Bu-hu-hu Gaming
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Aici ne intalnim sa radem si sa barfim
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Shoutbox
Ultimele subiecte
» Un noua grupare de pisici auto-intitulata "labute-roz" tulbura linistea publica
How to survive I_icon_minitimeScris de nea*Nicu Dum Mai 03, 2015 8:35 pm

» Elder Scrolls 5 - Skywind
How to survive I_icon_minitimeScris de Cotoi Lun Mar 23, 2015 12:03 pm

» ESO -f2p
How to survive I_icon_minitimeScris de Cotoi Mier Mar 18, 2015 12:49 pm

Parteneri

 

 How to survive

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Cotoi
Admin
Cotoi


Numarul mesajelor : 1846
Varsta : 42
Location : Constanta
Lungimea cozii : 2609
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 6
Data de inscriere : 18/05/2008

How to survive Empty
MesajSubiect: How to survive   How to survive I_icon_minitimeVin Oct 18, 2013 5:33 pm

Dupa cateva sapaturi, eu spun ca jocul merita incercat, are ciclu de zi-noapte, poti combina iteme, are co-op... ptr 9.50 cat e acum eu spun ca merita si chiar ne-am putea distra cu el Smile
Sus In jos
https://outcasts.forumgratuit.ro
nea*Nicu

nea*Nicu


Numarul mesajelor : 1141
Varsta : 49
Location : Bucharest
Lungimea cozii : 1719
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 10
Data de inscriere : 21/09/2011

How to survive Empty
MesajSubiect: Re: How to survive   How to survive I_icon_minitimeVin Oct 18, 2013 10:42 pm

M-am uitat la juma' din film.
FOARTE interesant, trebuie sa recunosc.
Exceptind 3rd person (dar m-am obisnuit de la Dota) si poate lipsa autovehicule (n-am vazut) ar putea fi un nou Dead Island. Ma rog, poate si grafica dar asta e secundar.

Arme melee din belsug, multe iteme, complexitate (zi/noapte, foame, sete, medicamente, lanterna etc.), misiuni, harta. Pretul de 10 EUR e foarte bun. Dead Island a fost 50 EUR la lansare (ok, noi l-am jucat dupa 1 an cu bani putini).

Ciudat: combatul asa usor??? Ala se infigea cu un bat in 7 zombie si cadeau ca mustele?

Promotia e pina pe 31 octombrie, deci no stress, la o adica am putea astepta chiar si lansarea de pe 23 oct, review-uri etc. Oricum pina luni nu fac nimic din motive tehnice :)Stiam ca am 300 lei pe card si am incercat sa iau un joc de 10 EUR (alt joc) si mi l-a respins. Ciudat, nu-mi dau seama de ce si nu pot verifica intrucit am lasat digipassul la serviciu. As putea folosi evident cardul PFA care are sold mare permanent dar n-am chef sa le amestec asa ca stau pina luni, oricum nu-i nici o graba, promotia mai e valabila 13 zile.

De rumegat: sigur e co-op? Ma tem ca nu!!!
Uite cum zice: "Play with a friend offline through the story mode or go online and play with a friend through 8 demanding challenges".
In dreapta jos sint mentionate ambele: Co-op si Local Co-op.

Cam atit la prima vedere.
Sus In jos
Cotoi
Admin
Cotoi


Numarul mesajelor : 1846
Varsta : 42
Location : Constanta
Lungimea cozii : 2609
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 6
Data de inscriere : 18/05/2008

How to survive Empty
MesajSubiect: Re: How to survive   How to survive I_icon_minitimeSam Oct 19, 2013 6:30 am

pai as mai avea de adaugat ca aia cu batul nu e mereu valabila, mai spre sfarsit sunt si zombi cu armuri si din ceea ce am vazut nu poti sa ii dobori decat cu arcul, si chiar si cu arcul ai nevoie de 2 sageti, deci nu o sa ai o katana cu care sa omori tot ce vezi, o sa iti trebuiasca diferite arme pentru diferiti monstri. Cat despre partea de co=op, tu ai putea de exemplu sa joci local co-op toata campania cu vali dar prin internet cred ca nu sunt decat 8 misiuni disponibile din ceea ce am inteles, cam ciudat dar ma rog. Mi-ar fi placut totusi sa fie lumi unice ca la terraris, minecraft si don't starve, pentru fiecare joc sa se genereze o noua lume pe care sa poti explora in voie in co-op local sau prin internet, iar pentru multiplayer sa fie cateva harti fixe normal.
Sus In jos
https://outcasts.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





How to survive Empty
MesajSubiect: Re: How to survive   How to survive I_icon_minitime

Sus In jos
 
How to survive
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bu-hu-hu Gaming :: Barfa de la cafeaua de dimineata-
Mergi direct la: