Bu-hu-hu Gaming
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Aici ne intalnim sa radem si sa barfim
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Shoutbox
Ultimele subiecte
» Un noua grupare de pisici auto-intitulata "labute-roz" tulbura linistea publica
magazin Na'Vi I_icon_minitimeScris de nea*Nicu Dum Mai 03, 2015 8:35 pm

» Elder Scrolls 5 - Skywind
magazin Na'Vi I_icon_minitimeScris de Cotoi Lun Mar 23, 2015 12:03 pm

» ESO -f2p
magazin Na'Vi I_icon_minitimeScris de Cotoi Mier Mar 18, 2015 12:49 pm

Parteneri

 

 magazin Na'Vi

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
nea*Nicu

nea*Nicu


Numarul mesajelor : 1141
Varsta : 49
Location : Bucharest
Lungimea cozii : 1719
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 10
Data de inscriere : 21/09/2011

magazin Na'Vi Empty
MesajSubiect: magazin Na'Vi   magazin Na'Vi I_icon_minitimeJoi Noi 07, 2013 10:18 am

aici sint produsele cu marca Na'Vi: http://esportstore.com/collections/na-vi-natus-vincere
Sus In jos
Cotoi
Admin
Cotoi


Numarul mesajelor : 1846
Varsta : 42
Location : Constanta
Lungimea cozii : 2609
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 6
Data de inscriere : 18/05/2008

magazin Na'Vi Empty
MesajSubiect: Re: magazin Na'Vi   magazin Na'Vi I_icon_minitimeJoi Noi 07, 2013 11:47 am

parerea mea ca de aici ar fi ok castile, tricoul negru cu scris alb si sapca
Sus In jos
https://outcasts.forumgratuit.ro
nea*Nicu

nea*Nicu


Numarul mesajelor : 1141
Varsta : 49
Location : Bucharest
Lungimea cozii : 1719
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 10
Data de inscriere : 21/09/2011

magazin Na'Vi Empty
MesajSubiect: Re: magazin Na'Vi   magazin Na'Vi I_icon_minitimeJoi Noi 07, 2013 11:58 am

dar de asta ce zici, merge purtat (partial, fara masca evident) pe strada? E personajul lui preferat din Naruto
http://www.mooncostumes.com/item/14859
Sint si altele pe site dar Naruto in sine e imbracat portocaliu si nu prea merge, haine femeiesti nu merg bineinteles etc.
Sus In jos
Cotoi
Admin
Cotoi


Numarul mesajelor : 1846
Varsta : 42
Location : Constanta
Lungimea cozii : 2609
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 6
Data de inscriere : 18/05/2008

magazin Na'Vi Empty
MesajSubiect: Re: magazin Na'Vi   magazin Na'Vi I_icon_minitimeJoi Noi 07, 2013 12:11 pm

Nici sa mergi imbracat precum Kakashi nu cred ca e prea bine Smile (da intre timp m-am mai informat si eu ce si cu e cu naruto Razz) Alea de la navi mi se par misto de strada.
Sus In jos
https://outcasts.forumgratuit.ro
nea*Nicu

nea*Nicu


Numarul mesajelor : 1141
Varsta : 49
Location : Bucharest
Lungimea cozii : 1719
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 10
Data de inscriere : 21/09/2011

magazin Na'Vi Empty
MesajSubiect: Re: magazin Na'Vi   magazin Na'Vi I_icon_minitimeSam Noi 09, 2013 8:28 am

domnule investitor, in sfirsit ceva pe masura soldului dumneavoastra bancar, un curier Dota 2 care costa 38.000$. O sa ma intrebati ce face de suma asta?
Pai cara iteme pentru playeri, e roz si scoate flacari!

http://arstechnica.com/gaming/2013/11/got-38000-burning-a-hole-in-your-pocket-why-not-buy-a-dota-2-courier-with-it/
Sus In jos
Cotoi
Admin
Cotoi


Numarul mesajelor : 1846
Varsta : 42
Location : Constanta
Lungimea cozii : 2609
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 6
Data de inscriere : 18/05/2008

magazin Na'Vi Empty
MesajSubiect: Re: magazin Na'Vi   magazin Na'Vi I_icon_minitimeLun Noi 11, 2013 6:03 am

38.000$... si eu m-am crucit cand ma uitam la armele de cs:go si am vazut ca unele depasesc 300 euro Smile, presupun ca pentru un impatimit al jocului care are si resursele necesare, merita pretul. In orice caz pretul acelui item a sarit pana in cer, daca tipul si l-a dorit atat incat sa dea 38k, cam cat ar trebui sa i se ofere, ca sa accepte sa il vanda? Smile
Sus In jos
https://outcasts.forumgratuit.ro
nea*Nicu

nea*Nicu


Numarul mesajelor : 1141
Varsta : 49
Location : Bucharest
Lungimea cozii : 1719
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 10
Data de inscriere : 21/09/2011

magazin Na'Vi Empty
MesajSubiect: Re: magazin Na'Vi   magazin Na'Vi I_icon_minitimeLun Noi 11, 2013 7:46 am

pina la urma, nehotarit ca o balanta (desi sint rac), cu nevasta lipsa si sora-sa la fel de indecisa ca si mine, i-am scris o scrisoare de dragoste parinteasca pe Facebook si l-am lasat pe el sa aleaga...a fost foarte surprins placut dar a ales, ca de obicei, bani in walletul de Steam. A zis ca-i mai util decit restul.
Cam materialist pentru virsta lui, nah generatie crescuta in capitalism Razz
Asa incit o sa pastrez linkurile si comand ceva pentru Craciun fara sa-l mai intreb Smile
Io sincer m-am cam indragostit de mouse, de culorile lui mai exact Smile)
Daca nevasta considera ca-s ok tricoul si hood-ul ala, poate-mi iau pentru mine mouseul Razz
Apropo de Na`Vi, azi-noapte au jucat finala turneului "We play Dota" cu Alliance, au cistigat cu 3-2, in ultimul meci au ales Medusa, Shadow Shaman, Night Stalker, Chen si Clockwerk parca. La final, inainte sa termine, era Medusa ditamai tancul, trageau aia toti 5 in ea si abia, abia, se zgiria un pic Smile
Sus In jos
Cotoi
Admin
Cotoi


Numarul mesajelor : 1846
Varsta : 42
Location : Constanta
Lungimea cozii : 2609
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 6
Data de inscriere : 18/05/2008

magazin Na'Vi Empty
MesajSubiect: Re: magazin Na'Vi   magazin Na'Vi I_icon_minitimeLun Noi 11, 2013 8:20 am

Mai intai de toate, felicitari,sa iti traiasca baiatul, si sa aibe parte de multa sanatate si fericire.

Mouse-ul ala arata bine si se misca superb, dar asa cum tiam zis, nu rezista mult. Daca esti sponsorizat de steel series, da e ok dar daca il platesti... la 230 cat costa ar trebui tina mai mult de 3 luni
Sus In jos
https://outcasts.forumgratuit.ro
nea*Nicu

nea*Nicu


Numarul mesajelor : 1141
Varsta : 49
Location : Bucharest
Lungimea cozii : 1719
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 10
Data de inscriere : 21/09/2011

magazin Na'Vi Empty
MesajSubiect: Re: magazin Na'Vi   magazin Na'Vi I_icon_minitimeLun Noi 11, 2013 10:07 am

auzi, te deranjeaza daca facem citeva schimbari la TS ca s-a lungit mult si inutil, nici nu mai incape in ecran? Smile
In primul rind, tinind cont ca de la Crossfire intra fix 2 insi si aia rar, nu vad de ce sa se (mai) cheme challengezone, i-as schimba numele in Buhuhu Gaming sau chiar Outcasts.
Ramine sub-directorul Crossfire, fireste, pentru colegii care inca mai joaca si sint bineveniti.
CSGO, GW2 si AFK sint inutile, le-as sterge. Daca se apuca careva, n-are decit sa-si creeze.
Iar in bucata ta, as renunta la structura Outcasts si RRAF si as muta WarThunder direct ca sub-director principal.
Practic structura ar fi Buhuhu Gaming / Outcasts (numele TSului) cu sub-directoarele Welcome, Crossfire, Dota 2, Firefall, War Thunder, Arma 3 si Transilvania.
Ma gindesc ca structura actuala era creata cind intrau multi la CF si sa nu te incurce pe tine dar in partea de sus a TSului e gol de multa vreme si nu prea mai vad rostul separarii.
Practic ai ajuns actionar majoritar, ca sa zic asa Smile
Ti-e OK?
Sus In jos
Cotoi
Admin
Cotoi


Numarul mesajelor : 1846
Varsta : 42
Location : Constanta
Lungimea cozii : 2609
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 6
Data de inscriere : 18/05/2008

magazin Na'Vi Empty
MesajSubiect: Re: magazin Na'Vi   magazin Na'Vi I_icon_minitimeLun Noi 11, 2013 10:17 am

Da, pentru mine e ok, dar ca veni vorba as vrea sa te intreb cum e platit ts-ul. e pe tot anul sau lunar. Chestia e ca cei din warthunder ar dori sa suplimenteze locurile la ts , dar nu sunt siguri de durata. Ei ar dori momentant o suplimentare pana in ianuarie. Banii nu-s o problema, dar daca il ai platit pe un an, e mai mare deranjul sa modificam doar pe 2-3 luni. chestia a plecat de la faptul ca la un moment dat noi eram cam 15 , si in joc mai erau inca 20, iar liderul clanului se lupta sa ii aduca pe toti pe ts. In acelasi timp e posibil sa fuzioneze anul cu alte clanuri de tancuri in clipa in care se va lansa si modulul de tancuri in warthunder.
Sus In jos
https://outcasts.forumgratuit.ro
nea*Nicu

nea*Nicu


Numarul mesajelor : 1141
Varsta : 49
Location : Bucharest
Lungimea cozii : 1719
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 10
Data de inscriere : 21/09/2011

magazin Na'Vi Empty
MesajSubiect: Re: magazin Na'Vi   magazin Na'Vi I_icon_minitimeLun Noi 11, 2013 10:38 am

plata e atit de complicata si delicata incit nici n-are rost sa-ti explic in detaliu.
In rezumat, exista o plata paypal recurenta (adica isi trag banii automat din card fara sa platesc eu) lunara, ramasa de pe timpuri de cind TS avea 50 locuri.
Cum TS are acum doar 30 locuri, am ajuns sa am un credit la ei de vreo 50 euro, adica platiti in plus ca sa zic asa. TS e valabil pina la 30 decembrie dar pot sa-l maresc oricind in plus sau minus fara sa platesc ceva suplimentar, folosind acel credit (ei ii spun tokenuri in sold).
Motivul pentru care nu merge altfel decit cu acea plata automata este ca da o eroare daca incerc sa platesc eu cu paypal: ceva ca moneda de referinta (euro) nu e acceptata in Statele Unite (desi TS e in UK). Si atunci am preferat sa las sa curga plata aia automata ca sa n-am batai de cap cu schimbat TS, informat toata lumea blabla.
Imi zici cite locuri vrei si il maresc imediat cu tokenurile alea.
Sus In jos
Cotoi
Admin
Cotoi


Numarul mesajelor : 1846
Varsta : 42
Location : Constanta
Lungimea cozii : 2609
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 6
Data de inscriere : 18/05/2008

magazin Na'Vi Empty
MesajSubiect: Re: magazin Na'Vi   magazin Na'Vi I_icon_minitimeLun Noi 11, 2013 10:47 am

o sa discut diseara si cu tiupul ala si iti zic sigur. merci mult.
Sus In jos
https://outcasts.forumgratuit.ro
Cotoi
Admin
Cotoi


Numarul mesajelor : 1846
Varsta : 42
Location : Constanta
Lungimea cozii : 2609
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 6
Data de inscriere : 18/05/2008

magazin Na'Vi Empty
MesajSubiect: Re: magazin Na'Vi   magazin Na'Vi I_icon_minitimeMar Noi 19, 2013 2:30 pm

Sus In jos
https://outcasts.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





magazin Na'Vi Empty
MesajSubiect: Re: magazin Na'Vi   magazin Na'Vi I_icon_minitime

Sus In jos
 
magazin Na'Vi
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bu-hu-hu Gaming :: Sa ne relaxam-
Mergi direct la: