Bu-hu-hu Gaming
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Aici ne intalnim sa radem si sa barfim
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Shoutbox
Ultimele subiecte
» Un noua grupare de pisici auto-intitulata "labute-roz" tulbura linistea publica
Cupa Craciun? (pareri please) I_icon_minitimeScris de nea*Nicu Dum Mai 03, 2015 8:35 pm

» Elder Scrolls 5 - Skywind
Cupa Craciun? (pareri please) I_icon_minitimeScris de Cotoi Lun Mar 23, 2015 12:03 pm

» ESO -f2p
Cupa Craciun? (pareri please) I_icon_minitimeScris de Cotoi Mier Mar 18, 2015 12:49 pm

Parteneri

 

 Cupa Craciun? (pareri please)

In jos 
+4
Lalla
Liquid[I]ce
Cotoi
nea*Nicu
8 participan?i
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
nea*Nicu

nea*Nicu


Numarul mesajelor : 1141
Varsta : 49
Location : Bucharest
Lungimea cozii : 1719
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 10
Data de inscriere : 21/09/2011

Cupa Craciun? (pareri please) Empty
MesajSubiect: Cupa Craciun? (pareri please)   Cupa Craciun? (pareri please) I_icon_minitimeMar Dec 06, 2011 9:29 am

Spre finalul clanului Transilvania am avut o idee, scrisesem si textul dar n-am mai apucat sa o pun in aplicare.
E ceva ciudat de tot, s-ar putea sa nici nu mearga.
Ieri mi-a propus Cotoi sa jucam un scurt meci multiplayer de Civ de pe contului lui Vali intrucit el n-are licenta si nici n-are rost s-o cumpere pentru 1 sau 2 meciuri. Si mi-am amintit de vechea idee.

Cum suna o Cupa (amicala, fara premii ca sa nu fie probleme) multi-gaming? Sau cu un premiu pentru cistigator gen 1 licenta la alegere.
Mai concret: 1 versus 1, se joaca tur-retur, deci 2 meciuri fiecare fiind organizator in 1 meci.
Spre exemplu, joc eu cu Cotoi, primul meci sint eu organizator deci eu aleg jocul. Sigur nu pot alege orice, ci:
- trebuie sa aiba si el jocul sau cel putin sa i-l pun eu la dispozitie cadou sau pe un alt cont imprumut
- jocul respectiv sa aiba scor calculat, deci nu RPG sau alte asemenea.
Sa presupunem ca aleg Civ si il bat cu 2000 - 500, consideram 4-1 prin simplificare.
In retur e el organizator, alege sa zicem BCBF2, am si eu licenta, deci no problem, jucam o harta 1-1 (daca e posibil) si ma bate sa zicem cu 1000-200, deci 5-1. Per total 2 meciuri el e cistigator. Chiar daca jocurile sint diferite, ideea e ca scorul sa se poate compara.
Sigur, altii or sa aleaga MW3, Counter Strike, poate chiar CF, habar n-am.

Stiu ca-i complicat rau, mai ales ca oricum sintem putini si inca mai putini din noi au mai multe jocuri. Iar asta cu imprumutatul contului de Steam nu merge decit intre cei care se cunosc binisor, chiar daca riscul e mic intrucit contul e controlat de e-mail, nu de parola.
Alternativ, putem alege un shooter free de pe Steam dar unul pe care nu l-a jucat nimeni si sa fie free, toti noobi si vedem cum ne descurcam. Ideea era sa mai facem ceva impreuna din cind in cind chiar daca jucam jocuri diferite si/sau sa aiba fiecare prilejul de a mai incerca un joc nou. Nu trebuie sa fim doar noi citiva fiindca sintem poate prea putini, putem vorbi eventual si cu altii pe care-i cunoastem pe Steam si nu sint aici pe forum. Sigur, nu chiar oricine, ca sa nu fie probleme, discutam separat aspectul asta (deci discutam Cotoi, nu sari pe mine Razz ). De exemplu cu MW3 si Civ sint destui si n-as avea nici o problema sa pun eu la dispozitie contul meu pentru ca ei sa joace BFBC2 de exemplu (ma gindesc la Vali, skyy, 05, 30, Gank, poate prietenii lui Akos din clanul de MW3 HQ ar fi interesati etc., Android cu Alien Swarm-ul lui care-i gratis, madalinutu, dragos, Speed s-ar putea sa fie interesat sa testeze MW3 etc, se string destui)

Variante, idei? Va ginditi la ceva si-mi spuneti?
Dupa cum ziceam, ideea e veche, nu mi-a venit acum dar poate se potriveste...grupul asta a inceput in forta dupa ce s-a spart Transilvania si a mers 1 saptamina cit am (mai) jucat CF, acum sincer in afara de ceva glumite nu prea gasim mare lucru in comun de discutat.


Ultima editare efectuata de catre nea*Nicu in Mar Dec 06, 2011 10:02 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Cotoi
Admin
Cotoi


Numarul mesajelor : 1846
Varsta : 42
Location : Constanta
Lungimea cozii : 2609
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 6
Data de inscriere : 18/05/2008

Cupa Craciun? (pareri please) Empty
MesajSubiect: Re: Cupa Craciun? (pareri please)   Cupa Craciun? (pareri please) I_icon_minitimeMar Dec 06, 2011 9:51 am

eu ma alatur, mi se pare o idee grozava. Sunt o multime de jocuri free, de toate felurile, Dice din cate am inteles au si un Battlefield free optimizat pentru pc-urile mai slabe. De asemenea eu mai am si o licenta de BFBC2 luata special pentru a fi imprumutata la prieteni. Sincer daca se va pune pe picioare concursul o sa te provoc la MoH si conform regulamentului o sa iti pun eu la dispozitie licenta Razz, motivele, sunt harti mici, cam cat powerplant-ul din CF, sunt putine arme, deci intre lv 7-8 cat sunt eu si lv1 nu e diferenta de arma, si jocul in sine mi se pare unul placut, pacat ca nu a fost intretinut ptr. ca ar fi avut potential.
Sus In jos
https://outcasts.forumgratuit.ro
Liquid[I]ce




Numarul mesajelor : 62
Varsta : 37
Lungimea cozii : 68
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 0
Data de inscriere : 12/10/2011

Cupa Craciun? (pareri please) Empty
MesajSubiect: Re: Cupa Craciun? (pareri please)   Cupa Craciun? (pareri please) I_icon_minitimeMar Dec 06, 2011 10:56 am

si eu cred ca e o idee buna. I'm in :)pe cei din clanul HQ sigur nu le potvaduce dar poate vine un prieten din RL are si el cateva jocuri pe steam si origin.
Sus In jos
Cotoi
Admin
Cotoi


Numarul mesajelor : 1846
Varsta : 42
Location : Constanta
Lungimea cozii : 2609
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 6
Data de inscriere : 18/05/2008

Cupa Craciun? (pareri please) Empty
MesajSubiect: Re: Cupa Craciun? (pareri please)   Cupa Craciun? (pareri please) I_icon_minitimeMar Dec 06, 2011 11:09 am

poate ar fi bine sa trevem si jocrile platite pe care le avem si pe cele care le putem pune la dispoziitie.
jocuri detinute:
BFBC2 , CSS, NFS - The run, MOH, si eventual pot lua Crysis2 dc o va fi cazul
pot pune la dispozitie
BFBC2, si pot lua inca un MOH si cs/css

nu pot juca BF3 nici dc imi da cineva licenta din cauze tehnice

as mai sugera ca joace fiecare cu fiecare nu in sistem de piramida
Sus In jos
https://outcasts.forumgratuit.ro
nea*Nicu

nea*Nicu


Numarul mesajelor : 1141
Varsta : 49
Location : Bucharest
Lungimea cozii : 1719
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 10
Data de inscriere : 21/09/2011

Cupa Craciun? (pareri please) Empty
MesajSubiect: Re: Cupa Craciun? (pareri please)   Cupa Craciun? (pareri please) I_icon_minitimeMar Dec 06, 2011 11:35 am

sint citeva decizii de luat si citeva alegeri de facut in privinta regulilor in situatia in care ne hotarim sa incepem dar intii sa vedem ce zic si ceilalti colegi. Pina nu ne punem noi de pe forum de acord ca facem sau nu, n-are rost sa invit din afara forumului. Abia pe urma o sa discut si cu altii.
Deciziile ar fi:
- multi-gaming versus un singur joc (dar pe care sa nu-l fi jucat NIMENI in prealabil)
- doar Steam/Origin sau si orice alt joc free dinafara Steam (in special CF)
- lista jocuri acceptate (spre exemplu la curse de masini e greu de inchipuit un sistem care sa compare scorul/timpul cu un scor de shooter).
Dar ii astept cum ziceam si pe ceilalti, poate ca li se pare proasta sau complicata ideea si atunci n-are rost sa continuam.
Sus In jos
Cotoi
Admin
Cotoi


Numarul mesajelor : 1846
Varsta : 42
Location : Constanta
Lungimea cozii : 2609
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 6
Data de inscriere : 18/05/2008

Cupa Craciun? (pareri please) Empty
MesajSubiect: Re: Cupa Craciun? (pareri please)   Cupa Craciun? (pareri please) I_icon_minitimeMar Dec 06, 2011 11:49 am

cred ca am putea incerca sa ii aducem si pe alti cunoscuti, gen octo, speed, bybu, vero si poate mai stii si tu oameni seriosi. cat despre curse, am inteles ca se poate face un raport intre cei doi jucatori iar la nfs ai punctaj pe cursa ptr drift, ptr ca ai atins viteza maxima, ptr sarituri, ca ai depasit oponentul fara sa il lovesti... etc
Sus In jos
https://outcasts.forumgratuit.ro
nea*Nicu

nea*Nicu


Numarul mesajelor : 1141
Varsta : 49
Location : Bucharest
Lungimea cozii : 1719
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 10
Data de inscriere : 21/09/2011

Cupa Craciun? (pareri please) Empty
MesajSubiect: Re: Cupa Craciun? (pareri please)   Cupa Craciun? (pareri please) I_icon_minitimeMar Dec 06, 2011 12:11 pm

parca nu m-as complica cu CF decit in situatia in care participa (si opteaza pentru respectivul joc) dintre prietenii nostrii de pe forum, gen Lalla, Iq, Yanis, Paca, altfel daca ma duc pe forum la Legion si scriu despre Cupa ca include CF o sa ma trezesc ca participa OnWave? de exemplu si parca n-as imprumuta contul de steam chiar asa oricui pe care nu-l cunosc. Sau alternativ as putea sa nu public nimic inafara forumului de aici iar invitatiile din afara grupului sa fie individuale, pe privat, gen Speed, Android, o parte din fostii colegi din Transilvania etc.
Vedem, momentan vorbim doar noi 2, stai sa mai intre si altii sa vedem ce simt si ei Smile
Sus In jos
Cotoi
Admin
Cotoi


Numarul mesajelor : 1846
Varsta : 42
Location : Constanta
Lungimea cozii : 2609
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 6
Data de inscriere : 18/05/2008

Cupa Craciun? (pareri please) Empty
MesajSubiect: Re: Cupa Craciun? (pareri please)   Cupa Craciun? (pareri please) I_icon_minitimeMar Dec 06, 2011 12:27 pm

parerea mea este ca jocurile sa se stabileasca de comun acord ila nivel de jucatori si in functie de oponentul tau te poti oferi sau nu sa ii imprumuti un cont. Nici eu nu as da licentele acelea de BFBC2 si MOH oricui.
Sus In jos
https://outcasts.forumgratuit.ro
Liquid[I]ce




Numarul mesajelor : 62
Varsta : 37
Lungimea cozii : 68
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 0
Data de inscriere : 12/10/2011

Cupa Craciun? (pareri please) Empty
MesajSubiect: Re: Cupa Craciun? (pareri please)   Cupa Craciun? (pareri please) I_icon_minitimeMar Dec 06, 2011 2:02 pm

As avea si eu cateva idei.De ex. cum ar fi daca am juca in echipe de cate 2 persoane,si fiecare echipa isi alege un joc in care crede ca e mai bun decat ceilalti,de exemplu nicu si vulturu Civ, cotoi si speed sau pe cine isi alege cu MOH si asa mai departe.Ar fi mai bine sa jucam in echipe de cate 2 persoane pentru ca in majoritatea jocurilor e mai interesant sa joci in echipa,sau in bf scorul e dissabled pana nu sunt minim 4 jucatori pe server.Problema ar fi doar cu jocurile,pentru ca nu are fiecare persoana toate jocurile.Sau o alta idee ar fi si asta imi place mai mult sa facem o lista cu jocurile mai populare cum ar fi civ,css,cf,bfbc2,mw2/3,ava,team fortress 2 si ce mai gasim,si cineva face o lista cu ele cu numere,si echipele sau adversarii isi aleg cate un numar si vor juca jocurile respective.Deci ce ziceti?
Si eu dau cu placere contul steam si origin in prumut dar numai celor pe care le cunosc sau garantati voi ca e de incredere(geaba,zale,speed pe care eu nu le cunosc asa bine ca voi.)

PS: sry for my bad romanian Razz
Sus In jos
Cotoi
Admin
Cotoi


Numarul mesajelor : 1846
Varsta : 42
Location : Constanta
Lungimea cozii : 2609
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 6
Data de inscriere : 18/05/2008

Cupa Craciun? (pareri please) Empty
MesajSubiect: Re: Cupa Craciun? (pareri please)   Cupa Craciun? (pareri please) I_icon_minitimeMar Dec 06, 2011 3:11 pm

sa vede un om corect de la o posta Smile))) detest sa te anunt ca in BFBC2 exista un bug neremediat nici astazi care se manifesta aleator si consta in faptul ca poti fi si singur pe harta si tot ti se pun punctele. iti ia cam 5 min de cautari sa gasesti un astfel de server. Despre MOH nu stiu ce sa spun nu am incercat sa joc 1v1 dar am propus Moh si nu BFBC2 pentru ca este un shooter orientat spre skill-ul jucatorului, si nu spre jocul echipei sau spre diferite accesorii sau arme.si are planse mici. Daca intru eu 1v1 cu nicu pe atacama desert de exemplu, nicu e posibil sa aibe scor dc nu il las sa iasa din baza, daca intru cu cineva experimentat e pozibil sa nu ne intalnim. de asta preferam MOH, dar trebuie sa recunosc ca la partea cu punctajul dezactivat in MOH sau oricare alt joc ai dreptate.
Sus In jos
https://outcasts.forumgratuit.ro
Lalla

Lalla


Numarul mesajelor : 585
Varsta : 35
Location : Constanta
Lungimea cozii : 656
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 11
Data de inscriere : 21/09/2011

Cupa Craciun? (pareri please) Empty
MesajSubiect: Re: Cupa Craciun? (pareri please)   Cupa Craciun? (pareri please) I_icon_minitimeMar Dec 06, 2011 5:53 pm

parerea mea e cam useless din 2 mari motive: n-am net din motive necunoscute de mine si chiar si de provider si pc-ul meu e mai mort ca un soarece strivit de o masina. Singurul joc care am reusit sa-l joc cu succes si la rang de pro a fost spider solitaire...
Sus In jos
geaba

geaba


Numarul mesajelor : 267
Varsta : 47
Lungimea cozii : 280
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 0
Data de inscriere : 31/10/2011

Cupa Craciun? (pareri please) Empty
MesajSubiect: Re: Cupa Craciun? (pareri please)   Cupa Craciun? (pareri please) I_icon_minitimeMar Dec 06, 2011 6:25 pm

eu propun si detin urmatoarele:
bfbc2
mw2
shogun 2 (nu e kiar propunere ca nu cred ca-l are careva)
AVA free
cf free
cs si css
ricochet Smile)) alaturi de spider solitair ca s-o introbagam si pe lala
LOL free
Sus In jos
Lalla

Lalla


Numarul mesajelor : 585
Varsta : 35
Location : Constanta
Lungimea cozii : 656
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 11
Data de inscriere : 21/09/2011

Cupa Craciun? (pareri please) Empty
MesajSubiect: Re: Cupa Craciun? (pareri please)   Cupa Craciun? (pareri please) I_icon_minitimeMar Dec 06, 2011 7:41 pm

breaking news, boys... In luna ianuarie matza va reveni in forta! Profitati cat mai puteti de libere, concedii si relaxare pt ca o sa va terorizez! Muhahahaha
Sus In jos
nea*Nicu

nea*Nicu


Numarul mesajelor : 1141
Varsta : 49
Location : Bucharest
Lungimea cozii : 1719
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 10
Data de inscriere : 21/09/2011

Cupa Craciun? (pareri please) Empty
MesajSubiect: Re: Cupa Craciun? (pareri please)   Cupa Craciun? (pareri please) I_icon_minitimeMar Dec 06, 2011 9:33 pm

huh? affraid (singurul caz in care as fi speriat ar fi sa te aud ca ai batut AI la Civ pe nivelul Deity, altfel stau relaxat, nu prezinti pericol Razz )
Sus In jos
Lalla

Lalla


Numarul mesajelor : 585
Varsta : 35
Location : Constanta
Lungimea cozii : 656
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 11
Data de inscriere : 21/09/2011

Cupa Craciun? (pareri please) Empty
MesajSubiect: Re: Cupa Craciun? (pareri please)   Cupa Craciun? (pareri please) I_icon_minitimeMar Dec 06, 2011 9:49 pm

oh nu, nu prezint o amenintare la jocurile de strategie. Ma plicisesc groaznic numai cand le vad, nu mai zic de jucat. Nu rezist nici macar 5 minute. Ma refeream la clan room in fiecare seara cu cw-urile de rigoare dupa.. Plus ESL cu ciuda Very Happy
Sus In jos
nea*Nicu

nea*Nicu


Numarul mesajelor : 1141
Varsta : 49
Location : Bucharest
Lungimea cozii : 1719
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 10
Data de inscriere : 21/09/2011

Cupa Craciun? (pareri please) Empty
MesajSubiect: Re: Cupa Craciun? (pareri please)   Cupa Craciun? (pareri please) I_icon_minitimeMar Dec 06, 2011 9:56 pm

fata, vezi ca pe 31 decembrie se schimba calendarul si in ianuarie va fi 2012, nu 2011 sau 2010.
Cine dracu mai joaca CF ca sa stringi tu de clan room si clanwar in fiecare seara??? Cred ca au ramas fix 2-3 rataciti in tot jocul dar ce-i drept n-am mai intrat demult sa verific Razz

P.S. geaba -> am citit pe forumul Civ despre Shogun 2, l-au incercat citiva si si-au facut harakiri/seppuku, cica joc mai greu n-au vazut in viata lor, deci daca-l stapinesti nu cred c-o sa gasesti usor adversar Smile
Sus In jos
Cotoi
Admin
Cotoi


Numarul mesajelor : 1846
Varsta : 42
Location : Constanta
Lungimea cozii : 2609
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 6
Data de inscriere : 18/05/2008

Cupa Craciun? (pareri please) Empty
MesajSubiect: Re: Cupa Craciun? (pareri please)   Cupa Craciun? (pareri please) I_icon_minitimeMar Dec 06, 2011 10:31 pm

sa nu-i uitam pe cei din on wave, si pe best care s-ar fi luat la bataie cu lampishor Smile))
Sus In jos
https://outcasts.forumgratuit.ro
nea*Nicu

nea*Nicu


Numarul mesajelor : 1141
Varsta : 49
Location : Bucharest
Lungimea cozii : 1719
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 10
Data de inscriere : 21/09/2011

Cupa Craciun? (pareri please) Empty
MesajSubiect: Re: Cupa Craciun? (pareri please)   Cupa Craciun? (pareri please) I_icon_minitimeMar Dec 06, 2011 10:36 pm

da, e chiar amuzant Lampardel, eu nu zic acuma ca nu merita baietii felicitari pentru ce-au reusit, le-am si zis bravo, dar nu se compara situatia cu cea de acum 1 an cind se juca CF la alt nivel. Le-am si scris pe forum la Legion de ce performanta lor nu se compara cu vremea cind era Romania pe locul 1 sau cind aveam 3 clanuri in top 10 sau cind Airwalk cistiga ESL. E vorba de concurenta scazuta, de faptul ca s-a inceput clasamentul de la 0 si altele, nu le mai scriu aici.
Sus In jos
Cotoi
Admin
Cotoi


Numarul mesajelor : 1846
Varsta : 42
Location : Constanta
Lungimea cozii : 2609
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 6
Data de inscriere : 18/05/2008

Cupa Craciun? (pareri please) Empty
MesajSubiect: Re: Cupa Craciun? (pareri please)   Cupa Craciun? (pareri please) I_icon_minitimeMar Dec 06, 2011 11:07 pm

lasa-l ca iar ii creste tensiunea lui beculetz Very Happy
Sus In jos
https://outcasts.forumgratuit.ro
Cotoi
Admin
Cotoi


Numarul mesajelor : 1846
Varsta : 42
Location : Constanta
Lungimea cozii : 2609
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 6
Data de inscriere : 18/05/2008

Cupa Craciun? (pareri please) Empty
MesajSubiect: Re: Cupa Craciun? (pareri please)   Cupa Craciun? (pareri please) I_icon_minitimeMier Dec 07, 2011 12:20 am

eu o provoc pa Lalla la "inchide pisica" Very Happy
Sus In jos
https://outcasts.forumgratuit.ro
nea*Nicu

nea*Nicu


Numarul mesajelor : 1141
Varsta : 49
Location : Bucharest
Lungimea cozii : 1719
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 10
Data de inscriere : 21/09/2011

Cupa Craciun? (pareri please) Empty
MesajSubiect: Re: Cupa Craciun? (pareri please)   Cupa Craciun? (pareri please) I_icon_minitimeMier Dec 07, 2011 9:16 am

Cotoi, ala e un joc flash, esti sigur ca o tine pe Lalla placa video? Razz
(no offense, just a joke, sincer abia astept sa-ti faci calculatorul ala).
Sus In jos
Cotoi
Admin
Cotoi


Numarul mesajelor : 1846
Varsta : 42
Location : Constanta
Lungimea cozii : 2609
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 6
Data de inscriere : 18/05/2008

Cupa Craciun? (pareri please) Empty
MesajSubiect: Re: Cupa Craciun? (pareri please)   Cupa Craciun? (pareri please) I_icon_minitimeMier Dec 07, 2011 9:21 am

atunci o sa o provoc la "poke my cat" ... nu necesita placa video si nu necesita net, dar cred ca o sa necesite echipament de protectie ptr cotoi Smile)

Sus In jos
https://outcasts.forumgratuit.ro
Lalla

Lalla


Numarul mesajelor : 585
Varsta : 35
Location : Constanta
Lungimea cozii : 656
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 11
Data de inscriere : 21/09/2011

Cupa Craciun? (pareri please) Empty
MesajSubiect: Re: Cupa Craciun? (pareri please)   Cupa Craciun? (pareri please) I_icon_minitimeMier Dec 07, 2011 10:56 am

nu il fac, imi iau altu` Razz
Sus In jos
nea*Nicu

nea*Nicu


Numarul mesajelor : 1141
Varsta : 49
Location : Bucharest
Lungimea cozii : 1719
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 10
Data de inscriere : 21/09/2011

Cupa Craciun? (pareri please) Empty
MesajSubiect: Re: Cupa Craciun? (pareri please)   Cupa Craciun? (pareri please) I_icon_minitimeMier Dec 07, 2011 11:06 am

pai si atunci ce-i cu planurile de clanroom, esl si clanwar, credeam ca daca ai calculator te apuci de lucruri mai serioase decit jocul ala care a ajuns cum a ajuns Razz
Sus In jos
Lalla

Lalla


Numarul mesajelor : 585
Varsta : 35
Location : Constanta
Lungimea cozii : 656
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 11
Data de inscriere : 21/09/2011

Cupa Craciun? (pareri please) Empty
MesajSubiect: Re: Cupa Craciun? (pareri please)   Cupa Craciun? (pareri please) I_icon_minitimeMier Dec 07, 2011 11:11 am

Cum i-am explicat si lui Cotoi: nu am rabdare sa campez 100 de ani, sa ma plimb 5 ani pe o harta, sa invat iar alte harti... Prefer sa raman la vechea mea "dragoste" sau vad pe parcurs ce ma atrage. In mod sigur nu o sa joc nimic prea complicat gen MW, MOH sau CIV... nu mai am nervii de anu` trecut
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cupa Craciun? (pareri please) Empty
MesajSubiect: Re: Cupa Craciun? (pareri please)   Cupa Craciun? (pareri please) I_icon_minitime

Sus In jos
 
Cupa Craciun? (pareri please)
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Colinde de craciun
» CRACIUN FERICIT
» Cupa de gramatica
» Cupa Outcasts editia 1
» Lalla dupa meciul de Cupa

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bu-hu-hu Gaming :: Ne dam mari cu performantele de relaxare-
Mergi direct la: