Nu am obiceiul sa ma bag pe gatul alora care nu ma suporta. What`s the point?
Nu sunt o persoana egoista. Recunosc ca am fost tentata sa scap de anumite persoane, dar am preferat sa ma retrag eu, nu sa fac rau.



5. unii din membrii vechi ai Transilvaniei spun ca ai fost o persoana simpatica pina in momentul in fostul lider nea a facut greseala capitala care a ingropat clanul de a te promova LT, ignorind riscul sa ti se urce “puterea la cap”. Apoi, respectivii membrii sugereaza ca stiind parola contului urmatorului lider, iqloose, si avind o relatie apropiata cu acesta, ai ajuns de facto sefa clanului si ca afisai o anume superioritate enervanta pentru ceilalti. Care e adevarul? Te-ai schimbat odata cu functia? Cine conducea si lua decizii in Transilvania in perioada aceea?

Nu consider ca am gresit cu nimic, pana la urma nu am luat nici o decizie de una singura. In cel mai rau caz am propus diverse, dar nu am actionat eu de capul meu. Singura mea insarcinare au fost punctele de clan, la care stim amandoi cat am inchis ochii pentru diverse persoane. Daca chiar faceam dupa mine, mai bine de jumatate de clan disparea peste noapte. Poate ca ceilalalti ma vedeau altfel odata cu noua pozitie, dar eu nu m-am schimbat deloc. Este o pozitie virtuala pana la urma, n-are nici un fel de importanta. Transilvania era condusa de lider, in nici un caz de locotenti. Sa nu uitam ca toti locotenentii erau pusi doar cu functii onorifice, nu administrative. Si nu, nu am profitat niciodata de faptul ca stiam parola liderului de atunci.

6. ca urmare a evenimentelor din trecut, exista persoane (de exemplu fosti colegi) fata de care ai pastrat resentimente si cu care nu ai mai accepta sa fii din nou colega?
La polul opus, ce persoane din Crossfire apreciezi/simpatizezi in mod deosebit?

Intrebarea asta este foarte usoara: nu am nimic cu nimeni, sunt dispusa sa joc cu oricine, atata timp cat nu exista discutii inutile.
De simpatizat de stie deja: Mr. Nea, Sir Hack-a-lot (iq_)...


7. clanul tau, Outcasts Gaming incepuse in forta, in primele 2-3 saptamini avea mai multi oameni online decit Transilvania (aflata inca pe locurile 5-6) si includea pe zale, Iqloose, Cotoi, nea, Tzepes, Didi, Yanis si alti citiva. Treptat insa, Cotoi si nea n-au mai jucat deloc, Iqloose mai rar, Didi, zale si Yanis au iesit ca se plictiseau, iar tu ai ramas singura, cu un net si calculator mai mereu problematice.
Cum crezi ca s-ar fi desfasurat lucrurile daca cei amintiti mai sus ar fi continuat sa joace zilnic in loc sa se retraga? Ar fi ajuns Outcasts un clan de succes in Crossfire? Ar fi venit si alti membri la fel de cunoscuti?

Cum am mai zis si cu alte ocazii, nu am avut nici o pretentie de la Outcasts. Clanul a fost facut la caterinca, pentru caterinca. Nu am avut niciodata pretentia sa urcam in clasament sau sa ne facem cine stie ce nume. Nu mai vreau sa aud de astea.


8. cum vezi jocul acum, dupa un an de la momentul sau maxim? e pe drumul cel bun sau merge spre scufundarea in anonimat, ca urmare a vesnicelor probleme? Te-a tentat vreodata sa reincerci sa revii intr-un clan mare in speranta de a regasi atmosfera de alta data? Dar sa joci intr-un clan de ESL?

ESL? Hai sa fim seriosi, acum orice noob e in ESL, toti au pretentii de mari jucatori. Am avut candva chef de asa ceva, acum ma lasa rece.
Jocul este in continua crestere, chiar daca nu credeti. Inainte erau 2 servere pline constant, acum sunt 4 pline constant (vorbesc numai de servere UK). Unii se lasa, alti abia se apuca. Sunt multi acum care si-au facut conturile acum 2 ani si abia acum au inceput sa joace mai des.
Tentata de un clan mare nu sunt. Sunt foarte fericita singura, joc doar cu cine vreau, nu mai sunt urmarita de nimeni oriunde ma duc. Pe scurt, pot sa am un scor de 2 lei ca nu-mi mai zice nimeni "ce-i cu scorul ala?". Joc de placere, cat am chef si in special doar cand am chef.


9. unii se intreaba de ce acum, cind ai un calculator mai performant, continui sa joci Crossfire si nu incerci alte jocuri mai bine cotate sau puse la punct? Planuri de viitor?

Pentru ca nu mai am chef de noutati, de invatat. Jocurile au inceput sa ma lase rece, chiar daca inainte eram foarte dornica sa invat. Si in plus, cu cine? Daca nu-i cineva constant cu mine sa invat sau sa invatam impreuna, e apa de ploaie, egal cu 0.

10. ai socat pe citiva dintre apropiatii tai prin postarea unei poze in care apareai banata pentru hack in CF Europe si prin citeva afirmatii gen “aveam de gind sa-l folosesc pentru experienta si arme”.
Care e parerea sau pozitia ta referitoare la folosirea de cheaturi in jocurile multiplayer. Dar despre farming?

Dupa ce ai jucat o perioada singur, in camere unde sunt cel putin 5 hackeri, crede-ma ca ajungi sa nu mai dai 2 bani pe ei. Ajungi la concluzia ca cu sau fara hack, toti sunt la fel: Noobi.

Multumim pentru timpul acordat.
Sus In jos
Lalla

Lalla


Numarul mesajelor : 585
Varsta : 35
Location : Constanta
Lungimea cozii : 656
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 11
Data de inscriere : 21/09/2011

interviuri incendiare (1) Empty
MesajSubiect: Re: interviuri incendiare (1)   interviuri incendiare (1) I_icon_minitimeJoi Apr 12, 2012 6:52 pm

In mod ciudat, nici o reactie Neutral Ma asteptam la un huuuaa, bati campii! sau altele de genu`
Sus In jos
iqloose

iqloose


Numarul mesajelor : 290
Varsta : 26
Lungimea cozii : 313
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 1
Data de inscriere : 21/09/2011

interviuri incendiare (1) Empty
MesajSubiect: Re: interviuri incendiare (1)   interviuri incendiare (1) I_icon_minitimeJoi Apr 12, 2012 7:03 pm

Smile) eu am ras. Se pune ?
Sus In jos
nea*Nicu

nea*Nicu


Numarul mesajelor : 1141
Varsta : 49
Location : Bucharest
Lungimea cozii : 1719
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 10
Data de inscriere : 21/09/2011

interviuri incendiare (1) Empty
MesajSubiect: Re: interviuri incendiare (1)   interviuri incendiare (1) I_icon_minitimeJoi Apr 12, 2012 7:07 pm

Lalla, sint citeva afirmatii discutabile in interviu dar una peste alte pentru mine au fost foarte bune raspunsurile tale.
Singura exagerare (dupa parerea mea cel putin) e aia cu jocul in crestere. Eu il vad exact invers dar nah e normal sa-ti respect parerea.
Sus In jos
iqloose

iqloose


Numarul mesajelor : 290
Varsta : 26
Lungimea cozii : 313
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 1
Data de inscriere : 21/09/2011

interviuri incendiare (1) Empty
MesajSubiect: Re: interviuri incendiare (1)   interviuri incendiare (1) I_icon_minitimeJoi Apr 12, 2012 7:13 pm

E cum zice ea Nicu, poate la noi e in scadere. Serverele uk din CF EU is pline. Gaseam room-uri si la 4 dimineata Razz
Sus In jos
nea*Nicu

nea*Nicu


Numarul mesajelor : 1141
Varsta : 49
Location : Bucharest
Lungimea cozii : 1719
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 10
Data de inscriere : 21/09/2011

interviuri incendiare (1) Empty
MesajSubiect: Re: interviuri incendiare (1)   interviuri incendiare (1) I_icon_minitimeJoi Apr 12, 2012 7:23 pm

nu stiu de CF EU, n-am mai intrat demult, eu ziceam de CF NA.

Adica eu zic ca si numeric/cifric jocul e prabusit (ca numar de puncte de clan sau numar de ore sau orice alt indicator cantitativ). Pot face si calcule daca vreti dar nu cred ca merita timpul pierdut.

Calitativ....nici nu incape comparatie, generatia lui zale, geaba, 30, Speed, care aveau o anume maturitate in comportament si puteau reprezenta un exemplu, puteau conduce/crea o comunitate etc s-a retras iar din urma au venit copii de 18 ani sau mai putin care....nu mai continui. Stii ca-s pasionat de forumuri...am cautat forumul celui mai bine cotat clan romanesc (Acvila, locul 25), cu greu l-am gasit, erau 3 postari pe tot anul 2012. Mai tii minte cum aratau forumurile Romania/Transilvania/Legion in perioada de virf?

Sus In jos
iqloose

iqloose


Numarul mesajelor : 290
Varsta : 26
Lungimea cozii : 313
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 1
Data de inscriere : 21/09/2011

interviuri incendiare (1) Empty
MesajSubiect: Re: interviuri incendiare (1)   interviuri incendiare (1) I_icon_minitimeJoi Apr 12, 2012 7:51 pm

Tocmai Nicu, vorbind de Romania.. da, nu prea se mai joaca... iar comunitate nu prea mai exista.. Dar lu' Saidin ii merge bine, Uk 1 + 4 is populate la ore destul de tarzii... iar ziua nu mai zic..
Sus In jos
nea*Nicu

nea*Nicu


Numarul mesajelor : 1141
Varsta : 49
Location : Bucharest
Lungimea cozii : 1719
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 10
Data de inscriere : 21/09/2011

interviuri incendiare (1) Empty
MesajSubiect: Re: interviuri incendiare (1)   interviuri incendiare (1) I_icon_minitimeJoi Apr 12, 2012 8:09 pm

iqloose a scris:
Tocmai Nicu, vorbind de Romania.. da, nu prea se mai joaca... iar comunitate nu prea mai exista.. Dar lu' Saidin ii merge bine, Uk 1 + 4 is populate la ore destul de tarzii... iar ziua nu mai zic..

deci, daca inteleg corect, tu si Lalla ziceti ca jocul s-a dus dracu' doar in Romania in timp ce alte natii il joaca bine merci, cel putin la nivelul de dinainte?
Sus In jos
iqloose

iqloose


Numarul mesajelor : 290
Varsta : 26
Lungimea cozii : 313
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 1
Data de inscriere : 21/09/2011

interviuri incendiare (1) Empty
MesajSubiect: Re: interviuri incendiare (1)   interviuri incendiare (1) I_icon_minitimeJoi Apr 12, 2012 8:18 pm

Ceva de genul. Vad servere pline. Apoi cu aparitia versiunii EU clar ca o parte au migrat acolo.. Acu na, poate ma'nsel.. n-am stat niciodata sa verific chestiile astea Razz
Dar am vazut o crestere vizibila in EU. La inceput , dupa ora 12 nu prea mai gaseai camere sa joci, 1 singur room de SD .. asta daca aveai noroc. Insa acum si la 4 dimineata gasesti SD-uri cate vrei Razz
Sus In jos
Lalla

Lalla


Numarul mesajelor : 585
Varsta : 35
Location : Constanta
Lungimea cozii : 656
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 11
Data de inscriere : 21/09/2011

interviuri incendiare (1) Empty
MesajSubiect: Re: interviuri incendiare (1)   interviuri incendiare (1) I_icon_minitimeVin Apr 13, 2012 4:13 am

nea*Nicu a scris:
nu stiu de CF EU, n-am mai intrat demult, eu ziceam de CF NA.

Adica eu zic ca si numeric/cifric jocul e prabusit (ca numar de puncte de clan sau numar de ore sau orice alt indicator cantitativ). Pot face si calcule daca vreti dar nu cred ca merita timpul pierdut.

Fata, sunt nspe mii de clanuri noi, nu te mai baza pe alea mari. Alea sunt moarte toate. Sunt o carute de clanuri de care nu am auzit niciodata, o gramada pe grade sub locotenent sau capitan. Asta cu prima pagina nu mai are nici un fel de relevanta. Uita`te si la mine, joc fara clan. Asta inseamna ca jocul e mort? Ca mine sunt multi Smile

Si inca ceva, inainte se juca pentru puncte, era febra "top 10".. acum e febra ESL, toti se dau mari jucatori, toti sunt pro, toti joaca numai cu caractere standard si arme standard. Te doare capu`. Cum iei un pro d`asta cum iti sare`n cap LA SWAT noob, SPOP noob, STAR noob si bineinteles arma care o folosesti-noob
Sus In jos
iqloose

iqloose


Numarul mesajelor : 290
Varsta : 26
Lungimea cozii : 313
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 1
Data de inscriere : 21/09/2011

interviuri incendiare (1) Empty
MesajSubiect: Re: interviuri incendiare (1)   interviuri incendiare (1) I_icon_minitimeMar Mai 22, 2012 10:32 am

Continuare, Nicu? Smile)
Sus In jos
nea*Nicu

nea*Nicu


Numarul mesajelor : 1141
Varsta : 49
Location : Bucharest
Lungimea cozii : 1719
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 10
Data de inscriere : 21/09/2011

interviuri incendiare (1) Empty
MesajSubiect: Re: interviuri incendiare (1)   interviuri incendiare (1) I_icon_minitimeMar Mai 22, 2012 10:44 am

Pai sincer n-am mai facut nimic, n-am stiut nici daca vi s-a parut amuzanta ideea si nici cu cine mai vreti sa fac? Acu' sa nu ziceti Saidin, Mexi, Lampardel, 29 sau miru ca n-am acces la ei Smile
Sus In jos
Cotoi
Admin
Cotoi


Numarul mesajelor : 1846
Varsta : 42
Location : Constanta
Lungimea cozii : 2609
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 6
Data de inscriere : 18/05/2008

interviuri incendiare (1) Empty
MesajSubiect: Re: interviuri incendiare (1)   interviuri incendiare (1) I_icon_minitimeMar Mai 22, 2012 10:49 am

uite fa un reportaj cu veronica Very Happy
Sus In jos
https://outcasts.forumgratuit.ro
iqloose

iqloose


Numarul mesajelor : 290
Varsta : 26
Lungimea cozii : 313
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 1
Data de inscriere : 21/09/2011

interviuri incendiare (1) Empty
MesajSubiect: Re: interviuri incendiare (1)   interviuri incendiare (1) I_icon_minitimeMar Mai 22, 2012 10:55 am

Mie mi-a placut. Poti face cu oricine, geaba, zale, 05, 30. etc Smile) nu conteaza Very Happy
Sus In jos
Cotoi
Admin
Cotoi


Numarul mesajelor : 1846
Varsta : 42
Location : Constanta
Lungimea cozii : 2609
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 6
Data de inscriere : 18/05/2008

interviuri incendiare (1) Empty
MesajSubiect: Re: interviuri incendiare (1)   interviuri incendiare (1) I_icon_minitimeMar Mai 22, 2012 11:04 am

la toti ne-a placut nicu, asteptam continuarea:P
Sus In jos
https://outcasts.forumgratuit.ro
nea*Nicu

nea*Nicu


Numarul mesajelor : 1141
Varsta : 49
Location : Bucharest
Lungimea cozii : 1719
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 10
Data de inscriere : 21/09/2011

interviuri incendiare (1) Empty
MesajSubiect: Re: interviuri incendiare (1)   interviuri incendiare (1) I_icon_minitimeMar Mai 22, 2012 11:16 am

se poate cu oricare din cei mentionati de Iq, cu veronica putin mai greu.


Ultima editare efectuata de catre nea*Nicu in Mar Mai 22, 2012 3:32 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Cotoi
Admin
Cotoi


Numarul mesajelor : 1846
Varsta : 42
Location : Constanta
Lungimea cozii : 2609
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 6
Data de inscriere : 18/05/2008

interviuri incendiare (1) Empty
MesajSubiect: Re: interviuri incendiare (1)   interviuri incendiare (1) I_icon_minitimeMar Mai 22, 2012 11:20 am

Smile)))))))) nu am zis vero la intamplare, e o persoana care are mereu glumele la ea Very Happy
Sus In jos
https://outcasts.forumgratuit.ro
iqloose

iqloose


Numarul mesajelor : 290
Varsta : 26
Lungimea cozii : 313
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 1
Data de inscriere : 21/09/2011

interviuri incendiare (1) Empty
MesajSubiect: Re: interviuri incendiare (1)   interviuri incendiare (1) I_icon_minitimeMar Mai 22, 2012 12:25 pm

Eh, ii dam lu' Cotoi un calmant sau ii introducem ceva droguri in cafea, sa nu se enerveze Smile)) Sau poate ceva hipnoza? Smile) Facem din cotoi un motan unicat, cuminte si ascultator.. Smile))
Sus In jos
Cotoi
Admin
Cotoi


Numarul mesajelor : 1846
Varsta : 42
Location : Constanta
Lungimea cozii : 2609
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 6
Data de inscriere : 18/05/2008

interviuri incendiare (1) Empty
MesajSubiect: Re: interviuri incendiare (1)   interviuri incendiare (1) I_icon_minitimeMar Mai 22, 2012 12:33 pm

cum de am ajuns eu cotoiul problema al forumului?
Sus In jos
https://outcasts.forumgratuit.ro
iqloose

iqloose


Numarul mesajelor : 290
Varsta : 26
Lungimea cozii : 313
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 1
Data de inscriere : 21/09/2011

interviuri incendiare (1) Empty
MesajSubiect: Re: interviuri incendiare (1)   interviuri incendiare (1) I_icon_minitimeMar Mai 22, 2012 12:52 pm

Smile)) Glumesc cotoi, stai fara grija Very Happy
Sus In jos
nea*Nicu

nea*Nicu


Numarul mesajelor : 1141
Varsta : 49
Location : Bucharest
Lungimea cozii : 1719
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 10
Data de inscriere : 21/09/2011

interviuri incendiare (1) Empty
MesajSubiect: Re: interviuri incendiare (1)   interviuri incendiare (1) I_icon_minitimeMar Mai 22, 2012 1:55 pm

Iq, poti sa pregatesti distonocalmul pentru Cotoi, am deja acceptul urmatoarei "personalitati din CF" pentru interviu, acum ramine sa-mi gasesc eu inspiratia pentru a-i scrie intrebari interesante Smile
Sus In jos
iqloose

iqloose


Numarul mesajelor : 290
Varsta : 26
Lungimea cozii : 313
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 1
Data de inscriere : 21/09/2011

interviuri incendiare (1) Empty
MesajSubiect: Re: interviuri incendiare (1)   interviuri incendiare (1) I_icon_minitimeMar Mai 22, 2012 2:15 pm

Caaan't wait! Smile) Very Happy
Sus In jos
Continut sponsorizat





interviuri incendiare (1) Empty
MesajSubiect: Re: interviuri incendiare (1)   interviuri incendiare (1) I_icon_minitime

Sus In jos
 
interviuri incendiare (1)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» interviuri incendiare (2)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bu-hu-hu Gaming :: Ne dam mari cu performantele de relaxare-
Mergi direct la: