Bu-hu-hu Gaming
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Aici ne intalnim sa radem si sa barfim
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Shoutbox
Ultimele subiecte
» Un noua grupare de pisici auto-intitulata "labute-roz" tulbura linistea publica
MW3 gameplay I_icon_minitimeScris de nea*Nicu Dum Mai 03, 2015 8:35 pm

» Elder Scrolls 5 - Skywind
MW3 gameplay I_icon_minitimeScris de Cotoi Lun Mar 23, 2015 12:03 pm

» ESO -f2p
MW3 gameplay I_icon_minitimeScris de Cotoi Mier Mar 18, 2015 12:49 pm

Parteneri

 

 MW3 gameplay

In jos 
+2
geaba
Cotoi
6 participan?i
AutorMesaj
Cotoi
Admin
Cotoi


Numarul mesajelor : 1846
Varsta : 42
Location : Constanta
Lungimea cozii : 2609
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 6
Data de inscriere : 18/05/2008

MW3 gameplay Empty
MesajSubiect: MW3 gameplay   MW3 gameplay I_icon_minitimeMar Mai 22, 2012 10:30 pm

nu stiu de ce nu a mers upload in HD
ceva sugestii si aprecieri critice vor fi apreciate.
ptr cine vrea sa il vada in HD: https://vimeo.com/42659757

Sus In jos
https://outcasts.forumgratuit.ro
geaba

geaba


Numarul mesajelor : 267
Varsta : 47
Lungimea cozii : 280
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 0
Data de inscriere : 31/10/2011

MW3 gameplay Empty
MesajSubiect: Re: MW3 gameplay   MW3 gameplay I_icon_minitimeMier Mai 23, 2012 8:55 am

interesant
Sus In jos
drAg0s-

drAg0s-


Numarul mesajelor : 7
Varsta : 48
Location : Bucuresti
Lungimea cozii : 10
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 3
Data de inscriere : 12/10/2011

MW3 gameplay Empty
MesajSubiect: Re: MW3 gameplay   MW3 gameplay I_icon_minitimeMier Mai 23, 2012 1:58 pm

felicitari.
Sus In jos
Cotoi
Admin
Cotoi


Numarul mesajelor : 1846
Varsta : 42
Location : Constanta
Lungimea cozii : 2609
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 6
Data de inscriere : 18/05/2008

MW3 gameplay Empty
MesajSubiect: Re: MW3 gameplay   MW3 gameplay I_icon_minitimeMier Mai 23, 2012 2:04 pm

felicitari ptr ce? ca gameplay nu are nimic deosebit. am zis doar sa fac si eu un video
Sus In jos
https://outcasts.forumgratuit.ro
drAg0s-

drAg0s-


Numarul mesajelor : 7
Varsta : 48
Location : Bucuresti
Lungimea cozii : 10
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 3
Data de inscriere : 12/10/2011

MW3 gameplay Empty
MesajSubiect: Re: MW3 gameplay   MW3 gameplay I_icon_minitimeMier Mai 23, 2012 2:45 pm

pentru efort.

vezi si asta, merita
https://www.youtube.com/watch?v=Bqbd-I3ZjSs
Sus In jos
Cotoi
Admin
Cotoi


Numarul mesajelor : 1846
Varsta : 42
Location : Constanta
Lungimea cozii : 2609
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 6
Data de inscriere : 18/05/2008

MW3 gameplay Empty
MesajSubiect: Re: MW3 gameplay   MW3 gameplay I_icon_minitimeMier Mai 23, 2012 6:24 pm

dragos eu nu o sa joc niciodata asa ca ala. Eu m fps mic si cand o sa am placa o sa ma intorc in BF3 deci nu apuc eu sa jioc ca ala indiferent de skill Smile)
Sus In jos
https://outcasts.forumgratuit.ro
nea*Nicu

nea*Nicu


Numarul mesajelor : 1141
Varsta : 49
Location : Bucharest
Lungimea cozii : 1719
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 10
Data de inscriere : 21/09/2011

MW3 gameplay Empty
MesajSubiect: Re: MW3 gameplay   MW3 gameplay I_icon_minitimeMier Mai 23, 2012 9:13 pm

pentru un noob ca mine care are maxim 30 ore adunate in Mw2 si 3, te misti bine, se vede ca pina la urma e acelasi gen de joc cu care esti obisnuit pina la un punct si stii ce ai de facut. Adica macar nu tragi ca mine in predatoarele prietene Smile
Acuma e posibil daca s-ar uita Vali, 30, 05, Gank, Akos, Costel etc, cei care au multe ore jucate, sa aiba si destule critici, habar n-am.
Multumim de efort, stiu ca te-ai chinuit pina sa-l incarci si apreciem.
Sus In jos
Cotoi
Admin
Cotoi


Numarul mesajelor : 1846
Varsta : 42
Location : Constanta
Lungimea cozii : 2609
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 6
Data de inscriere : 18/05/2008

MW3 gameplay Empty
MesajSubiect: Re: MW3 gameplay   MW3 gameplay I_icon_minitimeJoi Mai 24, 2012 8:24 am

da am aflat si de unde chinul, se pare ca actualul meu cont pe youtube a avut o sanctiune, de la filmul ala cu tipa care isi cauta chilotii dc il mai stii. nush ce plangeri legate de copyright au fost si ei au zis ca sanctiunile sunt pana sterg filmul. Acum eu am sters filmul dar nu am incercat sa vad daca mi-au ridicat si sanctiunile. Si pe filmul asta am primit avertizare din cauza melodiilor dar au zis ca nu ma sanctioneaza dc nu se fac plangeri. Se pare ca cineva de la youtube asculta prea mult rock ca au detectat exact prima piesa, dar nu si pe a doua ceea ce imi da o idee asupra modului lor de verificare si cum as putea sa il ocolesc. Vedem noi la urmatorul film Very Happy Ma gandeam sa imi fac canal de gaming dar nu prea am abonati si nici nu sunt vorbitor de engleza ca sa fac comentarii live. desi as mai avea o idee interesanta ptr un nou film dar mi-ar trebui inca 5 oameni Very Happy si nu prea gasesc ca romanii mai repede s-ar injura decat sa se salute. Cat despre critici ma rog e clar ca e loc de mult mai bine dar eu inca nu am 20 de ore in multiplayer si ultima data cand l-am vazut pe unul din cei mai sus in BF facea taximetrie cu tancurile Smile)))) deci in locul lor nu as fi foarte darnic cu calificativele Very Happy
Sus In jos
https://outcasts.forumgratuit.ro
geaba

geaba


Numarul mesajelor : 267
Varsta : 47
Lungimea cozii : 280
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 0
Data de inscriere : 31/10/2011

MW3 gameplay Empty
MesajSubiect: Re: MW3 gameplay   MW3 gameplay I_icon_minitimeJoi Mai 24, 2012 11:34 am

ai auzit de shazam? e o aplicatie android care-ti recunoaste melodia dupa cateva secunde de ascultat. tu crezi ca la google au oameni platiti care sa se uite la clipul tau si sa recunoasca melodia? Smile)
eu am luat sanctiune ca am postat un glitch in ava. aia de la ava l-au vazut si au cerut stergerea fuilmului. i-a durut fix in pix de melodii. poti posta orice despre ava dar sa fie si ei de acord. adica daca nu le convine cer stergerea.
am mai pus o melodie intr-un clip si curios numai pe germania mi-a fost banat clipul in rest se putea vedea. probabil in germania avea copyright formatia respectiva. neajunsul? ca nu-l puteau vedea nemtii Smile)))))))

LE: bravos man tu pui blindrob pt cotoi? am suscribe la el. imi plac filmele lui. sper ca le stii si pe alea din cf. la un mom dat face triplekill pe cei din ROMANIA :d
Sus In jos
Cotoi
Admin
Cotoi


Numarul mesajelor : 1846
Varsta : 42
Location : Constanta
Lungimea cozii : 2609
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 6
Data de inscriere : 18/05/2008

MW3 gameplay Empty
MesajSubiect: Re: MW3 gameplay   MW3 gameplay I_icon_minitimeJoi Mai 24, 2012 11:45 am

Refweritor la AVA, cei de la ijji au facut un abuz cand au cerut banarea clipului. Nu exista nimic in tot agreementul lor referitor la materialele video/audio din joc. Deci cum ar zice romanu te-au luat la ..... 11m (ca sa nu fiu nevoit sa il banez pe vulturel Laughing),
pai primele cateva secunde pot sa pun o chitara sau ceva din music generator Very Happy
Sus In jos
https://outcasts.forumgratuit.ro
geaba

geaba


Numarul mesajelor : 267
Varsta : 47
Lungimea cozii : 280
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 0
Data de inscriere : 31/10/2011

MW3 gameplay Empty
MesajSubiect: Re: MW3 gameplay   MW3 gameplay I_icon_minitimeJoi Mai 24, 2012 11:57 am

mda dar programul de recunoscut nu cred ca asculta doar primele secunde. poate da cu random pe clip. poate asculta mai multe bucati ...
Sus In jos
Cotoi
Admin
Cotoi


Numarul mesajelor : 1846
Varsta : 42
Location : Constanta
Lungimea cozii : 2609
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 6
Data de inscriere : 18/05/2008

MW3 gameplay Empty
MesajSubiect: Re: MW3 gameplay   MW3 gameplay I_icon_minitimeJoi Mai 24, 2012 12:05 pm

da poate dar totusi nu prea cred, din simplul motiv ca baza de date si durata de verificare ar creste foarte mult. una e sa verifice primele 3 secunde daca se potrivesc cu 100.000 bucatele a 3 sec si alta e sa ia 3 secunde si sa vedifice in piese intregi. In sfarsit o fi cum zici tu nu zic nu.
Sus In jos
https://outcasts.forumgratuit.ro
geaba

geaba


Numarul mesajelor : 267
Varsta : 47
Lungimea cozii : 280
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 0
Data de inscriere : 31/10/2011

MW3 gameplay Empty
MesajSubiect: Re: MW3 gameplay   MW3 gameplay I_icon_minitimeJoi Mai 24, 2012 12:12 pm

pei de ex poate folosi baza de date a amazonului. asa face shazam. iti recunoaste melodia indiferent ce sectiune a melodiei pui.
Sus In jos
Lalla

Lalla


Numarul mesajelor : 585
Varsta : 35
Location : Constanta
Lungimea cozii : 656
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 11
Data de inscriere : 21/09/2011

MW3 gameplay Empty
MesajSubiect: Re: MW3 gameplay   MW3 gameplay I_icon_minitimeJoi Mai 24, 2012 1:32 pm

Shazam nu`i numai pe android.. am avut pe nokia si am si pe iphone
Sus In jos
geaba

geaba


Numarul mesajelor : 267
Varsta : 47
Lungimea cozii : 280
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 0
Data de inscriere : 31/10/2011

MW3 gameplay Empty
MesajSubiect: Re: MW3 gameplay   MW3 gameplay I_icon_minitimeJoi Mai 24, 2012 2:41 pm

era doar ca ex. poate fi si pe symbian si pe win mobile.
Sus In jos
drAg0s-

drAg0s-


Numarul mesajelor : 7
Varsta : 48
Location : Bucuresti
Lungimea cozii : 10
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 3
Data de inscriere : 12/10/2011

MW3 gameplay Empty
MesajSubiect: Re: MW3 gameplay   MW3 gameplay I_icon_minitimeJoi Mai 24, 2012 3:14 pm

BlindRob, hehe, is subscris la el de cind si-a facut canalul ala pe youtube, e una din mintile luminate din lumea shooter-elor.

Clipul ala de MW3 unde joaca cu MSR si ACOG mi se pare unul din cele mai bune postate vreodata pe jocul asta.

IN CF a fost si membru LifeLine la inceputuri.
Sus In jos
Cotoi
Admin
Cotoi


Numarul mesajelor : 1846
Varsta : 42
Location : Constanta
Lungimea cozii : 2609
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 6
Data de inscriere : 18/05/2008

MW3 gameplay Empty
MesajSubiect: Re: MW3 gameplay   MW3 gameplay I_icon_minitimeSam Mai 26, 2012 4:20 pm

am incercat si eu de curiozitate sa trag cu sniperul ceva gen quick scope si pur si simplu daca nu ajungi sa te uiti prin luneta acuratetea e jalnica si prin jalnic ma refer ca la perete din 5 m ai abatere 1-2 m de la tinta. Dar ala nu ar fi primul jeg care foloseste aimbot pe sniper. Cred ca este unul dintre cele mai vechi coduri din orice shooter. Mw3 este cred singurul joc unde walleri isi pot posta jocul pe youtube si sa se jure ca e filmat in timp real.
Sus In jos
https://outcasts.forumgratuit.ro
geaba

geaba


Numarul mesajelor : 267
Varsta : 47
Lungimea cozii : 280
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 0
Data de inscriere : 31/10/2011

MW3 gameplay Empty
MesajSubiect: Re: MW3 gameplay   MW3 gameplay I_icon_minitimeSam Mai 26, 2012 7:51 pm

mda
no comment
Sus In jos
nea*Nicu

nea*Nicu


Numarul mesajelor : 1141
Varsta : 49
Location : Bucharest
Lungimea cozii : 1719
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 10
Data de inscriere : 21/09/2011

MW3 gameplay Empty
MesajSubiect: Re: MW3 gameplay   MW3 gameplay I_icon_minitimeSam Mai 26, 2012 8:12 pm

adica ce vrei sa insinuezi Cotoi, ca fostul lider al Life Line ar avea coduri???
Astia-s legendari frate, ce hack sa aiba.
Sus In jos
Cotoi
Admin
Cotoi


Numarul mesajelor : 1846
Varsta : 42
Location : Constanta
Lungimea cozii : 2609
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 6
Data de inscriere : 18/05/2008

MW3 gameplay Empty
MesajSubiect: Re: MW3 gameplay   MW3 gameplay I_icon_minitimeSam Mai 26, 2012 8:47 pm

si cei din romania erau legendari dar asta nu i-a impiedicat pe unii sa se dedulceasca la coduri. Desigur conducerea nu tolera abaterile dar aici e vorba de jocator nu de corectitudinea conducerii. Nicu in ultimii 2 ani jumate de cand joc shootere aproape zilnic am vazut atia oameni ptr care as fi putu sa bag mana in foc cum au fost prinsi incat chiar nu nu ma mai arunc sa zic ca ala e asa si pe dincolo. Eu atat intreb de ce arma lui trage altfel decat arma mea. si asta ca sa nu mai enumeram si altele.

p.s. in AVA e un tip snow shovel mare jucator de esl, face filmulete si multi mi-au zis ca au dat de el pe publice si nu avea scoruri senzationale, adica avea 18-13 sau ceva de genul asta. Tipul pur si simplu nu stia sa se descurce singur.
Sus In jos
https://outcasts.forumgratuit.ro
nea*Nicu

nea*Nicu


Numarul mesajelor : 1141
Varsta : 49
Location : Bucharest
Lungimea cozii : 1719
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 10
Data de inscriere : 21/09/2011

MW3 gameplay Empty
MesajSubiect: Re: MW3 gameplay   MW3 gameplay I_icon_minitimeSam Mai 26, 2012 9:00 pm

desigur ca nimeni nu-i perfect si tuturor li se poate intimpla sa greseasca, insa ca si in RL ar trebui aplicata o prezumtie de nevinovatie, ca altfel pe logica asta "daca majoritatea au hack, atunci si X are" sau "am bagat mina in foc pentru X prieteni si m-am ars, inseamna ca nici restul nu-s de incredere", nu ajungem nicaieri, mai bine ne lasam si gata. De fapt e vorba de tine, ca eu joc doar singleplayer si acolo stiu din start cit si cum "triseaza" AI-ul (are bonusuri, nu triseaza).

Cit despre aimbot sau ce ziceai tu acolo, il las pe freddiew sa-ti raspunda: "Everyone thinks I used an aimbot... They're wrong - this is what an aimbot looks like. Check out that rad K/D ratio!



Bonus special pentru tine: freddiew explica cum trebuie jucat BF3:

Sus In jos
iqloose

iqloose


Numarul mesajelor : 290
Varsta : 26
Lungimea cozii : 313
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 1
Data de inscriere : 21/09/2011

MW3 gameplay Empty
MesajSubiect: Re: MW3 gameplay   MW3 gameplay I_icon_minitimeSam Mai 26, 2012 10:13 pm

stai sa vezi urmatoru' clip al meu, cotoi. sa vezi acolo aimbot, prin cutii cu awm-ul, din saritura, etc. Smile)
Sus In jos
Cotoi
Admin
Cotoi


Numarul mesajelor : 1846
Varsta : 42
Location : Constanta
Lungimea cozii : 2609
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 6
Data de inscriere : 18/05/2008

MW3 gameplay Empty
MesajSubiect: Re: MW3 gameplay   MW3 gameplay I_icon_minitimeSam Mai 26, 2012 11:01 pm

lasa cross-ul si css-ul ca acolo nu ai efect de respiratie, nu ai timp si animatie de aim sa foarte mica e altceva aia Smile)

p.s. si nicu in argumentarea ta corecta in principiu tot nu se regaseste raspunsul la intrebarea de ce arma lui are alte statusuri de cat arma mea. Ca toti astia au gura plina de cuvantul skill si incep ei sa iti explice poartea caproiarei si cand ii zici hai facem teste incep cu stiu frate lasa testele ca o fi si si o drege. Deci mai usor cu pianu pe scari cum se zice ca nu e chiar asa, si oricum nu e singurul si in bf sunt din astia cu aimbot care dau in cadere cu parasuta no scope chiar si prin zid si o ard mari schilati si prostii care inghit orice galusca sa uita la ei ca la sfantu duh.
Sus In jos
https://outcasts.forumgratuit.ro
Cotoi
Admin
Cotoi


Numarul mesajelor : 1846
Varsta : 42
Location : Constanta
Lungimea cozii : 2609
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 6
Data de inscriere : 18/05/2008

MW3 gameplay Empty
MesajSubiect: Re: MW3 gameplay   MW3 gameplay I_icon_minitimeDum Mai 27, 2012 2:00 pm



uite ca sa vedeti cum e cu quick scope in MW3, daca trageti inainte sa se termine animatia in intregime su daca sunteti chiar la limita glontul se pierde sau se pune ca fiind no scope si zboara complet aiurea. Efectul imi este cunoscut din BFBC2 unde dc trageai cu shotgunul inainte sa se stranga tinta pana la capat se pierdea glontul. Deci astia care sunt ei smecheri cu no scope mai usor cu talentele ca sunt prosti dar nu toti. As mai avea de adaugat desi se vede clar ca asta este un replay deci este exact ce a vazut serverul si in consecinta nu poate fi vorba de lag, fps prea mic sau prea mare sau mai stiu eu ce.
Sus In jos
https://outcasts.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





MW3 gameplay Empty
MesajSubiect: Re: MW3 gameplay   MW3 gameplay I_icon_minitime

Sus In jos
 
MW3 gameplay
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Noul gameplay din bf 4
» DI ripide - alpha gameplay by Lalla

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bu-hu-hu Gaming :: Ne dam mari cu performantele de relaxare-
Mergi direct la: