Bu-hu-hu Gaming
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Aici ne intalnim sa radem si sa barfim
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Shoutbox
Ultimele subiecte
» Un noua grupare de pisici auto-intitulata "labute-roz" tulbura linistea publica
WarZ se pregateste de preorder, Se anunta DayZ stand alone I_icon_minitimeScris de nea*Nicu Dum Mai 03, 2015 8:35 pm

» Elder Scrolls 5 - Skywind
WarZ se pregateste de preorder, Se anunta DayZ stand alone I_icon_minitimeScris de Cotoi Lun Mar 23, 2015 12:03 pm

» ESO -f2p
WarZ se pregateste de preorder, Se anunta DayZ stand alone I_icon_minitimeScris de Cotoi Mier Mar 18, 2015 12:49 pm

Parteneri

 

 WarZ se pregateste de preorder, Se anunta DayZ stand alone

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Cotoi
Admin
Cotoi


Numarul mesajelor : 1846
Varsta : 42
Location : Constanta
Lungimea cozii : 2609
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 6
Data de inscriere : 18/05/2008

WarZ se pregateste de preorder, Se anunta DayZ stand alone Empty
MesajSubiect: WarZ se pregateste de preorder, Se anunta DayZ stand alone   WarZ se pregateste de preorder, Se anunta DayZ stand alone I_icon_minitimeJoi Sept 13, 2012 10:47 am

http://dayzgame.com/

si asa nu ne merge warz, propun sa mai asteptam un pic si sa vedem ce o sa iasa Smile. dar DayZ fiind un urmas adevarat a lui arma -day z presupun ca va fi mult mai complex decat war Z, mai ales ca este dezvoltat de bohemia, producator specializat in simulatoare, in adevaratul sens al cuvantului.
Sus In jos
https://outcasts.forumgratuit.ro
nea*Nicu

nea*Nicu


Numarul mesajelor : 1141
Varsta : 49
Location : Bucharest
Lungimea cozii : 1719
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 10
Data de inscriere : 21/09/2011

WarZ se pregateste de preorder, Se anunta DayZ stand alone Empty
MesajSubiect: Re: WarZ se pregateste de preorder, Se anunta DayZ stand alone   WarZ se pregateste de preorder, Se anunta DayZ stand alone I_icon_minitimeJoi Sept 13, 2012 10:51 am

ideea de joc ma intereseaza dar mi-e greu sa-mi fac o parere atita timp cit am jucat doar 15 minute si in alea am alergat prin padure, n-am fost in oras, nu m-am intilnit cu nimeni dar e greoi jocul ca si grafica, imi merge mai prost chiar si decit MW3. In fine, licenta ramine acolo, poate vreodata...
Sus In jos
Cotoi
Admin
Cotoi


Numarul mesajelor : 1846
Varsta : 42
Location : Constanta
Lungimea cozii : 2609
M.P.G.S. (Most popular girl in school) : 6
Data de inscriere : 18/05/2008

WarZ se pregateste de preorder, Se anunta DayZ stand alone Empty
MesajSubiect: Re: WarZ se pregateste de preorder, Se anunta DayZ stand alone   WarZ se pregateste de preorder, Se anunta DayZ stand alone I_icon_minitimeJoi Sept 13, 2012 11:01 am

ne trbuie o dotare decenta nicu, nu poti sa compari mw3 cu harta de 500mp fsrs vegetatie, cu o harta de 250 kmp cu foarte multa vegetatie. fara o placa 8=10 mil nu prea avem ce pretentii sa ridicam la jocul ala. poate mai prin iarna mai miscam si noi ceva.

p.s. abia astept sa vad Arma 3 ce cerinte de naveta spatiale o sa mai aibe Smile))
Sus In jos
https://outcasts.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





WarZ se pregateste de preorder, Se anunta DayZ stand alone Empty
MesajSubiect: Re: WarZ se pregateste de preorder, Se anunta DayZ stand alone   WarZ se pregateste de preorder, Se anunta DayZ stand alone I_icon_minitime

Sus In jos
 
WarZ se pregateste de preorder, Se anunta DayZ stand alone
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Un nou DayZ
» Ubisoft anunta Assassin's Creed Unity
» DayZ la E3 2013
» WarZ (review PCWorld)
» Day Z stand alone

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bu-hu-hu Gaming :: Sa ne relaxam-
Mergi direct la: