Bu-hu-hu Gaming
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Aici ne intalnim sa radem si sa barfim
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Shoutbox
Ultimele subiecte
» Un noua grupare de pisici auto-intitulata "labute-roz" tulbura linistea publica
Morokei vs. nea*Nicu I_icon_minitimeScris de nea*Nicu Dum Mai 03, 2015 8:35 pm

» Elder Scrolls 5 - Skywind
Morokei vs. nea*Nicu I_icon_minitimeScris de Cotoi Lun Mar 23, 2015 12:03 pm

» ESO -f2p
Morokei vs. nea*Nicu I_icon_minitimeScris de Cotoi Mier Mar 18, 2015 12:49 pm

Parteneri

 

 Morokei vs. nea*Nicu

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
nea*Nicu

nea*Nicu


Numarul mesajelor : 1141
Varsta : 49
Location : Bucharest
Lungimea cozii : 1719
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 10
Data de inscriere : 21/09/2011

Morokei vs. nea*Nicu Empty
MesajSubiect: Morokei vs. nea*Nicu   Morokei vs. nea*Nicu I_icon_minitimeJoi Feb 28, 2013 8:05 am

Asta-seara, in ruina antica Labyrinthian, nea*Nicu il va infrunta pe puternicul high-priest Morokei, care l-a invins in trecut chiar si pe Arch-Mage Savos Aren, conducatorul Colegiului din Winterhold.
Morokei nu mai are nevoie de nici o prezentare, este unul dintre cei 8 dragon-priests din Skyrim si un adversar aproape invincibil, foloseste masca cu acelasi nume si Staff of Magnus, are level 50, 1.490 health si 100 level la principalele skilluri de destruction si conjuration magick.
De partea cealalta, noul caracter al lui nea*Nicu are abia level 14 si este inca un incepator in ale magiei si un Dragonborn-wannabe dar se bazeaza in principal pe Atronach-Stone care absoarbe 50% din magia adversa precum si pe bonusul de rasa Dragonskin care-I ofera suplimentar inca 50% absorbtie pentru 1 minut, in total deci 100%. De asemenea, nea*Nicu va fi asistat in cursul luptei de followerul sau preferat, Aranea Ienith, high-priest of Azura.
Lupta va fi transmisa in reluare de catre fraps.TV.


Morokei vs. nea*Nicu Morokei
Sus In jos
Pacatosul

Pacatosul


Numarul mesajelor : 165
Varsta : 46
Lungimea cozii : 219
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 0
Data de inscriere : 21/09/2011

Morokei vs. nea*Nicu Empty
MesajSubiect: Re: Morokei vs. nea*Nicu   Morokei vs. nea*Nicu I_icon_minitimeJoi Feb 28, 2013 10:55 am

Ne asezam comod in fotolii,luam lighenusul cu floricele,o sticla de cola si asteptam Very Happy
Sus In jos
geaba

geaba


Numarul mesajelor : 267
Varsta : 47
Lungimea cozii : 280
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 0
Data de inscriere : 31/10/2011

Morokei vs. nea*Nicu Empty
MesajSubiect: Re: Morokei vs. nea*Nicu   Morokei vs. nea*Nicu I_icon_minitimeJoi Feb 28, 2013 8:25 pm

pai?
Sus In jos
nea*Nicu

nea*Nicu


Numarul mesajelor : 1141
Varsta : 49
Location : Bucharest
Lungimea cozii : 1719
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 10
Data de inscriere : 21/09/2011

Morokei vs. nea*Nicu Empty
MesajSubiect: Re: Morokei vs. nea*Nicu   Morokei vs. nea*Nicu I_icon_minitimeVin Mar 01, 2013 8:36 pm

Sus In jos
Pacatosul

Pacatosul


Numarul mesajelor : 165
Varsta : 46
Lungimea cozii : 219
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 0
Data de inscriere : 21/09/2011

Morokei vs. nea*Nicu Empty
MesajSubiect: Re: Morokei vs. nea*Nicu   Morokei vs. nea*Nicu I_icon_minitimeSam Mar 02, 2013 8:59 am

Cu siguranta a fost greu,desi mie de pe scaun mi sa parut usor,in 3 minute ai terminat totul.Pare frumos jocul,dar dupa ce il termini nu mai are nici o frumusete.
Sus In jos
geaba

geaba


Numarul mesajelor : 267
Varsta : 47
Lungimea cozii : 280
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 0
Data de inscriere : 31/10/2011

Morokei vs. nea*Nicu Empty
MesajSubiect: Re: Morokei vs. nea*Nicu   Morokei vs. nea*Nicu I_icon_minitimeDum Mar 03, 2013 10:49 am

penibil. ditamai dragonul se ascundea de tine.
Sus In jos
Cotoi
Admin
Cotoi


Numarul mesajelor : 1846
Varsta : 42
Location : Constanta
Lungimea cozii : 2609
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 6
Data de inscriere : 18/05/2008

Morokei vs. nea*Nicu Empty
MesajSubiect: Re: Morokei vs. nea*Nicu   Morokei vs. nea*Nicu I_icon_minitimeDum Mar 03, 2013 11:10 am

si tu cred ca te ascundeai de Ladia dc ar fi aruncat cu flacari dupa tine Very Happy
Sus In jos
https://outcasts.forumgratuit.ro
Cotoi
Admin
Cotoi


Numarul mesajelor : 1846
Varsta : 42
Location : Constanta
Lungimea cozii : 2609
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 6
Data de inscriere : 18/05/2008

Morokei vs. nea*Nicu Empty
MesajSubiect: Re: Morokei vs. nea*Nicu   Morokei vs. nea*Nicu I_icon_minitimeDum Mar 03, 2013 12:33 pm

apropos nicu, acu ca tot ai invatat sa arunci cu flacari, cred ca esti gata de un esl la cross Very Happy
Sus In jos
https://outcasts.forumgratuit.ro
nea*Nicu

nea*Nicu


Numarul mesajelor : 1141
Varsta : 49
Location : Bucharest
Lungimea cozii : 1719
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 10
Data de inscriere : 21/09/2011

Morokei vs. nea*Nicu Empty
MesajSubiect: Re: Morokei vs. nea*Nicu   Morokei vs. nea*Nicu I_icon_minitimeDum Mar 03, 2013 2:09 pm

Cotoi a scris:
apropos nicu, acu ca tot ai invatat sa arunci cu flacari, cred ca esti gata de un esl la cross Very Happy

Ladia sint pentru tine Cotoi, ca ne cunoastem mai demult ))
Pentru cei din Skyrim, sint ArchMage al Colegiului din Winterhold si mai ales Dragonborn, adica muritor dar cu singe si suflet de dragon.

geaba, o lupta cu un Dragon Priest, Krosis in cazul nostru, nu e deloc usoara dar in fine e genul de single player in care tu esti eroul, e facut sa-ti gidile orgoliul, deci sigur ca nu-i realista Smile

Apropo, imi amintesc de o gluma...intrebat mai demult de ce jucatorii de Civ5 joaca exclusiv singleplayer si doar foarte putini dintre ei incearca multiplayer, campionul mondial de la aceea vreme, tommynt, a raspuns: "in single player cam 95% din jocuri sint cistigate de useri si doar 5% de AI. Nimeni nu e pregatit din punctul de vedere al orgoliului sa renunte la asta si sa mearga in multi-player unde procentul de victorii e mult mai mic iar pentru incepatori o sa tinda spre 0".
Jucatorii de Skyrim single-playeri, ca si cei de Civ5, sint obisnuiti sa fie eroi. Sint tare curios citi dintre ei vor juca in toamna noul Elder Scroll online ca un single-player sau coop si citi vor juca pvp.
Sus In jos
Cotoi
Admin
Cotoi


Numarul mesajelor : 1846
Varsta : 42
Location : Constanta
Lungimea cozii : 2609
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 6
Data de inscriere : 18/05/2008

Morokei vs. nea*Nicu Empty
MesajSubiect: Re: Morokei vs. nea*Nicu   Morokei vs. nea*Nicu I_icon_minitimeDum Mar 03, 2013 5:11 pm

nea*Nicu a scris:

Pentru cei din Skyrim, sint ArchMage al Colegiului din Winterhold si mai ales Dragonborn, adica muritor dar cu singe si suflet de dragon.

Adica un dragon, reincarnat ca om si care a suferit o ciudata transfuzie sanguina? lol!
Sus In jos
https://outcasts.forumgratuit.ro
nea*Nicu

nea*Nicu


Numarul mesajelor : 1141
Varsta : 49
Location : Bucharest
Lungimea cozii : 1719
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 10
Data de inscriere : 21/09/2011

Morokei vs. nea*Nicu Empty
MesajSubiect: Re: Morokei vs. nea*Nicu   Morokei vs. nea*Nicu I_icon_minitimeLun Mar 04, 2013 8:14 pm

deci ce dragon priest, asta e pentru incepatori Smile

Finala s-a jucat azi Razz

Morokei vs. nea*Nicu 3028ggp
Sus In jos
Cotoi
Admin
Cotoi


Numarul mesajelor : 1846
Varsta : 42
Location : Constanta
Lungimea cozii : 2609
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 6
Data de inscriere : 18/05/2008

Morokei vs. nea*Nicu Empty
MesajSubiect: Re: Morokei vs. nea*Nicu   Morokei vs. nea*Nicu I_icon_minitimeLun Mar 04, 2013 9:12 pm

opaaa, felicitarile mele, vad ca lalla a fos asa numai pe post de pet Laughing acum continuam antrenamentele ptr esl? Very Happy
Sus In jos
https://outcasts.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Morokei vs. nea*Nicu Empty
MesajSubiect: Re: Morokei vs. nea*Nicu   Morokei vs. nea*Nicu I_icon_minitime

Sus In jos
 
Morokei vs. nea*Nicu
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Nea*Nicu la 73 de ani :D
» Pentru Nicu
» Dedicatie ptr Nea*Nicu
» Nicu in Skyrim
» ochelarii lui Nicu :D

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bu-hu-hu Gaming :: Ne dam mari cu performantele de relaxare-
Mergi direct la: