Bu-hu-hu Gaming
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Aici ne intalnim sa radem si sa barfim
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Shoutbox
Ultimele subiecte
» Un noua grupare de pisici auto-intitulata "labute-roz" tulbura linistea publica
Misterul din Vietnam I_icon_minitimeScris de nea*Nicu Dum Mai 03, 2015 8:35 pm

» Elder Scrolls 5 - Skywind
Misterul din Vietnam I_icon_minitimeScris de Cotoi Lun Mar 23, 2015 12:03 pm

» ESO -f2p
Misterul din Vietnam I_icon_minitimeScris de Cotoi Mier Mar 18, 2015 12:49 pm

Parteneri

 

 Misterul din Vietnam

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
iqloose

iqloose


Numarul mesajelor : 290
Varsta : 26
Lungimea cozii : 313
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 1
Data de inscriere : 21/09/2011

Misterul din Vietnam Empty
MesajSubiect: Misterul din Vietnam   Misterul din Vietnam I_icon_minitimeMar Mai 22, 2012 12:54 pm

Conform celor spuse de realitatea , o fetita incendiaza ceva lucruri cu ajutorul mintii. N-am verificat mai multe surse asa ca nu pot fi sigur daca ceea ce-au scris ei acolo e adevarat sau nu.. totusi, daca e, e foarte interesant. Voi, ce credeti? E posibil?
http://www.realitatea.net/fetita-mutant-care-a-uluit-asia-are-o-putere-neobisnuita_944819.html
Sus In jos
nea*Nicu

nea*Nicu


Numarul mesajelor : 1141
Varsta : 49
Location : Bucharest
Lungimea cozii : 1719
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 10
Data de inscriere : 21/09/2011

Misterul din Vietnam Empty
MesajSubiect: Re: Misterul din Vietnam   Misterul din Vietnam I_icon_minitimeMar Mai 22, 2012 1:02 pm

o sa citesc cind ajung acasa ca acum am putina treaba dar din rezumatul tau -> eu sint sigur ca exista persoane cu capacitati de telepatie, telekinezie si asta cu focul se incadreaza tot pe-aici. Revin dupa ce citesc articolul.

Cit despre droguri, asta o fi adevarat? http://www.libertatea.ro/detalii/articol/drogul-violului-la-petreceri-395396.html
Sus In jos
iqloose

iqloose


Numarul mesajelor : 290
Varsta : 26
Lungimea cozii : 313
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 1
Data de inscriere : 21/09/2011

Misterul din Vietnam Empty
MesajSubiect: Re: Misterul din Vietnam   Misterul din Vietnam I_icon_minitimeMar Mai 22, 2012 1:27 pm

Da, si eu sunt de parere ca stirea cu fetita in cauza e adevarata. Am ajuns sa cred cu tarie ca creierul uman e capabil de multe lucruri, noi probabil nu cunoastem nici macar 10% din puterea lui.
Cat despre droguri.. e o lunga discutie , pagini intregi chiar, dar ma tem ca nu prea sunt p-aici persoane capabile sa o continue deoarece necesita putina experienta in "domeniu". Putem baga in aceeasi oala si cafeaua/tigara sau oricare substanta pe care o consumam zilnic si de care nu putem sa scapam. Unii sunt dependeti de ciocolata Razz
Eu unul le numesc substante caci nu mai am incredere in ceea ce mi se spune. N-am de unde sti ca in cola spre exemplu, nu se adauga si alte substante ce produc dependenta asupra unui nr. de indivizi.. totul pleaca de la creier, sunt 100% sigur de chestia asta.

Articolul postat de tine e adevarat, exista demult asemenea substante... sunt incluse si prin ceva filme daca nu ma'nsel. Uite, daca exista un asemenea drog, capabil sa manance carnea de pe tine e clar ca cea din articol e doar un fleac.

Rog pe cei cu stomacul mai slab sa nu se uite! and i mean it. Pana si mie-mi vine o senzatie aiurea doar cand vad asa ceva.
https://www.youtube.com/watch?v=_Yfd_7jrnMk

Bottom line: Ideea generala in cazu' drogurilor ar fi ca totul pleaca de la creierul individului. Poti baga prafuri si ierburi luni bune ca apoi sa le lasi ca si cum ar fi un fleac, fara sa te afecteze, fara sevraj, psihoze si alte chestii.. Dar toate astea depinde de individul ce le consuma.
Sus In jos
nea*Nicu

nea*Nicu


Numarul mesajelor : 1141
Varsta : 49
Location : Bucharest
Lungimea cozii : 1719
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 10
Data de inscriere : 21/09/2011

Misterul din Vietnam Empty
MesajSubiect: Re: Misterul din Vietnam   Misterul din Vietnam I_icon_minitimeMar Mai 22, 2012 2:56 pm

Iq, ai vazut filmul Marea Mahmureala (The Hangover)? Ala drog frate Smile
O comedie geniala de altfel, poate cea mai buna din ultimii ani.
Sus In jos
iqloose

iqloose


Numarul mesajelor : 290
Varsta : 26
Lungimea cozii : 313
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 1
Data de inscriere : 21/09/2011

Misterul din Vietnam Empty
MesajSubiect: Re: Misterul din Vietnam   Misterul din Vietnam I_icon_minitimeJoi Mai 24, 2012 12:51 pm

Da, da. Si 1 si 2 Smile)
Sus In jos
drAg0s-

drAg0s-


Numarul mesajelor : 7
Varsta : 48
Location : Bucuresti
Lungimea cozii : 10
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 3
Data de inscriere : 12/10/2011

Misterul din Vietnam Empty
MesajSubiect: Re: Misterul din Vietnam   Misterul din Vietnam I_icon_minitimeJoi Mai 24, 2012 9:55 pm

aia din Asia nu m-a scos din minti, dar aia din Las Vegas, the best Smile)))))))))

Cind impingeau baietii masina cu tigrul inauntru Smile)))))))))

Am ris o saptamina!
Sus In jos
geaba

geaba


Numarul mesajelor : 267
Varsta : 47
Lungimea cozii : 280
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 0
Data de inscriere : 31/10/2011

Misterul din Vietnam Empty
MesajSubiect: Re: Misterul din Vietnam   Misterul din Vietnam I_icon_minitimeJoi Mai 24, 2012 10:00 pm

fake. tyson nu are tigru.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Misterul din Vietnam Empty
MesajSubiect: Re: Misterul din Vietnam   Misterul din Vietnam I_icon_minitime

Sus In jos
 
Misterul din Vietnam
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bu-hu-hu Gaming :: Mistere si curiozitati-
Mergi direct la: