Bu-hu-hu Gaming
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Aici ne intalnim sa radem si sa barfim
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Shoutbox
Ultimele subiecte
» Un noua grupare de pisici auto-intitulata "labute-roz" tulbura linistea publica
Everquest next I_icon_minitimeScris de nea*Nicu Dum Mai 03, 2015 8:35 pm

» Elder Scrolls 5 - Skywind
Everquest next I_icon_minitimeScris de Cotoi Lun Mar 23, 2015 12:03 pm

» ESO -f2p
Everquest next I_icon_minitimeScris de Cotoi Mier Mar 18, 2015 12:49 pm

Parteneri

 

 Everquest next

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Cotoi
Admin
Cotoi


Numarul mesajelor : 1846
Varsta : 42
Location : Constanta
Lungimea cozii : 2609
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 6
Data de inscriere : 18/05/2008

Everquest next Empty
MesajSubiect: Everquest next   Everquest next I_icon_minitimeVin Feb 14, 2014 6:02 pm



Nu sunt un jucator de Ever Quest dar jocul asta e ceva ce nu s-a mai vazut si aici ma refer in primul si in primul rand la noutatile pe care le aduce jocul in lumea RPG-urilor... Mediu distructiv, sa se lichefieze pamantul de la o lovitura puternica si cazi intr-o temnita fara nici o instanta, fara sa treci dinloading screen in loadin screen pentru fiecare amarat de negustor ca in ESO, misiuni co-op de lunga durata, in locul celebrelor shoping-listuri gen omoara 5 monstruleti albastrii cu sta alba, sau misinile din ESO care pentru cineva care cauta co-op sunt frustrante si limitative...  grafica si partea artistica desi extreordinare si pe placul meu tin mai mult de gustul fiecaruia si nu reprezinta un criteriu pentru o comparatie dar noutatile pe care le aduce sunt mai mult decat surprinzatoare. Jocul va fii free to play dar asta nu este un lucru ingrijorator pentru ca din experienta mea cu SOE de pana acum, stiu ca nu vor creea un pay to win, iar premiumul pe care il am la PS2 se extinde la toate jocurile lor deci si la acesta, totusi stiu ca SOE nu sunt cei mai grozavi cand vine vorba de servicii, cad spun ca o sa fie serverele date jos 2 ore de obicei dureaza intre 6 si 8, bugurile de sistem sunt dese si se rezolva greu (adica te poti astepta sa nu ti se contorizeze experienta cum trebuie, banii, sau ca premium sa nu primesti zp-urile care ti se cuveneau. Nu stiu daca voi juca jocul, dar noutatile aduse cu siguranta ma incanta in mod deosebit; daca ar fi anuntate maine si in ESO, probabil ca m-as urca pe pereti de nerabdare sa se lanseze jocul fina.
Sus In jos
https://outcasts.forumgratuit.ro
nea*Nicu

nea*Nicu


Numarul mesajelor : 1141
Varsta : 49
Location : Bucharest
Lungimea cozii : 1719
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 10
Data de inscriere : 21/09/2011

Everquest next Empty
MesajSubiect: Re: Everquest next   Everquest next I_icon_minitimeVin Feb 14, 2014 7:58 pm

nu cunosc nici jocul, nici firma, nu-mi dau seama cit se pricep la RPGuri dar oricum abia a inceput alpha deci e tot timpul sa urmaresti.
Totusi sint sigur de un lucru: daca muzica e facuta de Jeremy Soule, va fi super. E cel care a compus si pentru Skyrim si cel putin 2 dintre melodii le fredonez intr-una Smile
Sus In jos
 
Everquest next
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bu-hu-hu Gaming :: Sa ne relaxam-
Mergi direct la: