Bu-hu-hu Gaming
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Aici ne intalnim sa radem si sa barfim
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Shoutbox
Ultimele subiecte
» Un noua grupare de pisici auto-intitulata "labute-roz" tulbura linistea publica
cont Lalla I_icon_minitimeScris de nea*Nicu Dum Mai 03, 2015 8:35 pm

» Elder Scrolls 5 - Skywind
cont Lalla I_icon_minitimeScris de Cotoi Lun Mar 23, 2015 12:03 pm

» ESO -f2p
cont Lalla I_icon_minitimeScris de Cotoi Mier Mar 18, 2015 12:49 pm

Parteneri

 

 cont Lalla

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
nea*Nicu

nea*Nicu


Numarul mesajelor : 1141
Varsta : 49
Location : Bucharest
Lungimea cozii : 1719
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 10
Data de inscriere : 21/09/2011

cont Lalla Empty
MesajSubiect: cont Lalla   cont Lalla I_icon_minitimeLun Noi 25, 2013 4:48 pm

stiu ca nu mai jucai dar...cred ca ar fi bine sa-l recuperezi macar ca sa nu profite un escroc de el.

Link: https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=2347-qdfn-4366

Cele mai importante sint dovezile despre jocuri.
Incearca sa-ti amintesti ce jocuri aveai si cum ai obtinut licenta.
Daca ai nevoie de date de la noi sau serie card etc, ne zici si ajutam cu placere desi cred ca in prima faza e suficient sa scrii "gift de la userul X".
Parerea mea: ai sanse 99% sa-l iei inapoi la cite jocuri aveai pe el, mai ales ca majoritatea au fost cumparate chiar de pe Steam.
Sus In jos
Cotoi
Admin
Cotoi


Numarul mesajelor : 1846
Varsta : 42
Location : Constanta
Lungimea cozii : 2609
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 6
Data de inscriere : 18/05/2008

cont Lalla Empty
MesajSubiect: Re: cont Lalla   cont Lalla I_icon_minitimeMar Noi 26, 2013 6:02 am

matz vezi ca ti-am dat forward la e-mailul cu serialul tau de MW3
Sus In jos
https://outcasts.forumgratuit.ro
Lalla

Lalla


Numarul mesajelor : 585
Varsta : 35
Location : Constanta
Lungimea cozii : 656
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 11
Data de inscriere : 21/09/2011

cont Lalla Empty
MesajSubiect: Re: cont Lalla   cont Lalla I_icon_minitimeMar Noi 26, 2013 10:19 am

O sa incerc sa-mi fac timp sa trimit un ticket
Sus In jos
Lalla

Lalla


Numarul mesajelor : 585
Varsta : 35
Location : Constanta
Lungimea cozii : 656
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 11
Data de inscriere : 21/09/2011

cont Lalla Empty
MesajSubiect: Re: cont Lalla   cont Lalla I_icon_minitimeMier Noi 27, 2013 2:57 pm

Si cum nu era de ajuns contu` de steam, mi-a luat si mailu`
Sus In jos
nea*Nicu

nea*Nicu


Numarul mesajelor : 1141
Varsta : 49
Location : Bucharest
Lungimea cozii : 1719
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 10
Data de inscriere : 21/09/2011

cont Lalla Empty
MesajSubiect: Re: cont Lalla   cont Lalla I_icon_minitimeMier Noi 27, 2013 5:40 pm

asa se explica. Un cont de Steam cu Steamguard activat nu se poate fura, din punctul meu de vedere decit cu acces la e-mail.
Sus In jos
Cotoi
Admin
Cotoi


Numarul mesajelor : 1846
Varsta : 42
Location : Constanta
Lungimea cozii : 2609
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 6
Data de inscriere : 18/05/2008

cont Lalla Empty
MesajSubiect: Re: cont Lalla   cont Lalla I_icon_minitimeMier Noi 27, 2013 6:03 pm

da e foarte ciudat, eu ca sa fiu sigur, nici nu folosesc e-mail-ul pe care am steamul.
Sus In jos
https://outcasts.forumgratuit.ro
Lalla

Lalla


Numarul mesajelor : 585
Varsta : 35
Location : Constanta
Lungimea cozii : 656
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 11
Data de inscriere : 21/09/2011

cont Lalla Empty
MesajSubiect: Re: cont Lalla   cont Lalla I_icon_minitimeMier Noi 27, 2013 6:27 pm

Da Nicu, dar contul de mail l-au furat azi, nu saptamana trecuta. Si am dat cautare in ambele calculatoare, si la munca si acasa, si nu au gasit nimic suspect
Sus In jos
Cotoi
Admin
Cotoi


Numarul mesajelor : 1846
Varsta : 42
Location : Constanta
Lungimea cozii : 2609
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 6
Data de inscriere : 18/05/2008

cont Lalla Empty
MesajSubiect: Re: cont Lalla   cont Lalla I_icon_minitimeMier Noi 27, 2013 7:00 pm

nu, de fapt cred ca intai ti-a intrat in mail si ti l-a furat numai dupa ce ai dat tiketul ala... cum ai primit raspuns de la steam cum si l-a saltat. e posibil sa fie un prieten de la munca, chiar daca a scris in rusa atunci nu uita ca emailurile de control nu erau rusesti
Sus In jos
https://outcasts.forumgratuit.ro
Lalla

Lalla


Numarul mesajelor : 585
Varsta : 35
Location : Constanta
Lungimea cozii : 656
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 11
Data de inscriere : 21/09/2011

cont Lalla Empty
MesajSubiect: Re: cont Lalla   cont Lalla I_icon_minitimeJoi Noi 28, 2013 5:26 am

nu are cine sa fie de la munca, nu se pricep astia la d-astea. o sa am nevoie de la voi de serialele de la jocuri ca mi-au raspuns astia de la Steam. Seriale, numele de pe card, ultimile 4 cifre, numele cum e pe card. cu mailul m-am lamurit, nu mai am cum sa il recuperez, ma lasa doar sa trimit mail de recuperare, ala e shadowmsc, care nu e al meu.
Sus In jos
Lalla

Lalla


Numarul mesajelor : 585
Varsta : 35
Location : Constanta
Lungimea cozii : 656
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 11
Data de inscriere : 21/09/2011

cont Lalla Empty
MesajSubiect: Re: cont Lalla   cont Lalla I_icon_minitimeJoi Noi 28, 2013 5:31 am

care era jocu` care mi l-am luat eu si ti l-am luat si tie matz? ala care l-am jucat ultima data in grup mare. tot ceva cu zombie era. parca snipers elite era, nu?
Sus In jos
Cotoi
Admin
Cotoi


Numarul mesajelor : 1846
Varsta : 42
Location : Constanta
Lungimea cozii : 2609
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 6
Data de inscriere : 18/05/2008

cont Lalla Empty
MesajSubiect: Re: cont Lalla   cont Lalla I_icon_minitimeJoi Noi 28, 2013 5:48 am

sniper elite zombi 1 ca este si 2
Sus In jos
https://outcasts.forumgratuit.ro
nea*Nicu

nea*Nicu


Numarul mesajelor : 1141
Varsta : 49
Location : Bucharest
Lungimea cozii : 1719
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 10
Data de inscriere : 21/09/2011

cont Lalla Empty
MesajSubiect: Re: cont Lalla   cont Lalla I_icon_minitimeJoi Noi 28, 2013 6:33 am

Ala e Sniper Eliter: Zombie Nazi Army 2.

jocurile pe care le-ai primit de la mine au fost (in majoritate) achitate cu card Visa pe numele Nicolae Radulescu iar seria se termina cu 1245. Sa nu uiti sa precizezi ca ai primit gift, n-ai achitat cu cardul asta direct pe contul tau.
Asta e contul / profilul meu: http://steamcommunity.com/profiles/76561198039490020
Cardul Visa cu terminatie 1245 e cardul implicit al contului meu de Steam, cu el s-au achitat sute de jocuri si DLCuri deci n-ar trebui sa fie suspiciuni.

Riptide cred ca face exceptie, l-am luat de pe alt site dar restul cred ca toate au fost achitate direct pe Steam.
N-am in cap o lista dar in orice caz CSGO, Dead Island, Left4Dead si Left4Dead2, Borderlands 2, Chivalry, Killing Floor, Saints Row 3 si cam atit cred sau nu-mi mai amintesc.
Sper sa-ti fie suficient.


Ultima editare efectuata de catre nea*Nicu in Joi Noi 28, 2013 6:44 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Cotoi
Admin
Cotoi


Numarul mesajelor : 1846
Varsta : 42
Location : Constanta
Lungimea cozii : 2609
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 6
Data de inscriere : 18/05/2008

cont Lalla Empty
MesajSubiect: Re: cont Lalla   cont Lalla I_icon_minitimeJoi Noi 28, 2013 6:36 am

eu stiu ca ti-am dat numai mw3 si ai serialul, precizeaza ca este versiunea ruseasca a lui MW3 .
Sus In jos
https://outcasts.forumgratuit.ro
Lalla

Lalla


Numarul mesajelor : 585
Varsta : 35
Location : Constanta
Lungimea cozii : 656
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 11
Data de inscriere : 21/09/2011

cont Lalla Empty
MesajSubiect: Re: cont Lalla   cont Lalla I_icon_minitimeJoi Noi 28, 2013 6:51 am

le-am zis initial ca majoritatea jocurilor sunt cadou de la tine si le-am facut o lista aproximativa gen DI, DI riptide, serious sam, l4d 1 si 2. le-am dat ultimile 4 cifre de la mine cu numele si tipul cardului pentru Sniper elite, ca parca ala mi l-am luat singura. daca mai au intrebari legate de lista aia care le-am facut-o sa ma anunte si le dau si detaliile tale. acum astept sa vad daca mai au nevoie si de alea de la tine. multumesc mult oricum.

si cu mailul, am facut o sesizare si la yahoo, poate reusesc sa il recuperez si pe ala.
chiar radeam dimineata cu colega, daca reusesc sa le recuperez pe astea doua sunt chiar foarte tare, si sa uite ca m-a facut hello kitty (are ea o melodie cu hello kitty pe iphone si vroia sa o mai trimita cuiva, numai ca nu e chiar asa usor , sunt foarte enervanti in privinta asta, si nici nu am gasit-o pe undeva; si de atunci a ramas ca m-a facut hello kitty, in halul asta de varza sunt)


si apropo cotoias, La Multi Ani, sa ne fii sanatos si afurisit ca intotdeuna :*
Sus In jos
nea*Nicu

nea*Nicu


Numarul mesajelor : 1141
Varsta : 49
Location : Bucharest
Lungimea cozii : 1719
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 10
Data de inscriere : 21/09/2011

cont Lalla Empty
MesajSubiect: Re: cont Lalla   cont Lalla I_icon_minitimeJoi Noi 28, 2013 7:09 am

Steam sint convins ca-l recuperezi.
Dovezile sint coplesitoare si ar trebui sa fie prea legati la ochi ca sa nu le vada.
Numai faptul ca stii e-mailul si seria cardului tau pentru Zombie Nazy ar trebui sa fie suficient.
Sus In jos
Cotoi
Admin
Cotoi


Numarul mesajelor : 1846
Varsta : 42
Location : Constanta
Lungimea cozii : 2609
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 6
Data de inscriere : 18/05/2008

cont Lalla Empty
MesajSubiect: Re: cont Lalla   cont Lalla I_icon_minitimeJoi Noi 28, 2013 7:12 am

o vai, merci mult si si sa fiti si voi sanatosi. :*
Sus In jos
https://outcasts.forumgratuit.ro
nea*Nicu

nea*Nicu


Numarul mesajelor : 1141
Varsta : 49
Location : Bucharest
Lungimea cozii : 1719
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 10
Data de inscriere : 21/09/2011

cont Lalla Empty
MesajSubiect: Re: cont Lalla   cont Lalla I_icon_minitimeJoi Noi 28, 2013 1:09 pm

fata, mie acum imi trecu prin minte...eu fiindca platesc des pe Steam, am salvat ca metoda de plata cardul personal incit atunci cind cumpar ceva doar apas click fara sa mai scriu serie card etc, e salvat in baza de date Steam.
Daca mi-as pierde sa zicem contul de Steam, noul proprietar ar putea cumpara la greu timpenii (a se citi doar jocuri Steam evident), cel putin pina ar goli soldul de pe card.
Sper ca tu n-ai salvat cardul in Steam sau cel putin ca-l aveai gol? Smile
Sus In jos
Lalla

Lalla


Numarul mesajelor : 585
Varsta : 35
Location : Constanta
Lungimea cozii : 656
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 11
Data de inscriere : 21/09/2011

cont Lalla Empty
MesajSubiect: Re: cont Lalla   cont Lalla I_icon_minitimeJoi Noi 28, 2013 4:42 pm

Nu l-am salvat. De 2 ori am cumparat cu cardul pe Steam, deci nu avea rost sa-l salvez.
Totusi eu sunt putin socata de un lucru: la yahoo ma asteptam sa dureze mult mai mult pana sa imi redea contul fata de steam. La yahoo am facut ticket, in 3 ore deja vorbeam cu cotoiu` de pe el. La steam au trecut mai bine de 24 de ore si pana acum doar mi-au zis sa le dau detalii legate de tranzactie. Grrrr
Sus In jos
nea*Nicu

nea*Nicu


Numarul mesajelor : 1141
Varsta : 49
Location : Bucharest
Lungimea cozii : 1719
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 10
Data de inscriere : 21/09/2011

cont Lalla Empty
MesajSubiect: Re: cont Lalla   cont Lalla I_icon_minitimeJoi Noi 28, 2013 4:50 pm

yahoo e un simplu cont de e-mail care nu valoreaza nimic, oricind poti face altul.
Contul de Steam in schimb valoareaza...spre exemplu intrasem acum vreun an pe un site care calcula automat suma jocurilor (la pretul de magazin) si era vreo 1.500 euro Smile)
E clar ca si verificarile sint altele, de asta iti cer serie card etc.
Pe linga asta, sint sigur ca tot personalul Valve e in USA, deci iti raspund in cele 8 ore de munca; yahoo probabil care are prin multe tari filiale.
Sus In jos
Lalla

Lalla


Numarul mesajelor : 585
Varsta : 35
Location : Constanta
Lungimea cozii : 656
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 11
Data de inscriere : 21/09/2011

cont Lalla Empty
MesajSubiect: Re: cont Lalla   cont Lalla I_icon_minitimeVin Noi 29, 2013 5:06 am

gata fetele, mi-au dat si steamul. Mersi mult pt ajutor. Trebuie sa sarbatorim diseara sau maine cu DI Riptide
Sus In jos
Lalla

Lalla


Numarul mesajelor : 585
Varsta : 35
Location : Constanta
Lungimea cozii : 656
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 11
Data de inscriere : 21/09/2011

cont Lalla Empty
MesajSubiect: Re: cont Lalla   cont Lalla I_icon_minitimeVin Noi 29, 2013 5:51 am

nea*Nicu a scris:
yahoo e un simplu cont de e-mail care nu valoreaza nimic, oricind poti face altul.
Contul de Steam in schimb valoareaza...spre exemplu intrasem acum vreun an pe un site care calcula automat suma jocurilor (la pretul de magazin) si era vreo 1.500 euro Smile)
E clar ca si verificarile sint altele, de asta iti cer serie card etc.
Pe linga asta, sint sigur ca tot personalul Valve e in USA, deci iti raspund in cele 8 ore de munca; yahoo probabil care are prin multe tari filiale.
de yahoo am zis si eu de la inceput, de cand incerca sa mi-l ia "ma doare-n c*r de el, imi pot face o mie." numai ca m-a enervat tupeul lui fantastic si nu m-am lasat pana nu a fost ca mine.

si de steam, daca nu erau banii vostri in el, jur ca nu dadeam 2 bani pe el.

Sus In jos
nea*Nicu

nea*Nicu


Numarul mesajelor : 1141
Varsta : 49
Location : Bucharest
Lungimea cozii : 1719
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 10
Data de inscriere : 21/09/2011

cont Lalla Empty
MesajSubiect: Re: cont Lalla   cont Lalla I_icon_minitimeVin Noi 29, 2013 6:51 am

Bravo Smile
Sus In jos
Continut sponsorizat





cont Lalla Empty
MesajSubiect: Re: cont Lalla   cont Lalla I_icon_minitime

Sus In jos
 
cont Lalla
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Vand cont crossfire(daca va intereseaza).Multumesc
» Who want a hot-lalla?
» Lalla la batranete :)))
» Lalla la munca
» Lalla in "The Mine"

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bu-hu-hu Gaming :: Ne dam mari cu performantele de relaxare-
Mergi direct la: