Bu-hu-hu Gaming
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Aici ne intalnim sa radem si sa barfim
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Shoutbox
Ultimele subiecte
» Un noua grupare de pisici auto-intitulata "labute-roz" tulbura linistea publica
Un atac zombiilor in Londra I_icon_minitimeScris de nea*Nicu Dum Mai 03, 2015 8:35 pm

» Elder Scrolls 5 - Skywind
Un atac zombiilor in Londra I_icon_minitimeScris de Cotoi Lun Mar 23, 2015 12:03 pm

» ESO -f2p
Un atac zombiilor in Londra I_icon_minitimeScris de Cotoi Mier Mar 18, 2015 12:49 pm

Parteneri

 

 Un atac zombiilor in Londra

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Cotoi
Admin
Cotoi


Numarul mesajelor : 1846
Varsta : 42
Location : Constanta
Lungimea cozii : 2609
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 6
Data de inscriere : 18/05/2008

Un atac zombiilor in Londra Empty
MesajSubiect: Un atac zombiilor in Londra   Un atac zombiilor in Londra I_icon_minitimeVin Mai 03, 2013 9:09 am

Il rugam pe domnul broker si expert in zombi sa ne spuna daca cele relatate au vre-o sustinere, sau sunt simple mituri urbane ale unui oras atat de vechi incat nu i se cunoaste data intemeierii.

Sus In jos
https://outcasts.forumgratuit.ro
nea*Nicu

nea*Nicu


Numarul mesajelor : 1141
Varsta : 49
Location : Bucharest
Lungimea cozii : 1719
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 10
Data de inscriere : 21/09/2011

Un atac zombiilor in Londra Empty
MesajSubiect: Re: Un atac zombiilor in Londra   Un atac zombiilor in Londra I_icon_minitimeMar Mai 07, 2013 8:50 am

evenimentul istoric e real dar lucrurile s-au desfasurat astfel:

Un atac zombiilor in Londra 65622_589192821115388_737844676_n
Sus In jos
Cotoi
Admin
Cotoi


Numarul mesajelor : 1846
Varsta : 42
Location : Constanta
Lungimea cozii : 2609
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 6
Data de inscriere : 18/05/2008

Un atac zombiilor in Londra Empty
MesajSubiect: Re: Un atac zombiilor in Londra   Un atac zombiilor in Londra I_icon_minitimeMar Mai 07, 2013 9:06 am

deci stai sa inteleg, zombi chiar au existat in realitate? adic aun virus care se transmitea ca sida prin schimb de lichide gen saliva, sange etc ii facea pe oameni niste morti vi care vroiau sa devoreze alti oameni si nu puteau fi opriti decat avariind grav centrul nervos central ? nu stiu de ce dar mi se pare estrem de greu de crezut asta. Adica omul indiferent de afectiune este totusi un organism viu, celulele au nevoie de nutrimente si oxigen pentru a supravietui si asta inseamna ca avarierea inimii, plamanilor, ficatului, chiar isi o sangerare masiva poate duce la oprirea intregului sistem. Cum zicea aia ca a ramas numai capul si picioarele legate prin coloana ca un "help-me" explodat si incerca totusi sa muste pe cei care treceau e ridicol, o segventa muna ptr cinema, fara indoiala dar nu trebuie csa fi un geniu ca sa realizezi ca un sistem cu cat e mai complex cu atat e mai sensibil pus in fata unor schimbari radicale. Evident ca nu neg ca a existat o pidemie de ciuma bubonica, care luat sfarsit odata cu marele incendiu dar de aici si pana la morti taiati in doua si care tot incercau sa te manance ...


Ultima editare efectuata de catre Cotoi in Mar Mai 07, 2013 9:15 am, editata de 1 ori
Sus In jos
https://outcasts.forumgratuit.ro
nea*Nicu

nea*Nicu


Numarul mesajelor : 1141
Varsta : 49
Location : Bucharest
Lungimea cozii : 1719
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 10
Data de inscriere : 21/09/2011

Un atac zombiilor in Londra Empty
MesajSubiect: Re: Un atac zombiilor in Londra   Un atac zombiilor in Londra I_icon_minitimeMar Mai 07, 2013 9:15 am

stai calm, incercasem o gluma, bineinteles ca nu exista zombie si nici n-au existat vreodata.
Asa la o scurta cautare, inteleg ca primul film de la care au plecat apoi multe altele inclusiv jocurile noastre e unul din anii '60 "Night of the living dead".
In plus exista 2-3 religii prin Africa dar atit, e pura inventie de cinematograf toata treaba Smile

Ah, apropo, nici Bethesda se pare ca n-a rezistat tentatiei: http://www.ign.com/articles/2013/04/22/the-evil-within-first-look
Sus In jos
Cotoi
Admin
Cotoi


Numarul mesajelor : 1846
Varsta : 42
Location : Constanta
Lungimea cozii : 2609
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 6
Data de inscriere : 18/05/2008

Un atac zombiilor in Londra Empty
MesajSubiect: Re: Un atac zombiilor in Londra   Un atac zombiilor in Londra I_icon_minitimeMar Mai 07, 2013 9:26 am

Smile) da se pare ca treaba co zombi e molipsitoare chiar daca faci parte dintre cei imuni la virus Smile)
Sus In jos
https://outcasts.forumgratuit.ro
nea*Nicu

nea*Nicu


Numarul mesajelor : 1141
Varsta : 49
Location : Bucharest
Lungimea cozii : 1719
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 10
Data de inscriere : 21/09/2011

Un atac zombiilor in Londra Empty
MesajSubiect: Re: Un atac zombiilor in Londra   Un atac zombiilor in Londra I_icon_minitimeVin Mai 10, 2013 10:52 pm

si acum, ADEVARATA apocalipsa zombie Sad

Un atac zombiilor in Londra 923349_185130304973108_1714565812_n
Sus In jos
Cotoi
Admin
Cotoi


Numarul mesajelor : 1846
Varsta : 42
Location : Constanta
Lungimea cozii : 2609
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 6
Data de inscriere : 18/05/2008

Un atac zombiilor in Londra Empty
MesajSubiect: Re: Un atac zombiilor in Londra   Un atac zombiilor in Londra I_icon_minitimeSam Mai 11, 2013 10:04 am

Laughing geniala poza Smile))
Sus In jos
https://outcasts.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Un atac zombiilor in Londra Empty
MesajSubiect: Re: Un atac zombiilor in Londra   Un atac zombiilor in Londra I_icon_minitime

Sus In jos
 
Un atac zombiilor in Londra
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bu-hu-hu Gaming :: Sa ne relaxam-
Mergi direct la: