Bu-hu-hu Gaming
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Aici ne intalnim sa radem si sa barfim
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Shoutbox
Ultimele subiecte
» Un noua grupare de pisici auto-intitulata "labute-roz" tulbura linistea publica
stiri din CF - Pagina 5 I_icon_minitimeScris de nea*Nicu Dum Mai 03, 2015 8:35 pm

» Elder Scrolls 5 - Skywind
stiri din CF - Pagina 5 I_icon_minitimeScris de Cotoi Lun Mar 23, 2015 12:03 pm

» ESO -f2p
stiri din CF - Pagina 5 I_icon_minitimeScris de Cotoi Mier Mar 18, 2015 12:49 pm

Parteneri

 

 stiri din CF

In jos 
+3
Cotoi
Lalla
nea*Nicu
7 participan?i
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
nea*Nicu

nea*Nicu


Numarul mesajelor : 1141
Varsta : 49
Location : Bucharest
Lungimea cozii : 1719
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 10
Data de inscriere : 21/09/2011

stiri din CF - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: stiri din CF   stiri din CF - Pagina 5 I_icon_minitimeVin Iun 08, 2012 3:38 pm

EXCLUSIV - tocmai am aflat, din surse sigure apropiate de Z8, ca Saidin se pregateste sa publice un nou caracter pentru Crossfire, care va fi disponibil in curind, insa DOAR la ruleta de ZP.


stiri din CF - Pagina 5 527818_324343160973343_1318916548_n
Sus In jos
Pacatosul

Pacatosul


Numarul mesajelor : 165
Varsta : 46
Lungimea cozii : 219
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 0
Data de inscriere : 21/09/2011

stiri din CF - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: stiri din CF   stiri din CF - Pagina 5 I_icon_minitimeVin Iun 08, 2012 4:10 pm

cherry
Sus In jos
Cotoi
Admin
Cotoi


Numarul mesajelor : 1846
Varsta : 42
Location : Constanta
Lungimea cozii : 2609
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 6
Data de inscriere : 18/05/2008

stiri din CF - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: stiri din CF   stiri din CF - Pagina 5 I_icon_minitimeVin Iun 08, 2012 6:55 pm

Stiu ca multi si-ar juca si casa la ruleta ptr ea dar nu stiu daca ai vrea sa o castigi. dc o sa iti zica spoapa asta sari tu intrebi cat de sus, nu pare genu sa o manuesti tu pe harta ca pe swat Very Happy
Sus In jos
https://outcasts.forumgratuit.ro
nea*Nicu

nea*Nicu


Numarul mesajelor : 1141
Varsta : 49
Location : Bucharest
Lungimea cozii : 1719
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 10
Data de inscriere : 21/09/2011

stiri din CF - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: stiri din CF   stiri din CF - Pagina 5 I_icon_minitimeSam Iun 09, 2012 11:28 pm

Stiri de week-end:

1. clubul oneave?, aflat in plin proces de reconstructie dupa ce managerul Lampardel a reziliat contractele a 70 de jucatori pe motiv ca nu stiu sa joace clan war, a dat lovitura pe piata tranferurilor platind o suma exorbitanta pentru mijlocasul iFear (fost Dabija), venit de la UM666. Sintem siguri ca deja celebrele injectoare pe care le foloseste Dabija il vor ajuta pe Lampardel la cistigarea urmatoarelor meciuri de CW.

2. interpelat de catre Mexicanu77 si Yanis, doi dintre cei pusi pe liber, despre motivele concedierii, Lampardel s-a dat din nou in stamba, delirind ca el e cel mai bun coordonator de joc pe care l-a avut fotbalul romanesc si deci e in masura sa aprecieze ca ceilalti habar n-au sa joace fotbal si deci era normal sa renunte la serviciile lor.

L-am apelat telefonic pe Vulturul, fost LT al LEgion_RO in perioada in care activa si Lampardel la acelasi club.
Vulturul ne-a declarat: "Lampardel nu iesea cu nimic in evidenta in echipa de aur a Legion in care activau Speedfreak, Android, Kathana, freak*, Vulturul, Adetcc, tantumrosa, bibanu*, Lion si altii, era un oarecare. Nici macar nu era locotenent. Probabil ca si-a pierdut mintile dupa ce a ajuns peste noapte si fara sa faca nimic sef peste alde zale, 30, 05 si inca 20 jucatori mai mari decit el".

3. clubul de fotbal VoodooPeople, care detine un buget de transferuri incomparabil mai mic decit cel al lui onwave?, a reusit totusi surpriza saptaminii, reusind sa-i aduca pe coordonatorul de joc Iq, fost component al campioanei mondiale Airwalk si fost capitan al Transilvaniei in vremurile de glorie, precum si pe atacantii Lalla si Vulturica, fosti locotenenti ai Transilvaniei si respectiv LEgion_RO.
De asemenea, managerul Voodoo l-a angajat la club pe nea*Nicu. Dar la ce l-ar putea folosi cosasu pe nea*Nicu ne-am intrebat cu totii?
L-am apelat telefonic pe acelasi Vulturul care ne-a declarat in exclusivitate: "tata e batrin si noob, nici nu mai vede bine mingea. Nu cred ca l-au angajat sa joace. Probabil ca o sa ne care gentile cu echipamentul sau o sa ne arunce sticlele de apa in pauze sa ne racorim".
Sus In jos
nea*Nicu

nea*Nicu


Numarul mesajelor : 1141
Varsta : 49
Location : Bucharest
Lungimea cozii : 1719
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 10
Data de inscriere : 21/09/2011

stiri din CF - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: stiri din CF   stiri din CF - Pagina 5 I_icon_minitimeLun Iun 11, 2012 12:05 pm

reputatul jucator Yanis, fost participant in Liga Campionilor ESL si unul din putinii jucatori care au fost in Top10 ca LT cu 2 clanuri diferite, a semnat acum 10 minute un contract pe perioada nelimitata cu VoodooPeople, unde-i regaseste pe fostii colegi Lalla, Iq, Gibinel, nea*Nicu si Vulturica. Mult succes.
Sus In jos
nea*Nicu

nea*Nicu


Numarul mesajelor : 1141
Varsta : 49
Location : Bucharest
Lungimea cozii : 1719
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 10
Data de inscriere : 21/09/2011

stiri din CF - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: stiri din CF   stiri din CF - Pagina 5 I_icon_minitimeMier Iun 13, 2012 3:46 pm

Sus In jos
Pacatosul

Pacatosul


Numarul mesajelor : 165
Varsta : 46
Lungimea cozii : 219
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 0
Data de inscriere : 21/09/2011

stiri din CF - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: stiri din CF   stiri din CF - Pagina 5 I_icon_minitimeMier Iun 13, 2012 4:34 pm

Sus In jos
nea*Nicu

nea*Nicu


Numarul mesajelor : 1141
Varsta : 49
Location : Bucharest
Lungimea cozii : 1719
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 10
Data de inscriere : 21/09/2011

stiri din CF - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: stiri din CF   stiri din CF - Pagina 5 I_icon_minitimeLun Iul 02, 2012 5:23 am

clubul onwave?, care se pregateste asiduu pentru Sampion Lig, a publicat un album cu poze ale membrilor sai. Nu ratati, promit ca merita vazut: http://cf-onwave.tk/ cel mai recent topic.
Aceasta actiune face parte dintr-o agresiva campanie de marketing a clubului, avind ca scop imbunatatirea imaginii serios sifonata de recentele scandaluri.
Sus In jos
Lalla

Lalla


Numarul mesajelor : 585
Varsta : 35
Location : Constanta
Lungimea cozii : 656
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 11
Data de inscriere : 21/09/2011

stiri din CF - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: stiri din CF   stiri din CF - Pagina 5 I_icon_minitimeLun Iul 02, 2012 5:29 am

Speechless...nu din cauza fetelor... sunt uimita ca un hacker are voie in ESL...
Sus In jos
nea*Nicu

nea*Nicu


Numarul mesajelor : 1141
Varsta : 49
Location : Bucharest
Lungimea cozii : 1719
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 10
Data de inscriere : 21/09/2011

stiri din CF - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: stiri din CF   stiri din CF - Pagina 5 I_icon_minitimeLun Iul 02, 2012 6:09 am

Am primit de la ofiterul de presa al clubului onwave?:

Comitetul Director al clubului onwave?, intrunit in sedinta ordinara, a aprobat cu o majoritate de 1 vot, urmatoarele decizii:

1. se desface contractul de munca al jucatorul yaks (fost Iqloose) intrucit acesta nu indeplineste conditiile de participare impreuna cu echipa, in Sampion Lig: are ratie pozitiva, mai mare decit liderul clanului (0,94) si refuza sa participare la antrenamentele colective de folosire a hackurilor.

2. se posteaza pe pagina clubului de la Z8 site urmatorul anunt: "Lumea ne invidiaza
Nu dati aply ca cica avem coduri Smile)))) Pt toti romanasi care ne acuza de hack va asteptam pe CF Europe in ESL.Inca ceva,mai anuntati sa se stie ca suntem codati k poza aia nu prea ia convins pe multi Smile)"

3. se incepe colaborarea cu o firma de head-hunting pentru angajarea unui expert in limba romana, care sa corecteze mesajele liderului si sa-i ajute pe membri sa treaca dificilul examen de Bacalaurat, macar la a treia incercare.
Sus In jos
Pacatosul

Pacatosul


Numarul mesajelor : 165
Varsta : 46
Lungimea cozii : 219
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 0
Data de inscriere : 21/09/2011

stiri din CF - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: stiri din CF   stiri din CF - Pagina 5 I_icon_minitimeLun Iul 02, 2012 10:22 am

nea*Nicu a scris:
clubul onwave?, care se pregateste asiduu pentru Sampion Lig, a publicat un album cu poze ale membrilor sai. Nu ratati, promit ca merita vazut: http://cf-onwave.tk/ cel mai recent topic.
Aceasta actiune face parte dintr-o agresiva campanie de marketing a clubului, avind ca scop imbunatatirea imaginii serios sifonata de recentele scandaluri.


Eu unul imi vedeam de treba decat sa postez asa poze.Unu este mai rasarit,ceilalti si-au ratat nasterea.Mare e gradina CF-ului Very Happy
Sus In jos
Cotoi
Admin
Cotoi


Numarul mesajelor : 1846
Varsta : 42
Location : Constanta
Lungimea cozii : 2609
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 6
Data de inscriere : 18/05/2008

stiri din CF - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: stiri din CF   stiri din CF - Pagina 5 I_icon_minitimeLun Iul 02, 2012 10:41 am

si uite asa se duce dracu renumele romaniei Smile)))))))
Sus In jos
https://outcasts.forumgratuit.ro
Lalla

Lalla


Numarul mesajelor : 585
Varsta : 35
Location : Constanta
Lungimea cozii : 656
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 11
Data de inscriere : 21/09/2011

stiri din CF - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: stiri din CF   stiri din CF - Pagina 5 I_icon_minitimeLun Iul 02, 2012 11:02 am

Stai asa, ce renume? de tigani?Smile)
Sus In jos
Pacatosul

Pacatosul


Numarul mesajelor : 165
Varsta : 46
Lungimea cozii : 219
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 0
Data de inscriere : 21/09/2011

stiri din CF - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: stiri din CF   stiri din CF - Pagina 5 I_icon_minitimeLun Iul 02, 2012 11:11 am

Sus In jos
Lalla

Lalla


Numarul mesajelor : 585
Varsta : 35
Location : Constanta
Lungimea cozii : 656
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 11
Data de inscriere : 21/09/2011

stiri din CF - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: stiri din CF   stiri din CF - Pagina 5 I_icon_minitimeLun Iul 02, 2012 11:22 am

E veche
Sus In jos
nea*Nicu

nea*Nicu


Numarul mesajelor : 1141
Varsta : 49
Location : Bucharest
Lungimea cozii : 1719
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 10
Data de inscriere : 21/09/2011

stiri din CF - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: stiri din CF   stiri din CF - Pagina 5 I_icon_minitimeLun Iul 02, 2012 5:04 pm

protestele violente incepute acum 2 saptamini in fata sediului clubului onwave? au escaladat astazi in adevarate lupte de strada.
Protestatarii au cerut demisia lui Lampardel si retragerea echipei din ESL, desi aceasta doar se antreneaza deocamdata.
Jandarmii au intervenit in forta dispersind multimea adunata iar 2 dintre protestatari s-au ales cu conturile banate.

P.S. Marius, aproape toti din clanul ala (cu citeva exceptii gen Didi, octo, jhonyyrom si or mai fi 1 sau 2) sint niste pusti, repet pusti, deci in jur de 14 ani, maxim 18-19 unii din ei, care nu s-au putut integra in nici un clan romanesc in care au incercat (gen Legion, Transilvania etc.) pe motive disciplinare. Daca ii vezi cum vorbesc, unul din trei cuvinte incepe cu litera "p", asta ca sa nu mai zic de greseli elementare.
Injura toata ziua si sint pusi numai pe scandaluri.
Nu are nici un rost sa sa-ti faci cont acolo chiar si postind civilizat ca sa te balacareasca prost-crescutii aia. Pur si simplu nivelul e mult prea jos si te murdaresti.
Sus In jos
Pacatosul

Pacatosul


Numarul mesajelor : 165
Varsta : 46
Lungimea cozii : 219
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 0
Data de inscriere : 21/09/2011

stiri din CF - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: stiri din CF   stiri din CF - Pagina 5 I_icon_minitimeMar Iul 03, 2012 6:55 am

nea*Nicu a scris:


P.S. Marius, aproape toti din clanul ala (cu citeva exceptii gen Didi, octo, jhonyyrom si or mai fi 1 sau 2) sint niste pusti, repet pusti, deci in jur de 14 ani, maxim 18-19 unii din ei, care nu s-au putut integra in nici un clan romanesc in care au incercat (gen Legion, Transilvania etc.) pe motive disciplinare. Daca ii vezi cum vorbesc, unul din trei cuvinte incepe cu litera "p", asta ca sa nu mai zic de greseli elementare.
Injura toata ziua si sint pusi numai pe scandaluri.
Nu are nici un rost sa sa-ti faci cont acolo chiar si postind civilizat ca sa te balacareasca prost-crescutii aia. Pur si simplu nivelul e mult prea jos si te murdaresti.

Asta doream eu sa stiu,oricum nu ma intereseaza asa de mult ce scriu ei acolo,doaream sa vad altceva si acum mi-am dat seama.Totsi eu n inteleg un lucru.Cum mama naibii sa accepti tu ca o persoana decenta si matura sa spun asa,sa te duci sa dai apply in acel clan ca sa te conduca niste pusti cu mintea in aer,cand foarte frums se putea face un clan si intrau cu totii acolo neavand nevoie sa mearga doar in acel clan.Si apoi aceeasi copii sa stearga pe jos cu ei,dandu-le flit din clan pe anumite motive.Chiar daca este un joc virtual,este de neacceptat avand in vedere ca multi dintre ei se cunosc foarte bine ce si cum.Este incredibil,dar adevarat.
Sus In jos
nea*Nicu

nea*Nicu


Numarul mesajelor : 1141
Varsta : 49
Location : Bucharest
Lungimea cozii : 1719
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 10
Data de inscriere : 21/09/2011

stiri din CF - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: stiri din CF   stiri din CF - Pagina 5 I_icon_minitimeMar Iul 03, 2012 9:47 am

Surse neoficiale apropiate clubului de fotbal Transilvania, sustin ca unul dintre fostii sai internationali este interesat sa preia echipa. Transilvania, unul din cluburile de renume din fotbalul nostru, se afla acum intr-o situatie critica, retrogradat in Divizia C si parasit de toata lumea, fara conducere, fara sponsori si fara jucatori. Suporterii continua insa sa spere intr-o revigorare a temutei grupari de odinioara.

Contactat telefonic de redactorii nostri, nea*Nicu, fost membru al echipei de aur a Transilvaniei, a negat orice interes in acest proiect dar a recunoscut ca a purtat o discutie cu 30., legendarul fondator si manager al clubului, prin care acesta i-a solicitat detalii despre propietarului contului MosuTheReap. Aceste detalii si modalitati de contact sint necesare pentru a putea discuta si negocia cumpararea pachetului majoritar de actiuni al clubului de catre unul din fostii membrii, cu o vechime apreciabila si apropiat al lui 30.
Dar cine este misteriosul investitor? Nu puteti afla decit din editia de miine a ziarului nostru, deci ramineti aproape Smile
Sus In jos
Cotoi
Admin
Cotoi


Numarul mesajelor : 1846
Varsta : 42
Location : Constanta
Lungimea cozii : 2609
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 6
Data de inscriere : 18/05/2008

stiri din CF - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: stiri din CF   stiri din CF - Pagina 5 I_icon_minitimeMar Iul 03, 2012 10:00 am

wow Ladia preia transilvania Very Happy
Sus In jos
https://outcasts.forumgratuit.ro
nea*Nicu

nea*Nicu


Numarul mesajelor : 1141
Varsta : 49
Location : Bucharest
Lungimea cozii : 1719
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 10
Data de inscriere : 21/09/2011

stiri din CF - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: stiri din CF   stiri din CF - Pagina 5 I_icon_minitimeMar Iul 03, 2012 10:22 am

in urma suspiciunilor care au aparut dupa publicarea stirii-bomba, l-am apelat din nou pe nea*Nicu care a declinat ca s-ar afla in spatele actiunii de preluare a clubului Transilvania.
"Eu doar am furnizat niste informatii despre proprietarul acestui club, MosuTheReap, incit cumparatorul sa stie cui sa se adreseze, nimic mai mult. Nu am nici o legatura cu tranzactia", ne-a declarat nea*Nicu.
Sus In jos
Pacatosul

Pacatosul


Numarul mesajelor : 165
Varsta : 46
Lungimea cozii : 219
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 0
Data de inscriere : 21/09/2011

stiri din CF - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: stiri din CF   stiri din CF - Pagina 5 I_icon_minitimeMar Iul 03, 2012 11:16 am

Sa inteleg ca trebuie sa dam apply la Transilvania Very Happy
Sus In jos
nea*Nicu

nea*Nicu


Numarul mesajelor : 1141
Varsta : 49
Location : Bucharest
Lungimea cozii : 1719
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 10
Data de inscriere : 21/09/2011

stiri din CF - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: stiri din CF   stiri din CF - Pagina 5 I_icon_minitimeMar Iul 03, 2012 12:12 pm

partea ciudata e ca s-au strins deja 3 applyuri dintre care doar unul stiu de la cine e, restul habar n-am Smile
Anyway, mie mi-e bine unde sint si nu ma intereseaza, dupa cum ziceam.
Sus In jos
nea*Nicu

nea*Nicu


Numarul mesajelor : 1141
Varsta : 49
Location : Bucharest
Lungimea cozii : 1719
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 10
Data de inscriere : 21/09/2011

stiri din CF - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: stiri din CF   stiri din CF - Pagina 5 I_icon_minitimeMier Iul 04, 2012 11:09 am

OK, scuze ca uitasem de tot dar nici voi nu cred ca mureati de curiozitate.
Dani 29 e cel care, din spusele lui Florin, ar dori sa preia Transilvania.
Probabil fiindca a ramas singur in UM*666* dupa ce Mexi, 05, smillmf, Creativu, mada etc au venit in Voodoo. Nu stiu de ce nu vine si el.

Atit, in rest n-am nici o legatura.
La cit imi pasa mie acum de jocul asta, nu ma intereseaza decit sa nu joc singur si sa n-am motive de cearta cu cineva. Daca mai si rid sau ma distrez, deja e bonus.


Ultima editare efectuata de catre nea*Nicu in Mier Iul 04, 2012 9:14 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Pacatosul

Pacatosul


Numarul mesajelor : 165
Varsta : 46
Lungimea cozii : 219
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 0
Data de inscriere : 21/09/2011

stiri din CF - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: stiri din CF   stiri din CF - Pagina 5 I_icon_minitimeMier Iul 04, 2012 11:31 am

Eu eram curios dar nu pana la moarte Very Happy Eu oricum pana pe 15 August am treaba in deplasare,deci mai putin cf,pana atunci cine stie,poate se gandesc astia de la Z8 sa imi redea contul Very Happy
Sus In jos
ionut05




Numarul mesajelor : 3
Lungimea cozii : 3
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 0
Data de inscriere : 07/07/2012

stiri din CF - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: stiri din CF   stiri din CF - Pagina 5 I_icon_minitimeLun Iul 09, 2012 4:09 pm

topicul asta e cea mai tare chestie pe care am citito de cand am aflat ca exista internetul! Nu ma pot oprii din ras. Bravo Nicu si tineo ase! Smile))))))))))))))))))
Sus In jos
Continut sponsorizat





stiri din CF - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: stiri din CF   stiri din CF - Pagina 5 I_icon_minitime

Sus In jos
 
stiri din CF
Sus 
Pagina 5 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» stiri financiare

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bu-hu-hu Gaming :: Barfa de la cafeaua de dimineata-
Mergi direct la: