Bu-hu-hu Gaming
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Aici ne intalnim sa radem si sa barfim
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Shoutbox
Ultimele subiecte
» Un noua grupare de pisici auto-intitulata "labute-roz" tulbura linistea publica
Trials I_icon_minitimeScris de nea*Nicu Dum Mai 03, 2015 8:35 pm

» Elder Scrolls 5 - Skywind
Trials I_icon_minitimeScris de Cotoi Lun Mar 23, 2015 12:03 pm

» ESO -f2p
Trials I_icon_minitimeScris de Cotoi Mier Mar 18, 2015 12:49 pm

Parteneri

 

 Trials

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
nea*Nicu

nea*Nicu


Numarul mesajelor : 1141
Varsta : 49
Location : Bucharest
Lungimea cozii : 1719
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 10
Data de inscriere : 21/09/2011

Trials Empty
MesajSubiect: Trials   Trials I_icon_minitimeJoi Apr 24, 2014 1:17 pm

In curind primul expansion la ESO -> dungeons de jucat in echipa de 4 si/sau 12 playeri. E pentru veterani.

Video cu echipa de 12:

https://www.youtube.com/watch?v=oip-I_IAntI
Sus In jos
Cotoi
Admin
Cotoi


Numarul mesajelor : 1846
Varsta : 42
Location : Constanta
Lungimea cozii : 2609
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 6
Data de inscriere : 18/05/2008

Trials Empty
MesajSubiect: Re: Trials   Trials I_icon_minitimeVin Apr 25, 2014 11:39 am

arata bine, dar au mult mai multe lucruri de facut la joc. momentan eu am renuntat la subscriptie pentru ca nu merita in faza asta. Weekendul trecut exasperat de mai multe probleme am zis ca nu se mai poate si am intrat pe facebook si am inceput sascriu de fiecare data cand aveam o problema, misiune baguita, crush, animatii si text incomplet din cadrul misiunii, si ce mi se mai intampla atunci , primul mesaj mi l-au sters si la al doi-lea m-au blocat sa nu mai scriu nimic pe facebook. Am dat unsubscribe si o sa revin imediat ce o sa fie jocul asta pe jumatate decent, sa fie market, party-ul sa functioneze nu sa jucam single player impreuna, sa nu astepti cu o misiune nush cate zeci de nivele fiindca e baguita, si asa mai departe. Inainte sa scoata continut nou sa repare ce au facut. Jocul in sine mi se pare fad si nu mi se pare ca ar creea o legatura intre tine si caracterul tau, asa ca macar sa il faca sa nu ma enervez la fiecare sesiune. O sa fiu cu ochii pe el sa fad cum o sa evolueze si daca vor repara problemele esentiale, ma voi intoarce cu siguranta
Sus In jos
https://outcasts.forumgratuit.ro
 
Trials
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bu-hu-hu Gaming :: Barfa de la cafeaua de dimineata-
Mergi direct la: