Bu-hu-hu Gaming
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Aici ne intalnim sa radem si sa barfim
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Shoutbox
Ultimele subiecte
» Un noua grupare de pisici auto-intitulata "labute-roz" tulbura linistea publica
stiri din CF I_icon_minitimeScris de nea*Nicu Dum Mai 03, 2015 8:35 pm

» Elder Scrolls 5 - Skywind
stiri din CF I_icon_minitimeScris de Cotoi Lun Mar 23, 2015 12:03 pm

» ESO -f2p
stiri din CF I_icon_minitimeScris de Cotoi Mier Mar 18, 2015 12:49 pm

Parteneri

 

 stiri din CF

In jos 
+3
Cotoi
Lalla
nea*Nicu
7 participan?i
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
nea*Nicu

nea*Nicu


Numarul mesajelor : 1141
Varsta : 49
Location : Bucharest
Lungimea cozii : 1719
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 10
Data de inscriere : 21/09/2011

stiri din CF Empty
MesajSubiect: stiri din CF   stiri din CF I_icon_minitimeLun Apr 09, 2012 6:30 am

Rubrica permanenta de stiri din Crossfire.
Ca si la fotbalisti: dupa retragere, aia mai priceputi devin antrenori sau conducatori, aia mai noobi ca mine jurnalisti Smile

Clubul OnWave? s-a intarit considerabil prin transferul mijlocasului Duracell84, excelent coordonator de clan war si fost component al echipelor Legion_RO, Transilvania si Veterans.
Duracell, suspendat in trecut pentru dopaj, incearca o revenire pe final de cariera la un club mare.
Onwave? a desfasurat in ultima vreme o campanie agresiva de transferuri si inglobeaza fosti capitani de legenda precum Zale, 30. sau Iqloose si alti jucatori celebri ca Didi, Scooper, Phytonul, SmartO, Yaotzin, Toto, madalinutu, Fane, Kofey, jhonyyrom, Creativul, Air*Clau, Acadianul, Mexicanu77, Yanis, 05, 29, octo, Sparks, multi dintre ei fosti campioni mondial sau capitani de echipa.
In aceste conditii desigur ca nu-l invidiem pe antrenorul Lampardel, care are o sarcina dificila in a alege primul "11" dintre atitea nume de marca.

(o sa continui pe masura ce apar noutati sau mai imi vine inspitratie).
Sus In jos
Lalla

Lalla


Numarul mesajelor : 585
Varsta : 35
Location : Constanta
Lungimea cozii : 656
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 11
Data de inscriere : 21/09/2011

stiri din CF Empty
MesajSubiect: Re: stiri din CF   stiri din CF I_icon_minitimeLun Apr 09, 2012 7:28 am

Hai sa fiu afurisita: cine e Yaotzin?! Scooper?!
Oricum clanu` ala e un clan de nebuni, multi de acolo sunt cu capu` rau, ma mir cum de i`am suportat atata timp si am rezistat fara sa`i injur macar o data de sfinti.
Sus In jos
Cotoi
Admin
Cotoi


Numarul mesajelor : 1846
Varsta : 42
Location : Constanta
Lungimea cozii : 2609
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 6
Data de inscriere : 18/05/2008

stiri din CF Empty
MesajSubiect: Re: stiri din CF   stiri din CF I_icon_minitimeLun Apr 09, 2012 8:38 am

eu ma sincer ma simt bine printre legionari, si parerea mea e ca lampardel a cam scapat fraiele din maini primind atatia fosti dopati dar e afacerea lui. Oricum cea mai tare faza a fost cand miru l-a acuzat pe toto5 de hack pentru ca citez "Nu ai cum ma sa ma bati fara hack", mentionez ca la vreemea meciului vip-ul lui miru expirase Laughing
Sus In jos
https://outcasts.forumgratuit.ro
iqloose

iqloose


Numarul mesajelor : 290
Varsta : 26
Lungimea cozii : 313
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 1
Data de inscriere : 21/09/2011

stiri din CF Empty
MesajSubiect: Re: stiri din CF   stiri din CF I_icon_minitimeLun Apr 09, 2012 12:55 pm

Eu? Capitan de legenda? Naaa, ma confunzi Nicu Smile)
Sus In jos
Cotoi
Admin
Cotoi


Numarul mesajelor : 1846
Varsta : 42
Location : Constanta
Lungimea cozii : 2609
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 6
Data de inscriere : 18/05/2008

stiri din CF Empty
MesajSubiect: Re: stiri din CF   stiri din CF I_icon_minitimeLun Apr 09, 2012 12:58 pm

de geaba te tragi pe coada, o sa ne studieze astia peste 2-3 ani in manualele crossului, un rush cu spop + custom, sau m4 legends cu iq Laughing
Sus In jos
https://outcasts.forumgratuit.ro
iqloose

iqloose


Numarul mesajelor : 290
Varsta : 26
Lungimea cozii : 313
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 1
Data de inscriere : 21/09/2011

stiri din CF Empty
MesajSubiect: Re: stiri din CF   stiri din CF I_icon_minitimeLun Apr 09, 2012 2:12 pm

Smile))))
Sus In jos
nea*Nicu

nea*Nicu


Numarul mesajelor : 1141
Varsta : 49
Location : Bucharest
Lungimea cozii : 1719
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 10
Data de inscriere : 21/09/2011

stiri din CF Empty
MesajSubiect: Re: stiri din CF   stiri din CF I_icon_minitimeMar Apr 10, 2012 6:28 am

Un alt transfer de marca tine astazi prima pagina a ziarelor si anume atacantul Dante a semnat un contract valabil 2 ani cu onwave?
Pentru mai tinerele noastre cititoare, o sa fac precizarea ca Dante a devenit cunoscut in lumea fotbalului dupa ce a reusit sa fie primul jucator din lume cu rank de staff sergent in CF EU, implicit primul care a avut dreptul sa creeze un clan acolo (si a ales numele de Romania), intrecindu-l la "mustata" pe colegul nostru Marius Pacatosu'.
De asemenea, a fost pentru o scurta perioada lider al echipei Romania pe CF NA, la inceputul anului.
Se pare ca recrutarea lui zale, probabil cel mai bine cotat manager de club romanesc, a fost de bun augur pentru echipa onwave?, aceasta reusind in ultima vreme sa transfere multi fosti jucatori de baza din fosta trupa de aur a Romaniei.

P.S. ramineti aproape, in zilele urmatoare vom incepe o serie incendiara de interviuri LIVE cu personalitati din lumea Crossfire.
Sus In jos
iqloose

iqloose


Numarul mesajelor : 290
Varsta : 26
Lungimea cozii : 313
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 1
Data de inscriere : 21/09/2011

stiri din CF Empty
MesajSubiect: Re: stiri din CF   stiri din CF I_icon_minitimeMar Apr 10, 2012 7:11 am

Nicu tu p`acolo pe la tine la munca sigur te plictisesti Smile) dar mie-mi place , am aflat cine-i dante.. probabil maine o sa aflu din nou Smile)
Sus In jos
nea*Nicu

nea*Nicu


Numarul mesajelor : 1141
Varsta : 49
Location : Bucharest
Lungimea cozii : 1719
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 10
Data de inscriere : 21/09/2011

stiri din CF Empty
MesajSubiect: Re: stiri din CF   stiri din CF I_icon_minitimeMar Apr 10, 2012 2:46 pm

Acelasi club, despre care am tot scris in ultimele zile, l-a transferat in seara asta si pe jucatorul 13 "Ovidell", fost component al echjpelor Transilvania, Outcasts Gaming si just.friends.
Tinind cont ca Ovidell a fost in ultima vreme mai mult accidentat si cu greu prinde un meci de MW3 o data la 3 luni si unul de CF o data la 6 luni, estimez ca acest contract va fi reziliat de club cu mult inainte de scadenta, probabil in maxim 1 luna.
Sus In jos
nea*Nicu

nea*Nicu


Numarul mesajelor : 1141
Varsta : 49
Location : Bucharest
Lungimea cozii : 1719
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 10
Data de inscriere : 21/09/2011

stiri din CF Empty
MesajSubiect: Re: stiri din CF   stiri din CF I_icon_minitimeMier Apr 11, 2012 6:17 am

ultima ora: SG*smillmf, fostul component al celei mai bune echipe romanesti de ESL din toate timpurile si totodata fost mare dealer de ZP, a semnat un contract cu clubul onwave?

Cum comentati domnule iqloose revenirea in activitate a fostului dumneavoastra coleg?
Sus In jos
iqloose

iqloose


Numarul mesajelor : 290
Varsta : 26
Lungimea cozii : 313
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 1
Data de inscriere : 21/09/2011

stiri din CF Empty
MesajSubiect: Re: stiri din CF   stiri din CF I_icon_minitimeMier Apr 11, 2012 6:41 pm

Pai nu stiu, presupun ca-i ok. Razz
Sus In jos
nea*Nicu

nea*Nicu


Numarul mesajelor : 1141
Varsta : 49
Location : Bucharest
Lungimea cozii : 1719
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 10
Data de inscriere : 21/09/2011

stiri din CF Empty
MesajSubiect: Re: stiri din CF   stiri din CF I_icon_minitimeMar Apr 17, 2012 11:13 am

noul film hollywood-ian, cu un buget de peste 500 milioane $ si care il are in rolul principal pe maiorul Mexicanu77, omorind cu mina goala, precum Rambo, intreaga echipa adversa, face furori pe youtube si a devenit viral la numai 12 ore dupa lansare. Producatorii estimeaza incasari de cel putin 2 milioarde $ in prima luna:

Sus In jos
Cotoi
Admin
Cotoi


Numarul mesajelor : 1846
Varsta : 42
Location : Constanta
Lungimea cozii : 2609
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 6
Data de inscriere : 18/05/2008

stiri din CF Empty
MesajSubiect: Re: stiri din CF   stiri din CF I_icon_minitimeMar Apr 17, 2012 1:29 pm

HAAAAACK!!!!! Criminaliii, oamenii legi omoara cetateni nevinovati aruncand grenazi pe strada!!!!! HUAAAAA!!!!!!
Sus In jos
https://outcasts.forumgratuit.ro
nea*Nicu

nea*Nicu


Numarul mesajelor : 1141
Varsta : 49
Location : Bucharest
Lungimea cozii : 1719
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 10
Data de inscriere : 21/09/2011

stiri din CF Empty
MesajSubiect: Re: stiri din CF   stiri din CF I_icon_minitimeMar Apr 17, 2012 3:20 pm

BREAKING: Vulturul, fostul LT al clanurilor Mistocarii, Legion_RO si Transilvania in perioada lor de glorie, s-a alaturat echipei onwave? si participa chiar in aceste clipe la sedinta de clan, desfasurata pe TS, alaturi de Mexicanu77 si Yanis.

Ca urmare a aflarii vestii, nea*Nicu, ex-capitan al echipei Transilvaniei de dupa retragerea lui 30., a suferit o cadere nervoasa si se afla in grija medicilor, la Spitalul Clinic de Psihiatrie Alexandru Obregia din capitala.
Vom reveni cu detalii.
Sus In jos
Lalla

Lalla


Numarul mesajelor : 585
Varsta : 35
Location : Constanta
Lungimea cozii : 656
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 11
Data de inscriere : 21/09/2011

stiri din CF Empty
MesajSubiect: Re: stiri din CF   stiri din CF I_icon_minitimeMar Apr 17, 2012 3:40 pm

=))))
Sus In jos
iqloose

iqloose


Numarul mesajelor : 290
Varsta : 26
Lungimea cozii : 313
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 1
Data de inscriere : 21/09/2011

stiri din CF Empty
MesajSubiect: Re: stiri din CF   stiri din CF I_icon_minitimeMar Apr 17, 2012 5:42 pm

=)))) Vulturul? CF!? wow. Smile)
Sus In jos
Pacatosul

Pacatosul


Numarul mesajelor : 165
Varsta : 46
Lungimea cozii : 219
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 0
Data de inscriere : 21/09/2011

stiri din CF Empty
MesajSubiect: Re: stiri din CF   stiri din CF I_icon_minitimeMier Apr 18, 2012 5:35 pm

Nu am mai intrat de mult pe aici dar rubrica asta ma amuza mult.Inventeaza Nicule:))Baga mare:))
Sus In jos
nea*Nicu

nea*Nicu


Numarul mesajelor : 1141
Varsta : 49
Location : Bucharest
Lungimea cozii : 1719
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 10
Data de inscriere : 21/09/2011

stiri din CF Empty
MesajSubiect: Re: stiri din CF   stiri din CF I_icon_minitimeJoi Apr 19, 2012 11:37 am

Fostul lider legendar din Crossfire si MW3, "El Lider maximo" 30., s-a alaturat aseara clubului nuclear "I can has nukes?" din cadrul grupului de steam Civilization V Romania, in urma lansarii cu succes a unui ICBM impotriva unui dictator singeros aflat la conducerea unei tari din lumea a 3-a.
Lovitura nucleara a distrus complet orasul advers, cauzind numeroase victime colaterale in rindului civililor, inclusiv femei si copii.

Cuprins de remuscari, Florin nu a dorit sa dea nici o declaratie reporterilor nostri.
Au aparut totusi speculatii cum ca fostul lider ar fi stat de vorba pina noaptea tirziu cu colegul sau nea*Nicu, despre viitorul omenirii si factorii de risc care pot influenta evolutia acesteia in anii care vin.

Later edit: o sursa de incredere ne-a dezvaluit ca a nimerit din intimplare in dialogul celor doi lideri de stat, chiar in momentul in care 30 ii marturisea lui nea*Nicu planurile sale de viitor:

-30. -> Nicule, am de gind sa omor 75 milioane de iranieni si o blonda cu titze mari!
-reporterul nostru, intervenind in discutie -> domnule presedinte, daca-mi permiteti: dar de ce o blonda cu titze mari???
-30 (aplecindu-se catre nea*Nicu) -> vezi ma desteptule, ti-am zis eu ca n-o sa-i pese nimanui de aia 75 milioane iranieni Smile

Sus In jos
Pacatosul

Pacatosul


Numarul mesajelor : 165
Varsta : 46
Lungimea cozii : 219
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 0
Data de inscriere : 21/09/2011

stiri din CF Empty
MesajSubiect: Re: stiri din CF   stiri din CF I_icon_minitimeJoi Apr 19, 2012 2:02 pm

nea*Nicu a scris:


-30. -> Nicule, am de gind sa omor 75 milioane de iranieni si o blonda cu titze mari!
-reporterul nostru, intervenind in discutie -> domnule presedinte, daca-mi permiteti: dar de ce o blonda cu titze mari???
-30 (aplecindu-se catre nea*Nicu) -> vezi ma desteptule, ti-am zis eu ca n-o sa-i pese nimanui de aia 75 milioane iranieni Smile


Buna asta geek
Sus In jos
nea*Nicu

nea*Nicu


Numarul mesajelor : 1141
Varsta : 49
Location : Bucharest
Lungimea cozii : 1719
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 10
Data de inscriere : 21/09/2011

stiri din CF Empty
MesajSubiect: Re: stiri din CF   stiri din CF I_icon_minitimeDum Apr 22, 2012 8:50 am

Doamnelor si domnilor, cea mai importanta stire de CF a sfirsitului de saptamina vine tot din cadrul clubului onwave? unde managerul Lampardel a reziliat contractele citorva membrii importanti, chiar daca numarul mare de locuri libere de pina la limita de 100 nu-l obliga sa faca asta.

Printre cei maziliti, Farfy si Flame, doi dintre fondatorii clubului dar mai ales zale???

Cum comentati domnule locotenent freak* trimiterea in somaj a lui zale, in conditiile in care numele lui, precum si reclama facuta pe romaniaclan.com au adus cu siguranta clubului onwave? cel putin 10 transferuri importante de la echipa Romania?
Sus In jos
Cotoi
Admin
Cotoi


Numarul mesajelor : 1846
Varsta : 42
Location : Constanta
Lungimea cozii : 2609
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 6
Data de inscriere : 18/05/2008

stiri din CF Empty
MesajSubiect: Re: stiri din CF   stiri din CF I_icon_minitimeDum Apr 22, 2012 9:37 am

de farfy nu ma mira, dar zale? poate ca o fi avut probleme de adaptare ca si geaba in AVA cine stie. Geaba le zicea la aia ce si cum sa procedeze si ai il luau cu faze gen bine ca stii tu un sergent cum sa joace niste capitani si faceau ca ei si o furau si il barfeau pe geaba ca e arogant. Si da in AVA conteaza foarte mult gradul, pana ajungi macar la sublocotenent trebuie sa te astepti sa fi dat afara de pe publice indiferent de scor. Din toate jocurile incercate aia mi s-a parut comunitatea cu caracterul cel mai infect.
Sus In jos
https://outcasts.forumgratuit.ro
iqloose

iqloose


Numarul mesajelor : 290
Varsta : 26
Lungimea cozii : 313
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 1
Data de inscriere : 21/09/2011

stiri din CF Empty
MesajSubiect: Re: stiri din CF   stiri din CF I_icon_minitimeDum Apr 22, 2012 10:38 am

Nu uita de Kofey, fost membru important din Romania.
Nicu .. motivu' e unu simplu si penibil.. din cauza nervilor leader-ului. Jucasem cw cu el si am ramas in 3vs5 Smile) Si ne-am luat-o urat pe Eagle Eye.. Lampa scria pe clan chat sa intre macar 1 la pauza.. si din 20 cati erau online.. n-a venit niciunul. Si s-a enervat Lampa Smile) si le-a dat kick alora.
Sus In jos
Lalla

Lalla


Numarul mesajelor : 585
Varsta : 35
Location : Constanta
Lungimea cozii : 656
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 11
Data de inscriere : 21/09/2011

stiri din CF Empty
MesajSubiect: Re: stiri din CF   stiri din CF I_icon_minitimeDum Apr 22, 2012 11:09 am

Cata drama din cauza unui pusti abia intarcat
Sus In jos
iqloose

iqloose


Numarul mesajelor : 290
Varsta : 26
Lungimea cozii : 313
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 1
Data de inscriere : 21/09/2011

stiri din CF Empty
MesajSubiect: Re: stiri din CF   stiri din CF I_icon_minitimeDum Apr 22, 2012 1:29 pm

=)) N-aiii idee cata drama! Smile) Da pt. mine e relax, viitor shaf contabil spart la birou! hell yeah=)) Smile)))
Sus In jos
Cotoi
Admin
Cotoi


Numarul mesajelor : 1846
Varsta : 42
Location : Constanta
Lungimea cozii : 2609
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 6
Data de inscriere : 18/05/2008

stiri din CF Empty
MesajSubiect: Re: stiri din CF   stiri din CF I_icon_minitimeDum Apr 22, 2012 2:11 pm

eh copil frustrat, ce insemna sa se dea kik din transilvania ca nu se prezentau la CW.
Sus In jos
https://outcasts.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





stiri din CF Empty
MesajSubiect: Re: stiri din CF   stiri din CF I_icon_minitime

Sus In jos
 
stiri din CF
Sus 
Pagina 1 din 6Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» stiri financiare

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bu-hu-hu Gaming :: Barfa de la cafeaua de dimineata-
Mergi direct la: