Bu-hu-hu Gaming
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Aici ne intalnim sa radem si sa barfim
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Shoutbox
Ultimele subiecte
» Un noua grupare de pisici auto-intitulata "labute-roz" tulbura linistea publica
un nou counter strike I_icon_minitimeScris de nea*Nicu Dum Mai 03, 2015 8:35 pm

» Elder Scrolls 5 - Skywind
un nou counter strike I_icon_minitimeScris de Cotoi Lun Mar 23, 2015 12:03 pm

» ESO -f2p
un nou counter strike I_icon_minitimeScris de Cotoi Mier Mar 18, 2015 12:49 pm

Parteneri

 

 un nou counter strike

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Cotoi
Admin
Cotoi


Numarul mesajelor : 1846
Varsta : 42
Location : Constanta
Lungimea cozii : 2609
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 6
Data de inscriere : 18/05/2008

un nou counter strike Empty
MesajSubiect: un nou counter strike   un nou counter strike I_icon_minitimeJoi Ian 23, 2014 8:42 am

Sub denumirea de "Insurgency" a aparut pe Steam un nou shooter bazat pe acelasi motor ca si CS, respectiv celebrul Source. Jocul imbina elemente din mai multe jocuri celebre in incercarea de a acoperi sau mai bine zis de a descoperi o noua nisa de piata. Hartile sunt open world ca si in Battlefield, dar fara prea multe detalii. la fel ca si in counter strike, in timp ce sunetele foarte apropiate de realitate precum si miscarile armei si modul de tragere au fost clar insiprate din America's Army. Jocul este atat multiplayer cat si co-op, oferind si un Level editor pentru a fi folosit de playeri in dezvoltarea de noi moduri de joc. La pretul intreg de 14 euro eu spun ca ofera destule jocul, singura problema care rame, e sa vedem pe cat de multa lume va atrage; momentan nu este prezent in top 100, ceea ce inseamna in cifre concrete, ca in momentul asta din cei 3.850.000 jucatori online nu sunt nici macar 503 care sa il joace.

Sus In jos
https://outcasts.forumgratuit.ro
nea*Nicu

nea*Nicu


Numarul mesajelor : 1141
Varsta : 49
Location : Bucharest
Lungimea cozii : 1719
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 10
Data de inscriere : 21/09/2011

un nou counter strike Empty
MesajSubiect: Re: un nou counter strike   un nou counter strike I_icon_minitimeJoi Ian 23, 2014 11:51 am

eu altceva ma intrebam...stii topul ala de jocuri f2p in care Crossfire aparea pe primul loc cu incasari cu aproape 1 miliard $.
Pe locul 10 al aceluiasi top aparea un joc numit "Counter Strike Online". Ai idee la ce se refera? Din ce stiu eu CS n-au fost niciodata free to play.
Sus In jos
Cotoi
Admin
Cotoi


Numarul mesajelor : 1846
Varsta : 42
Location : Constanta
Lungimea cozii : 2609
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 6
Data de inscriere : 18/05/2008

un nou counter strike Empty
MesajSubiect: Re: un nou counter strike   un nou counter strike I_icon_minitimeJoi Ian 23, 2014 12:01 pm

daca retin eu bine ala nu e topul cu free to play, ci topul cu jocurile care au obtinut cel mai mult din microtranzactii. Evident ca 99% din jocurile prezente in top sunt free to play pentru ca asa se finanteaza, insa e la fel de adevarat ca prin armele in care am investit si eu in total 20 euro, counter strike are un venit care se incadreaza in categoria microtranzactiilor.
Sus In jos
https://outcasts.forumgratuit.ro
nea*Nicu

nea*Nicu


Numarul mesajelor : 1141
Varsta : 49
Location : Bucharest
Lungimea cozii : 1719
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 10
Data de inscriere : 21/09/2011

un nou counter strike Empty
MesajSubiect: Re: un nou counter strike   un nou counter strike I_icon_minitimeJoi Ian 23, 2014 12:17 pm

explicatia ta e rezonabila dar totusi la o cautare pe google am gasit asta: http://cso.nexoneu.com/
Era doar o curiozitate de moment, nu ca m-ar interesa...
Sus In jos
Cotoi
Admin
Cotoi


Numarul mesajelor : 1846
Varsta : 42
Location : Constanta
Lungimea cozii : 2609
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 6
Data de inscriere : 18/05/2008

un nou counter strike Empty
MesajSubiect: Re: un nou counter strike   un nou counter strike I_icon_minitimeJoi Ian 23, 2014 12:30 pm

wow, nici nu am stiut ca exista un counter strike free to play
Sus In jos
https://outcasts.forumgratuit.ro
Cotoi
Admin
Cotoi


Numarul mesajelor : 1846
Varsta : 42
Location : Constanta
Lungimea cozii : 2609
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 6
Data de inscriere : 18/05/2008

un nou counter strike Empty
MesajSubiect: Re: un nou counter strike   un nou counter strike I_icon_minitimeJoi Ian 23, 2014 1:55 pm

counterstrike online.. cu harti copiate din cf.... cea de mai jos e harta aia cu containere pe un vapor.. ship parca se numea
Sus In jos
https://outcasts.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





un nou counter strike Empty
MesajSubiect: Re: un nou counter strike   un nou counter strike I_icon_minitime

Sus In jos
 
un nou counter strike
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bu-hu-hu Gaming :: Barfa de la cafeaua de dimineata-
Mergi direct la: