Bu-hu-hu Gaming
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Aici ne intalnim sa radem si sa barfim
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Shoutbox
Ultimele subiecte
» Un noua grupare de pisici auto-intitulata "labute-roz" tulbura linistea publica
black friday in Venesuela I_icon_minitimeScris de nea*Nicu Dum Mai 03, 2015 8:35 pm

» Elder Scrolls 5 - Skywind
black friday in Venesuela I_icon_minitimeScris de Cotoi Lun Mar 23, 2015 12:03 pm

» ESO -f2p
black friday in Venesuela I_icon_minitimeScris de Cotoi Mier Mar 18, 2015 12:49 pm

Parteneri

 

 black friday in Venesuela

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Cotoi
Admin
Cotoi


Numarul mesajelor : 1846
Varsta : 42
Location : Constanta
Lungimea cozii : 2609
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 6
Data de inscriere : 18/05/2008

black friday in Venesuela Empty
MesajSubiect: black friday in Venesuela   black friday in Venesuela I_icon_minitimeMar Noi 12, 2013 11:32 am

Comentariile sunt de prisos, dar ramane intrebarea "La noi pe cand?"
http://www.reuters.com/article/2013/11/09/us-venezuela-economy-idUSBRE9A808C20131109
Sus In jos
https://outcasts.forumgratuit.ro
nea*Nicu

nea*Nicu


Numarul mesajelor : 1141
Varsta : 49
Location : Bucharest
Lungimea cozii : 1719
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 10
Data de inscriere : 21/09/2011

black friday in Venesuela Empty
MesajSubiect: Re: black friday in Venesuela   black friday in Venesuela I_icon_minitimeMar Noi 12, 2013 11:43 am

la aia poate chiar or fi reduceri, Cotoi. La fel am auzit in USA la Wallmart, se calca in picioare.
La noi...eu personal nu m-am trezit niciodata la 4 dimineata sau la cit deschid dar din auzite stiu ca-s picate site-urile si cind revin online deja nu mai sint produsele in stoc sau maresc pretul inainte ca sa aiba de unde reduce...nu stiu ce sa zic, n-am urmarit dar nici n-am auzit vreun cunoscut de-al meu sa fie entuziasmat ca ce chilipir a prins, asa ca sint neincrezator.
Sus In jos
Cotoi
Admin
Cotoi


Numarul mesajelor : 1846
Varsta : 42
Location : Constanta
Lungimea cozii : 2609
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 6
Data de inscriere : 18/05/2008

black friday in Venesuela Empty
MesajSubiect: Re: black friday in Venesuela   black friday in Venesuela I_icon_minitimeMar Noi 12, 2013 11:51 am

nu ai citit cu atentie. Actualul presedinte a iesit pe postul national si a zis, maine Phillips se vor vinde gratis, pentru ca au preturi prea mari. Si s-a dus armata in supermarketuri, unde cina s-a opus a fost arestat, iar restul au "vandut" electrocasnicele respective gratis. Urmarea a fost ca phillips a redus preturile drastic, exemplu urmat si de ceilalti producatori. Acum in articol nu este mentionat numele firmei si totul e coafat ca sa se arate ce anomalii sunt in venesuela.
Sus In jos
https://outcasts.forumgratuit.ro
nea*Nicu

nea*Nicu


Numarul mesajelor : 1141
Varsta : 49
Location : Bucharest
Lungimea cozii : 1719
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 10
Data de inscriere : 21/09/2011

black friday in Venesuela Empty
MesajSubiect: Re: black friday in Venesuela   black friday in Venesuela I_icon_minitimeMar Noi 12, 2013 12:06 pm

ah, daca-i gratis se explica imbulzeala Smile
Pe de alta parte, nenea ala din Venezuela e un dictator comunist, prieten cu Castro, daca nu ma inseala memoria si deci firmele straine care inca mai sint acolo clar practica preturi / profituri mari, pe masura riscului de a pierde tot (prin nationalizare de exemplu, functie de cum i se "scoala" conducatorului).
Sus In jos
Continut sponsorizat





black friday in Venesuela Empty
MesajSubiect: Re: black friday in Venesuela   black friday in Venesuela I_icon_minitime

Sus In jos
 
black friday in Venesuela
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bu-hu-hu Gaming :: Barfa de la cafeaua de dimineata-
Mergi direct la: